Esad askerlerine El Kaide usulü infaz

Sunday Times Gazetesi'nde yayınlanan fotoğraf Şam Muhalifi El Nusra örgütünün Esad askerlerine El Kaide usulü infazını gözler önüne serdi.

Esad askerlerine El Kaide usulü infaz
El Nusra'nın bu fotoğrafla Esad için savaşan askerleri yıldırmaya çalıştığı iddia edildi.
İnternete düşen bu fotoğrafın Suriye askerlerinin ellerini bağlayıp tek tek öldürülürken gösterdiği iddia edildi. El Kaide yanlısı Es nusra örgütü üyesinin Esad askerlerini diz çöktürerek tabancayla tek tek öldürdüğü görüntü vahşeti ortaya koydu.
**Muhalifler Suriye askerini böyle infaz etti! (+18)**
İç karışıklığın sürdüğü Suriye'de, muhalif askerlerin yakaladığı ve Suriye ordusuna bağlı asker olduğu iddia edilen bir kişinin öldürülmesi de cep telefonu kameralarıyla böyle kaydedilmişti.

Muhalifler Suriye askerini böyle infaz etti! | video.mynet.com

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 4 yorum
SURİYE HALKINAMI TERÖRİSTLERE ZULÜM YAPILIYOR,,BU PİSLİKLER SIRA TÜRKİYEYE GELDİĞİNDE AYNI İŞLEMLERİ TÜRKLERE YAPACAKLAR TAYYİP EFENDİ SENİN HİÇ DÜZGÜN İŞ YAPMAYA AKLIN ERMİYOR MU,,ÜLKEMİZİ BERBAT ETTİN YETER ARTIK GİT BAŞIMIZDAN YOKSA TÜRK HALKININ BAŞINA AYNI AKİBET GELECEK SENİN KİNDARLIĞIN YÜZÜNDEN ,,ZATEN SENİN VE AKP LİLERİN DİNDAR OLMADIĞINI KURANIKERİMDEN ALLAHTAN PEYGAMBERDEN HABERİNİZ OLMADIĞINI BİLİYORUZ,,ALLAHIN PEYGAMBERİMİZE VERMEDİĞ GÖREVİ HANGİ HAKLA KULLANMAYA KALKIYORSUN,,SEN PEYGAMBERİMİZDEN DAHA İLERİDEMİSİN?KURANIN MEALİNİ OKUYUN EN AZINDAN, ÖĞRENİN İSLAMİYETİ BÖLÜCÜ AKP
insan öldürüyorsun, sonra da allah-u ekber diyorsun. bu nasıl müslümanlık.... bu tür insanlar müslümanlığı öyle tanıtıyorlar işte... yazık.....
işte İŞTE ÖZGÜR SURİYE ORDUSU..MUHALİFLERİ İNSANI NASIL KATLEDİYORLAR.ÜLKEYİ NASIL BÖLÜYORLAR.ADAMLARI ÖLDÜRÜRKEN BİLE ALLAHU EKBER DİYOR..BU KATLETİZİME KİM DUR DİYECEK.KAHROLSUN TERÖRİZM DESTEKLEYENLERE..
akp ile ne alakası var.. 2000 li yıllarda başını örten kızlara şiddet uygulanıyordu bu ülkede ...akp sayesinde açık kapalı kardeş oldu ..düzen geldi bu ülkeye.. dış borcu bitti duruşu değişti türkiye nin memleket hizmet gördü... hala tayyibe iftira atanlar vatan hainidir...herkes kerşeyin farkında ...yaptıkları karalama çalışmaları boşuna..........onu yazanı çok merak ediyorum.. acaba kendisi kuranın mealini 1 kere eline almış mı..(!)
Diğer Haberler