Hollanda'da yaşayan Türk genç 'çıplak fotoğraf' yüzünden intihar etti

Hollanda’da, 15 yaşındaki Onur Hakan Cücü isimli Türk genci, eski kız arkadaşı çıplak fotoğrafını sosyal medyadan paylaşınca binanın çatısından atlayıp yaşamına son verdi.

Hollanda'da yaşayan Türk genç 'çıplak fotoğraf' yüzünden intihar etti

Hollanda'da sosyal medya üzerinden çıplak fotoğrafının yayıldığını gören Enschede kentindeki Bonhoeffer Koleji 3.sınıf öğrencisi 15 yaşındaki Adanalı Onur Hakan Cücü, ailesinin evine yakın bir binanın çatısından atlayarak intihar etti.

Türk gencinin ölüm haberi kenti yasa boğdu. Polis, olay hakkında soruşturma başlattı. En son kız arkadaşıyla mesajlaşan Cücü'nun son sözleri "Seni çok sevdim. Ben gidiyorum hoşça kal. Her şey için özür dilerim. İnternetimi de kapatıyorum, istediğini yollayabilirsin" şeklinde oldu.

YÜKSEK BİR BİNANIN ÜSTÜNE ÇIKIP KENDİNİ BOŞLUĞA BIRAKTI

Cücü'nün son mesajından birkaç saat önce İnstagram'da çıplak fotoğrafının yayıldığını fark etmesinin arkasından kız arkadaşıyla vedalaşarak, ailesinin evine yakın bir yüksek binanın üstüne çıkarak aşağı atlayıp intihar ettiği bildirildi.

Onur Hakan'ın evinin önünde toplanan 200'den fazla okul arkadaşı, gözyaşları içinde yaşadıkları şoku atlatmaya çalıştı.

TÜRKİYE'DE DEFNEDİLECEK

İntihar sonrası, Cücü'nün Enschede'nin Deppenbroek semtindeki evleri taziye akınına uğrarken, Cücü'nün okul arkadaşları fotoğrafı yayan kişinin Bonhoeffer kolejinin eski kız öğrencisi olduğu ve hatta bazılarının kızla irtibata geçip, neden böyle bir şey yaptığı ile ilgili sorular sordukları ve kızın da fotoğrafı yaydığına pişman olduğu bilgisi verildi.

Konuyla ilgili açıklama yapan emniyet basın sözcüsü, "Elimizde bu konuda henüz bir delil yok ve bu yüzden de kimseyi suçlayamayız. Şu an sadece tahminler yürütülüyor. Bu konuda savcılık inceleme başlattı. Reşit olmayan çocuklardan bahsediyoruz. Yapılacak incelemelerin ardından adliyeye sevk edilip edilmeyeceğine karar verilecek" denildi. Onur Hakan Cücü'nün cenazesinin Türkiye'de memleketlerinde defnedileceği belirtildi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 2 yorum
degermiydi bee çok gereksiz
15 yaşındaki bir genç için değer mi değmez mi farkını yapmak zor.Ergenlik çağında maalesef böyle şeyler olabiliyor dikkatli olmak lazım
Diğer Haberler