‘En net’ UFO görüntüleri izlenme rekoru kırıyor

İspanya'da çekilen şok görüntüler sosyal medyanın gündemine oturdu. Geçtiğimiz aylarda çekilen görüntüler Ağustos ayında en çok izlenen videolardan biri hâline geldi. Sosyal medya platformlarında başta YouTube olmak üzere izlenme rekorları kıran ve İspanya’da seyir hâlinde olan bir yolcu uçağının camından çekilen şok görüntüler izleyiciler tarafından bugüne kadar kayda alınmış ‘en net UFO görüntüleri’ olarak lanse ediliyor.

11 Ağustos 2017 11:00
PAYLAŞ
TWITTER

2017 yılının Nisan ayında çekilen bu görüntüler sosyal medyada izlenme rekorları kırarak Ağustos ayında birçok platform tarafından ‘öne çıkarılan video’ olmayı başardı.

Görüntülerin İspanya’da seyir hâlinde olan bir yolcu uçağının camından çekildiği belirtildi.

BODRUM'DAKİ DEPREMİN ARDINDAN UFO PANİĞİ KAMERADA!

Ege Denizi’ndeki deprem sonrasında bugün sabaha karşı 4.30’da Bodrum’da bir grup vatandaş gökyüzündeki parlak ışık topunu görüntüledi

Öte yandan 21 Temmuz'da Ege Denizi'nde meydana gelen 6.6 depremin ardından deprem sonrası ise bazı vatandaşlar UFO'ya benzer cismin görüntüsünü videoya almıştı.

DAHA ÖNCE DE UFO İDDİALARI GÜNDEME GELMİŞTİ

Yıldızların sönük görüldüğü bir sırada parlak bir şekilde gözlenen ışık, ara sıra kaybolup tekrar beliriyordu. Tanımlanamayan uçan nesnelerin (UFO) geçmişteki depremlerden sonra da gözlendiği iddia edilmişti. Uzmanlar bu ışıkların, deprem sonrası yerden sızan gazların yükseldikçe diğer gazlarla etkileşime girmesinden oluşabileceğini belirtiyor.

"DEPREMİN ARDINDAN DÜNYAYI GÖZLEMLİYORLAR"

Komplo teorisleri ise bunların “afetin ardından dünyayı gözlemleyen uzaylılar” olabileceğini iddia ediyor.

Anahtar Kelimeler:

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir