FBI: Rusya ile Trump’ın ilişkisini inceliyoruz

FBI Direktörü James Comey, Donald Trump ile Rusya arasındaki ilişkinin FBI soruşturması altında olduğunu ilk kez resmi olarak açıkladı.

Amerikan Federal Soruşturma Bürosu (FBI) Başkanı James Comey ilk kez Rusya'nın ABD'de 8 Kasım'da yapılan başkanlık seçimine müdahale edip etmediğini araştırdıklarını doğruladı.

Rusya ve ABD Başkanı Donald Trump arasında bir ilişki olup olmadığına da baktıklarını belirten Comey, "Halen devam eden ve gizli bir araştırma olduğu için ne yaptığımız ve kimleri incelediğimiz konusunda daha fazla açıklamada bulunamam" dedi.

Comey ayrıca, FBI ve ABD Adalet Bakanlığı'nın elinde, Başkan Donald Trump'ın, Obama yönetiminin seçim kampanyası sırasında telefonlarını dinlettiği iddiasına yönelik bir kanıt olmadığını söyledi.

FBI Başkanı bu açıklamaları, Rusya ve ABD Başkanı Donald Trump'ın seçim kampanyası arasındaki ilişki hakkında Amerikan Temsilciler Meclisi İstihbarat Komitesi'nde ifade verirken yaptı.

[

Merkel'in Ivanka Trump'a bakışları sosyal medyayı salladı](http://www.mynet.com/haber/dunya/merkelin-ivanka-trumpa-bakislari-sosyal-medyayi-salladi-2939935-1)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 4 yorum
AH BİZDE BİR ÇIKIPTA BU CESARETLE SİAYASETÇİLERİMİZİN KİMLERLE NE İŞLER ÇEVİRDİKLERİNİ SERVETLERİNİN NEREDEN GELDİĞİ BELİ OLMAYAN SERVETLERİNİ BİR BİR AÇIKLAYABİLSELER BİZDEDE YAPILANLAR AŞ İŞ İSTEYEN HAKSIZLIĞA UĞRAYAN ADALET İSTEYEN KESİME YAPARLAR.
Yıllarca ülkede bulunan satılmış liboş gazeteci ve köşe yazarlarının askeri vesayet lafına bakıp kendi ordunuzu ayaklar altına aldınız, orduyu sıfırladınız. Evet vatandaşlar bu lafım sizlere de. El birliği ile ordunuzu ayaklar altına aldınız. Gözünüz kör değil herhalde, bakın demokrasinin beşiği saydığınız Amerika'ya. Kim yönetiyormuş ABD yi, sivil otorite mi, yoksa Pentagon mu? Bu milletten hiç bir cacık olmaz. Biz adam olsak 15 devlet yıkıp, 16 ncı ile övünmeyiz.
Trump çok zengin soğuk duş alacağını sanmam , tencereye su koyup öyle yıkanıyormuş
dosyaları hleri unuttu yersen olaylar bunun başına mı geldi. herkesi kandırma ayakları
Diğer Haberler