FETÖ'nün gizli faaliyetlerini açıklayan Robert Amsterdam, Türkiye'ye geliyor

FETÖ'nün dünya çapındaki faaliyetlerini araştıran Robert Amsterdam, ‘Aldatma İmparatorluğu: Gülen Sözleşmeli Okul Ağı' adlı kitabını İstanbul'da tanıtacak. Hukuk şirketi Amsterdam & Partners'ın kıdemli ortağı Amsterdam, örgütün ABD'deki sözleşmeli okullara sızmasını ortaya koyduğu kapsamlı araştırmasına yer verdiği ilk kitabının tanıtımı için Türkiye'ye gelecek.

FETÖ'nün gizli faaliyetlerini açıklayan Robert Amsterdam, Türkiye'ye geliyor

Amsterdam, 14 Temmuz'da Çırağan Sarayı'nda düzenlenecek tanıtım toplantısında, eylül ayının başında basılması planlanan kitabının ilk kopyasından alıntılar okuyacak ve kitabın içeriği hakkında bilgi verecek.

"GÜLEN'İN ABD'DEKİ MENFAATLERİ ÖZELLİKLE GELİR VE MÜRİT TEMİN ETMEK ÜZERİNE ODAKLI"

Açıklamada görüşlerine yer verilen Amsterdam, "Gülen örgütünün konuşlandığı 26 eyalette resmi kayıtları inceledik ve buna ilişkin sonuçlar, Gülen'in ABD'deki menfaatlerinin özellikle gelir ve mürit temin etmek üzerine odaklandığını kanıtlamaktadır. Verilen eğitimin ise bu faaliyetler için, bir maskeden öte bir şey olmadığı görülmektedir" ifadelerini kullandı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 12 yorum
kandırıldık aldatıldık. ne istedilerde vermedik muhterem hoca efendiye. Değilmi tayyip?
@voodoo2000 ve sizde utanmadan bu herife ve darbesine sahip çıkıyorsunuz.. ne kadar da meraklısınız akp nin kapı önüne bıraktığı her çöpü yemeye
@voodoo2000 halbuki ne güzel sallamıştınız.yetmedi ittifak bile kurmaya çalışmıştınız. ne oldu millet dersinizi vermedimi sizin.
@voodoo2000 maaşlı trol dolu burası
Türkiyede chp nin koruduğu kesin...
@akdenizli.2 EYYYYYYYYY BEYİNSİZ 13 YIL FETOŞLA ORTAK OLAN CHP Mİ? VİCDANINI KAÇA SATTIN MALLLLLLL KESİN MAL OLDUĞUN BELLİ
@akdenizli.2 Biri televizyona cikip yillardir chp de chp herseyin sorumlusu chp eyyy huu biri size bu memlekette chp nin hic iktidar olmadigini bir zamanlar beraber yurudugunuz yollarda kilicdaroglunun olmadigini cikip soylemesimi lazim bu kadar ahmakmisin kardesim bu kadar ahmak olunurmu be kardesim???
Gülen'i batı mı koruyo yoksa batı gülen'e karşı mı? Cıa ajanı mı yoksa müslümanlığı sıkıntılı mı? Yoksa yeni yeni hıristiyan mı oluyorlar? Yoksa başka ülkelere gizli gizli sızıp dini mi yayıyorlar? Bunların hepsini siz söylediniz?
Bu Kitapla ilköğretim mezunu olan ve dönemin Adalet Bakanlığını Başbakan Yardımcılığını Yapan Muhterem Hocaefendi diye Yerlere göklere sığdıramayanlar kitabı okuduklarında, esasen kandırılmadıklarını önceden dir bildiklerini, FETÖ nün esasen ABD çıkarları için ABD lilerce Kullanılan bir cühela olduklarını ama bunu ülkenin siyasetçilerinin bildiklerini okuyacaklardır Ne FETÖ imiş be koca koca devlet adamlararı bilememişler anlayamamışlar o kadar gizlenmiş ki
ASIL FETCULAE AKP IKTDARIDIR
BU ÜLKEDE PKK YIDA FETÖ YÜDE DOĞURAN JAKOBEN LAİK KEMALİST ASKERİ VESAYET DÜZENİDİR VE BU ÖRGÜTLER 40 -50 YIL ÖNCE ÇIKMIŞLARDIR ARTI DİĞER KOMİNİST ÖRGÜTLERDE ÖYLE ZİRA JAKOBEN LAİK KEMALİST ASKERİ VESAYET KENDİ İDEOLOJİSİNDEN BAŞKASINI EZMİŞTİR BİTTİİİİİİ
JAKOBEN LAİK ASKERİ VESAYET DÜZENİ BİR ÇÖPLÜKTÜR HERTÜRLÜ MİKROBU ÜRETMİŞTİR
Diğer Haberler