Havaya uçan tanktan fırlayan askerin cesedi tellerde kaldı

Havaya uçan tanktan fırlayan askerin cesedi tellere böyle asılı kaldı.

İç savaşın binlerce cana mal olduğu Ukrayna'da insanın tüylerini diken diken eden dehşet sahneleri de eksik olmuyor. Ukrayna'nın doğusundaki Novokaterynivka köyü yakınlarında da böyle bir dehşet manzarası görüntülendi.

Muhaliflerin attığı bir roketle havaya uçan Ukrayna tankından fırlayan bir askerin cesedi yaklaşık 20 metre yükseklikteki bir yüksek gerilim hattının tellerine takıldı.

Savaşın bütün dehşetini sergileyen o görüntü fotoğraf makinesinin objektifine böyle takıldı. (DHA)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 4 yorum
Hayatımdan 5sn Caldın Şerrrefsiz maaynet bune am.k ya
Rusya denen katil devletin maharetleri Türkiyeyede oynanıyor bu oyunlar ve heralde hedeflerıne su günlerimizdeki kadar hiç yaklasmamıslardır(Cami yakıldı Kuran yakıldı ses vermedi sözde müslüman hükümet Atatürke küfür var heykellerı yıkılmaya calısılıyor ses yok terörist heykeli dikilmiş 6 ay olmus yenı duyuluyorda yıktık dıyorlar .Şehit haberleri yasak veya önemsizce kucucuk veriliyor .Dogudaki insanlar terör orgutunun kucagına bırakılmıs gunlerce iki sehrın arasındakı yol teröristlerce kapatılıyor bırde salaklar Türkiye ilerliyor diyor nah ilerliyor
İyi oluyor iyi Yesinler birbirlerini BAri müslümanları unuturlar birbirlerini yerlerse Güzel bişe
Savaşa sebep olanlar; savaşın gerekliliğini savunanlar; savaşı körüklryrnler buyurun işte eseriniz. Mutlumusunuz şeref yoksunları?
Diğer Haberler