First Lady'den elini tutmaya çalışan Trump'a ilginç tepki

İsrail'de bulunan ABD Başkanı Donald Trump'a eşi Melania Trump'tan ilginç bir tepki geldi. Başkan Trump, kırmızı halıdaki yürüyüş esnasında kendisinden geride yürüyen eşine elini uzattı, Melania Trump ise bu isteği geri çevirerek, ABD Başkanı'nın eline vurdu. Melania Trump'ın, Suudi Arabistan'daki karşılama töreninde Trump'ın 5 metre kadar gerisinde tek başına yürümesi gündem olmuştu. First Lady'nin, o manzarada kendisiyle ilgilenmeyen ve yalnız bırakan eşine tepki gösterdiği iddia edildi.

ABD Başkanı Donald Trump, çeşitli temaslarda bulunmak üzere İsrail'e ziyarette bulundu. Tel Aviv'de gerçekleşen ziyarette uçaktan inen Trump çiftine İsrail lideri Netenyahu ve eşi eşlik etti.

Bu esnada 'first lady' Melania Trump'ın eşi Donald Trump'a verdiği tepki ise basın mensuplarının gözünden kaçmadı.

ABD Başkanı Donald Trump, kırmızı halıdaki yürüyüş esnasında kendisinden geride yürüyen eşine elini uzattı. Melania Trump ise bu isteği geri çevirerek, ABD Başkanı'nın eline vurdu.

ABD BAŞKANI TRUMP: "İRAN NÜKLEER SİLAHLARA ASLA SAHİP OLAMAYACAK"

ABD Başkanı Donald Trump, İsrail ziyaretinde, "İran asla nükleer silah sahibi olamayacak" dedi.

Trump, İsrail Başbakanı Binyamin Netanyahu ile bir araya gelerek, ortak basın toplantısı düzenledi. Konuşmasına İsrail ile köklü ilişkilere vurgu yaparak başlayan Trump, "Burada bulunmaktan büyük onur duyuyorum. İsrail'le sürdürdüğümüz dostlukta çok daha derin bir yol izliyorum" dedi.

Trump, konuşmasında İran'ı uyararak, "İran, Suudi Arabistan'la İsrail'i yakınlaştırdı. İran, ABD'ye minnettar olmalı. ABD sayesinde olumlu anlaşmalar yakaladı. Bazı insanlar bunu anlamaz. ABD, İran'a güç ve zenginlik verdi. İran, hiçbir zaman nükleer silahlara sahip olamayacak" dedi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 13 yorum
abd başkanıda olsan farketmez:D
@2sin Trip her yerde trip... Kadınların ortak dili...
Neysen öyle yürüyecen Suudi Arabistan'da da, İsrail'de de.. Suudiler 5 m geriden yürümedi eşi diye Trump'ı kabul etmeyecek mi?
way postayi koyuyor koskoca tramp a
TRUMPUN HAKKINDAN ANCAK BU KADIN GELİR KADININ ALLAH YARDIMCISI OLSUN PARASI DA OLSA ÇEKİLMEZ BEN DE KADIN OLSAM 100 GÖNLÜM OLSA Bİ TANESİNİ VERMEM BU ÖKÜZE
@ahmetyildiz1071 Bence kadın olmadan da o parayı görsen verirsin gibi :)
sende neden var kahpe abd israilde neden var ingilterede neden var hıristiyanlarda olacak amma müslümanlarda olmayacak öylemi amerika denen adi devlet sen ve yavruların köpeklerin bir gün yok olacaksınız
VAY CANINA!AYRINTIYI KAÇIRDINIZ! SUUDLAR İSRAİLLE YAKINLAŞMIŞ!GÖRDÜNÜZ MÜ ŞİMDİ GERÇEKLERİ?
@northstar123 akraba akrabadır neticede atsan atılmaz satsan satılmaz.....
Hatun akşam vermezse ne oloucak
PABUÇLARIMIN BAŞKANI
trump israil başbakanının karısını kucaklayıp öpünce olay bu hale geldi.
Kadın milleti intikamını fena alır.adamın ömrünü yer.ne yapsan kadına yaranamazsın.istekleri bitmez.tramp dünyayı yönetsel ne olur.kadinda onu yönetmiyormu
Diğer Haberler