Helikopterle hapisten kaçtı. Sonrasında ise..

Rusya'da Hollywood filmi gibi bir operasyonla hapisten kaçan Aleksey Şestakov isimli mahkumun özgürlüğü uzun sürmedi.

Helikopterle hapisten kaçtı. Sonrasında ise..

Daily Mail’in haberine göre, Vologda şehrinin Şeksna köyünde bulunan yüksek güvenlikli bir hapishanede tutuklu bulunan Şestakov, gündüz vakti hapishanenin üzerinde alçalan bir helikopterden sarkıtılan ip merdivene asılarak firar etti.

Görgü tanıkları, gardiyanların, gözlerinin önünde gerçekleşen olay sırasında Şestakov’a ateş açtığını ancak isabet ettiremediğini belirtti.

Bu maceralı kaçıştan sonra bir otomobile binerek yoluna karadan devam etmek isteyen Şestakov, trafik çevirmesinde yakayı ele verdi.

Hırsızlık ve cinayet suçlarından 24 yıl hapis cezasına mahkum edilen ve 12 yıldır içeride olan 35 yaşındaki Şestakov’un, Mi-2 model helikopterle kaçtığı belirtildi.

Şestakov’un biri erkek biri kadın suç ortaklarının helikopteri silah zoruyla kaçırdığı ifade edildi.

Bir “iş dünyası delegasyonu”na ayrıldığı bildirilen helikopter, yol kenarında terk edilmiş halde bulundu. Polisler helikopterden birkaç kilometre uzakta da elleri ve ağzı bağlanmış pilotla karşılaştı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 10 yorum
operasyonu polat yapsaydı kurtulurdu hahaha
sen kendini Antepli halil havar mı sandın ki kaçasın helikopterle:)
o kim be ????
antepte halil havar vardı.hollanda cezaevinden helikopterle kaçmıştı.
prison break gibi olmuş:D ahaha:D madem kacırdın helikopterle adamı izini kaybettirene kadar ucarak gitsene gideceğin yere
polatın halo dayıyı kaçırdığı gibi :D
bize ne çok ta tın
BÖYLE BİR TÜRKÇE YOK YA... Rusya'da Hollywood filmi gibi bir operasyonla hapisten kaçan Aleksey Şestakov isimli mahkumun özgürlüğü uzun sürmedi. OPERASYONUN İKİ ANLAMI VARDIR. BİRİNCİSİ KOLLUK KUVVETLERİ TARAFINDAN SUÇU ve SUÇ UNSURUNU ORTAYA ÇIKARMAK veya SUÇLUYU YAKALAMAK AMACIYLA YAPILIR. İKİNCİSİ İSE AMELİYAT Kİ O DA VÜCUDA ZARAR VEREN Bİ HASTALIĞI BERTARAF ETMEK İÇİN YAPILIR...
helikopteri iyi düşünmüşsün ama çevirmeyi düşünememişsin ahmak nolcak :D
yağmurdan kaçmış doluya tutulmuş :)
Diğer Haberler