İsrail askeri yaralı halde yerde yatan Filistinliyi başından vurarak infaz etti

İsrail askeri, vurularak etkisiz hale getirildikten sonra yerde kendinden geçmiş halde yaralı olarak yatan bir Filistinli genci onlarca kişinin gözleri önünde başından vurarak infaz etti.

İsrail işgali altındaki Batı Şeria'nın El Halil kentinde bir İsrail askeri, vurularak etkisiz hale getirildikten sonra yerde kendinden geçmiş halde yaralı olarak yatan bir Filistinli genci onlarca kişinin gözleri önünde başından vurarak infaz etti.

O anlar tesadüfen olay yerinde bulunan İsrail insan hakları bilgi merkezi B'Tselem mensubu bir kişi tarafından saniye saniye görüntülendi. İsrail askerinin insanlık dışı infazı, iki Filistinli gencin El Halil'de devriye gezen İsrail askerlerine bıçakla saldırarak bir askeri yaralamasıyla başladı.

Filistinli gençler askerlerin anında karşılık vermesiyle vurularak yere düştü.Video görüntülere göre gençlerden biri anında ölürken, diğer genç yaralı ve kendinden geçmiş olarak yerde yatarken bir tek bilinçsizce başını sallamaya devam etti. Bu arada görüntünün fonunda bir askerin "Bu terörist canlı, bu köpek” dediği duyuldu. O anda bir İsrail askerinin tüfeğini kaldırarak yerde bilinçsiz yatan Filistinli gence doğrultarak doğrudan başına ateş açtığı görüldü.

O sırada olay yerinde bulunan 10'dan fazla İsrail askerinin sanki hiçbir şey olmamış gibi tavırlarla kendi aralarında konuşmaya devam ettiği gözlendi. İsrail Savunma Bakanlığı, görüntülerin B'Tselem tarafından yayınlanması üzerine infazcı askerin tutuklandığını duyurdu. Haaretz gazetesi, askerin ilk ifadesinde kendisini "Doğru zamanda, doğru şeyi yaptım” diye savunduğunu bildirdi.

(DHA)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 31 yorum
ELİN ADAMI TERÖRSİTİNE BÖYLE DAVRANIR. BİZİMKİLER BU GÜN KIRMIZI HALI SERER YARIN HAİN İLAN EDER..
filistinliler israilin teröristi değildir bunu o fıravun aklına sok .
@tolga_alisan_1983 istersen zorunlu eğitimi 60 yıla çıkar neye yarar beynin yosunlaşmışsa.
israil filistin topraklarını parayla filistinlilerden aldı, israil her türlü haklıdır.
@baranberfin2011 Bu asparagas bilgiye ancak senin gibi gezizekalılar inanır. Derin tarihi biraz araştırırsan, israillilerin Filistin topraklarını istila ettiklerini anlarsın.
Adamlar dünyayı yönetiyor. Durdurabilecek bir babayiğit yok.
@mr.jealous7 İRAN'ın damarına bas , bak bakalım Dünya haritasında İsrail 'diye bi yer kalırmı ..!
Din tüccarlığının birinci kuralı, başka dine inanan devletleri,halkları kötüleyeceksin ki halk kendini dindar zannetsin. Millete bakın, kabız olsak ingilizler, abd, israil ... yapmıştır birde şimdi rusya dahil oldu hikayeye.
TERÖRİST DEVLETİN TERÖRİSTLERİ BÖYLE OLUYOR. NEREDE HÜMANİSTLER,NEREDE İNSANLIK,NEREDE MERHAMET.KIYAMETE GİDİYORUZ HA GAYRET HA GAYRET.
eee bizene
Cizrede surda da askerlerin bir kısmı yaralıları vurdu. Teröristlerin yaptığı gibi. Videoları geziniyor internette. İsrail türk kürt filistin farketmiyor. Mühim oln insanlık. Bazı insanlar ırkçılığa yüreğini teslim etmiş.
Yahudiler filistin topraklarında işgalcidir. Bazı PKK yandaşları ve Paralelci pisliklerin bu katillerin yaptığı zulümden hala kendilerine pay çıkarma çabasındalar. PKK lılarda, Paralelcilerde, İsrailde haindir. Yok edilmelidir.
türkiyede pkk yada işidli teröristler yoldan geçenleri bıçaklamaya başlarsa asker ve polisde bunu seyretse demediğiniz kalmaz yobaz köpekler...
Adam gibi yorum yapın sizler ermeni tohumu bile olamazsınız ölen müslüman kardeşlerimize Allah'tan rahmet diliyorum
Türk devleti ve israil devleti ikiz devlet gibi. Ne kadar benziyor bir birine. Birisi yahudi ibrani irkçisi birisi müslüman türk irkçisi. Ikiside işgalci katliamci fasist zihniyetli. Ikiside barbar. Ikiside üstün irk zihniyetli ikiside sirf şidetten nemalaniyor.
@dijwar_ferhat_1971 belliki sende nankörlerdensin
Filistinliler ile Kürtlerin ne kadar çok ortak özellikleri var.
ŞU MÜBAREK GÜNDE BİR PKK İTLERİNİ İKİ BU YAHUDİ BOZMALARINI ALLAHA HAVALE EDİYORUM..
Hiç burda başka ülkelerin iç meselesine yorum yapmayin içimizde bizimde bir savaş var bence adamlar bicakla saldirani bugün oldurmezse yarin 300 kilo bombayla israilin başkenti patlatirlar.kendi şehitlerinize bakin neden oluyor bu kadar şehit insafli ve vicdanli oluşumuzdan. boş veren hakaden ölsün,müslüman korumayida marifet saymayin.istanbulda son eylemini yapan işid türkiyede 200 kişiyi patlatti filisitnli muslumanlarin onlardan ne farki var ki.israil bir rokete uçakla karşılık veriyor hala akillanmiyorlar.
asimile etmek böyle olur. bizimkiler gibi onları kendi içine alarak değil
TÜRK ASKERİ YAPMAN GEREKEN SENİN DE BUDUR
Su testisi su yolunda kırılır!
kafirdir ne yapsa yeridir müslümanlar nirede..
sizin suçunuz yok israil ben sizi doğuran anaların.Başkta bir şey demem.
hani israille çeşitli anlaşmalar imzalayan büyük başlar nerede
Siz Filistin deki müslüman kardeşlerinizin Ezilmesine Zulmüne Türkiye'yi bekleyen de bu başka bişey değil bövürlenme hiç şöyle vatan böyle Vatan diye içinde yaşanlar boş artık yok eski yiğitler yok o eski Yiğit Anneler
ee tayyip bu baksan müslümanım der ama daha geçen mavi marmarada ve filistine kara savaşında ailecek giden tayyip efendi filistinlilere sizin yanınızdayız diyip atıp tutan şimdi israille barışma derdindeler tazminatımızı ver para lazım bide özür diler herşeyi unutsunlar bunlar böyle para için çıkar menfaat için haçlıların da yahudilerinde yanında olurlar müslümanlarada göstermelik yanındayız derler yazık yazık hep rol
Dünya bu kadar genişken; insanlar vahşileşerek niye birbirini yer acaba?
Nalet olası pislik mahluklar
RABBİM MAZLUMLARA ACI İSRAİL ASKERLERİNİ YOK EYLE
bir taraf Yahudi bir taraf Arap ikiside dostumuz değil. Niçin kendinizi bir tarafın savunucusu görüyosunuz.
Diğer Haberler