Estetik yaptıran 3 Çinli ülkelerine dönemedi

Estetik ameliyat yaptırmak için Çin'den Güney Kore'ye giden üç kadın, ameliyat sonrasında şişmiş olan yüzlerinin pasaportlarındaki fotoğrafa benzememesi nedeniyle pasaport kontrolünden geçemedi. Yüzlerinde bandajlarla yetkilileri ikna etmeye çalışan genç kadınların fotoğrafı sosyal medyada binlerce kişi tarafından paylaşıldı.

Estetik yaptıran 3 Çinli ülkelerine dönemedi

Estetik ameliyat yaptırmak için Çin’den Güney Kore’ye giden üç kadın, ameliyat sonrasında şişmiş olan yüzlerinin pasaportlarındaki fotoğrafa benzememesi nedeniyle pasaport kontrolünden geçemedi.

Yüzlerinde bandajlarla yetkilileri ikna etmeye çalışan genç kadınların fotoğrafı sosyal medyada binlerce kişi tarafından paylaşıldı.

GÜNEY KORE'YE AMELİYAT OLMAYA GİTTİLER

Üç genç Çinli arkadaş, ülkelerindeki 1 hafta süren ‘Golden Weak’ tatilini fırsat bilerek Güney Kore’ye estetik ameliyat olmaya gitti.

Ancak ameliyat sonrasında yüzleri şiştiği için pasaportlarındaki fotoğrafa benzemeyen genç kadınlar, Güney Kore havaalanında pasaport kontrolünden geçemedi ve göçmen bürosu tarafından sorguya alındı.

FOTOĞRAF SOSYAL MEDYADA HIZLA YAYILDI

Sorgu sırasında yüzlerinde bandajlar ve ellerinde pasaportlarıyla yetkililere bakan üç genç kadının fotoğrafı sosyal medyada hızla yayıldı.

​Güney Kore, estetik cerrahi alanında bölgenin geri kalanına göre sunduğu uygun fiyatlar ve promosyonlarla, estetik ameliyat olmak isteyenler açısından bir cazibe merkezi teşkil ediyor.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 5 yorum
Şu tiplere bakınca,evlat olsa eve sokulmaz.Adam bunları sokar mı ülkeye...
Abi bırak yüze estetiği,bir çinliyi yüzünden arı sokmasın yaaa!Taylandlı arkadaşım var;zurnanın zırt deliği arı,dünyadaki ırklardan sokulması gereken en son çekiklerden bir garibanı git sok!bazen gördüğümüz 3 harflilerden daha beter bir eti Cin olmuş
Maymun olmuş kar.
Bende bunları kim dövmüş diye içim parçalandı... Hoş kızlar sevimli yaaa oyuncak ayı gibi olmuşlar çok şekerler
Tovbe tovbe..:) Hic gulecegim yoktu :) Ne olmuslar boyle.
Diğer Haberler