İsrail'den Erdoğan'a tek cümlelik yanıt

Başbakan Tayyip Erdoğan'ın bugün partisinin Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı'nda ortaya attığı "Mısır'da yaşanan gelişmelerin arkasında İsrail var" iddiasına İsrail'den yanıt geldi.

İsrail'den Erdoğan'a tek cümlelik yanıt

İsrail Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü Yigal Palmor, Associated Press haber ajansının konuyla ilgili bir sorusu üzerine, "Bu üzerine yorum yapmaya değmeyecek o açıklamalardan biri" yanıtını verdi.

Palmor'un bu sözleri İsrail'in İstanbul Başkonsolosluğu tarafından yapılan yazılı açıklamayla kamuoyuna duyuruldu.

dünyadan haberler

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 56 yorum
Süper bir tanımlama TC Başbakanlığını da rezil ettin
Başbakan'ı takmamışlar. Kısacası kumda oyna demişler. İsrail madem bunları yapıyor madem biz İsrail'i sevmiyoruz, neden İsrail'in 1 numaralı destekçisi olan ABD'nin g*tünü yalıyoruz her seferde. Neden Hatay'da bomba patladığında boşbakan ilk olarak Hatay'ı değil de ABD Başkanını ziyaret etti, yardım istedi. Kendini dev aynasında görmekten bıkmayan bir boşbakanımız var. Allah, bu devlete zarar vermek isteyen herkesin belasını versin.
mısır darbesi israil ve abd nin planıydı, sadece filistin ve müslümanlara mursi sahip çıktığı için yapıldı. Gezi olayları da israilin akp ye karşı planıydı ama tutmadı ve halen akp karşıtlığı adına sol örgütler bu olaylardan rant sağlamaya çalışıyor ve masum insanlarda eylemleri akp karşıtlığı için yaptığını sanıyor, hatta akp karşıtlığı adına vatan, milleti satacak kadar gözleri dönmüş sol örgütler var. Sadece gezi olaylarında verilen zarar ve borsa yı düşünün bakın kimlerin umurunda? olan halka olmaktadır. adını da özgürlük, demokrasi kılıfıyla halkı koyun yerine koyuyorlar, yazıklar olsun.
O çok güvendiğiniz boşbakanınız özgürlük, demokrasi kılıfıyla g.doğuyu pkk ya peşkeş çekerken niye tek satır bir şey yazmıyorsunuz? Merak ediyorum. vatan, millet satmakta değil her hangi bir sol örgüt, hiçbir örgüt akp ve tayyibin eline su dökemez. İsrail e esip gürleyip abd nin kucağından inmediğini yalnız ampül kafalılar farketmiyor ve görmüyor. Artık bu adamın ne mal olduğunu görmemek için ya kör, ya gerizekalı yada hain olmak lazım.
Borsa düşmüş çok yazık olmuş :) ... İslam'dan bahsedip Borsada ki faizcilerin kaybına mı üzülüyorsun başbakan gibi .... Hem nala hem mıha vurulmaz.
Ülkede adaleti İsrail mi yok etti. Memurunu, işçisini, emeklisini, askari ücretlisini İsrail mi yarı aç yarı tok, açlık sınırının altında yaşatıyor, ihale yolsuzluklarını Türkiyede İsrail mi yapıyor, kendi halkına kurşunu İsrail mi sıkıyor sonradan polisini serbest bırakıyor, Yazın internete AKP ihale yolsuzlukları diye önünüze google amca çarşaf çarşaf bassın sayfaları size. Tabii bunu da İsrail yapıyordur öyle değil mi? Uyu Uyu Yat Uyu. İyi uykular Türkiye. Her Müslüman olduğunu idda edenin peşinden koşarsanız böyle olur.
herkes bunun böyle olduğunu biliyor.ama doğru söyleyeni 9 köyden kovarlar
Bu Dünya da,Amerika,Rusya,Çin vs gibi büyük ülkelerde dahil,en son bulaşılacak ülke İsrail.Çok tehlikeli,sinsi tekniklerle düşman bellediği ülkenin başına her türlü belayı rahatlıkla açarlar.Bence İsrail le ilgili olarak Türkiye nin dış politikasını çok kısa sürede değiştirmesi lazım.Büyük hata yapılıyor.
BAŞBAKAN İSRAİL İ NE KADAR DA KORKUTMUŞ..!!YAZIK YAHUDİLERİ BU KADAR KORKUMAYALIM...1!!
Mesut soy ismin büyümüş; sen hala büyümemişsin. Ayrıca gelmişsin 58 yaşına hala yazı yazmayı öğrenememişsin. Şimdi kalkmış başbakanla dalga geçmeye çalışıyorsun.
mesut küçük 1955 sen ne kadar aciz bir insansın yav
BİR HADİS VAR. KIYAMET KOPMASINA YAKIN, YAHUDİLERİ ORTADAN KALDIRMAK İÇİN, MÜSLÜMANLAR VE HRİSTİYANLAR İŞBİRLİĞİ YAPACAK. ABD İLE ERDOĞANIN ARASI İYİ. ERDOĞANIN İSLAMİ BİR YÖNETİM İÇİNDE OLDUĞUNA PEK İNANAMIYORUM AMA,BU HADİSTE BİR ŞEKİLDE GERÇEKLEŞECEK VE YAHUDİLER CEHENNEM OLUP GİDECEKLER İNŞALLAH
senin o küçücük beynin bu Ülkenin Başbakanını ve ona oy veren milyonları anlamaya yetmez zaten. Hazmedemezsiniz, öyle de oluyor görüldüğü üzere. Sevmek zorunda da değilsin zaten ama Devlet Büyüklerimize köpek gibi saygı göstermeye mecbursunuz.
bugün türkiye amerika vede rusya ya karşı askeri vede politik güç olarak karşı duracak gücü olsa.ortaasya ülkelerinden tut balkan ülkelerine ortaduğudaki araplara kadar hepsi amerikayada rusyaya da isyan edip savaşır.aslada savaşdan kaçmazlar.ama onalr biliyorlarki bu ükeler zayıf türkiye ile işbirliğine giderlerse amerikada rusyada o ülkeleri iç savaşa yada yıkılmaya mahkum eder.türkiye zayıf hiçbir gücü yok.türkiyenin sadece şuan kendini savunacak gücü var.oda bölge ülkelerine karşı.onun için kimseye afra tafra yapmamalıyız.biz alttan sinsice o milletleri yönlendirmeleyiz.
çok komiksin başbakan bu gidişle cem yılmazın mslegini elinden alacaksın.
secimler yaklaşıyo yeni bir Davos taktği gelebilir bakın ya başbakan Müslüman israile kanga değil kanlı bıçaklı düşman oylar gelsin halkı yönlerdiren siyasal otireterlerinin yeni taktiği mi geliyor madem İsrail suçlu kes devlet bağlarını göreyim erkkek olduğunu madem Müslüman kanı akıyo çaresine bak sonu na kadar barış için arkandayız Müslüman kanı akmasın akıtanlarada hesap sormak için kurun bir örgüt Müslümanlara ters haereket yapamasın yaparken düşün sün
tamam da gemicik filoları İsrail le iş yapıyor. Masa üstü bilek güreşi masa altı el sıkışma yiyen biz mi?
.kgkygvkugvlhjvljh
önce bi kendine bak sonra başaksını suçla israilin karekteri beli ama biz islam ülkesi oldğumuz halde süriyede daha kötüsnü yapmıyormuyuz şuanda mısırda ölenlerin sayısı süriyeye oranla devde kulak misali kendi halkını süriye miletine köle etin yetmiyor vergiyle aldğınızı paraları süriyeli muhaliflere silah olarak yoluyonuz ve hala hangi yüzle cıkıp böle bi acıklam yapılıyor süriyede cıkarınız aynı diye beraber silah yola cıkarınzın kesildği yerde camur at akp sayesinde israilden bi farkımız kalmadı
dünyanın SONU yaklaşıyor...Saygılarımla
yorumlar bayağı yönlü olmuş. particilik gözüyle değil de vatandaş gözüyle bakıyorum. durum şu: Mısır'da işler karışık halk ayrılma noktasında. Türkiye'de işler seyrinde ama her an her şey olabilir. burada ortak düşman olarak bilinen israil hedef alındı ki, mısır halkına "israil'in istediği yönde gidiyorsunuz, toparlanın" Türk halkına " Geneli görün" gibi bir mesaj verilmek istendi. israil dış işleri'nin açıklaması pek de dikkate alınacak bir şey, israil'in nasıl bir devlet olduğu biliniyor. rum kesimi ile İsrail'in yaptığı anlaşmalara missilleme ve gözdağı diye değerlendiriyorum.
BATTIKCA BATIYORSUN YAZIK ALLAH AFFETSİN SENİ İNSANLIK SENİ NEFRETLE İSLAM ALEMİ İŞBİRLİKCİ OLARAK HATIRLIYACAK YAZIK
çok doğru söz.yani kısa dan
"Bu üzerine yorum yapmaya değmeyecek o açıklamalardan biri" yanıtını verdi. İsrail bile seni ciddiye almıyorsa git öl lan reco!
senin o küçücük beynin bu Ülkenin Başbakanını ve ona oy veren milyonları anlamaya yetmez zaten. Hazmedemezsiniz, öyle de oluyor görüldüğü üzere. Sevmek zorunda da değilsin zaten ama Devlet Büyüklerimize köpek gibi saygı göstermeye mecbursunuz
sen hangi partilisin senin partin ne yaptı bu vatana hizmet.senin partini hangi ülke kaale almış.boş konuşuyorsun.akp geldi rahatladınız şimdi sağa sola saldırmaya başlamayın.mısırda ölenletr sizin yakınınız olsada böyle konuşurmuydunuz acaba.
diktatöre kurban olunması lazım ülkemizdekiler hemde Yahudi cinsinden diktatör
İsrail kim oluyor da TC Başbakanını dikkate almıyormuş. Kimsiniz lan siz. Dünyadaki tüm çirkefliğin tek nedeni değil misiniz siz! Gün gelecek elbet siz de dikkate alınmayacaksınız...
mynetin hoşuna gidiyor herhalde. yahudi, siyonist ve dinsiz ırkların müslümana üstünlük sağlamaları, ülkemizin bekasıyla oynamaları
Adamlar van minut deme gereği bile duymamış
TERÖRİST PKK BAŞI APO NUN BİLE DOSTLUĞUNU KAZANAN Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN ı israil KAALE BİLE ALMIYOR.....HEYYY DÜNYA AKLINIZI BAŞINIZA ALIN.... PADİŞAHIMIZ EFENDİMİZİ KIZDIRMAYIN.....TOMA BİBER GAZI PALA SOPA DAYAK LİNÇ GÖZ ÇIKARMA VS. HEPSİ MEVCUT BİZDE......DİKKATİNİZE.......................
küçük çocuk büyük abisine güvenerek bu cevabı istanbuldan hemde bizim ülkemizden dünyaya servis ediyor .bu olay şahsen benim içimi acıttı dilerim bunun karşılığı o ülke ile ilişkiler en alt seviyeye alınıp diplomatlar geri çağrılmalıdır.bekleyip göreceğiz.
hahaha kaale bile almamislar, birakin konussun demisler nasil olsa bos konusuyor ama bizim millet o kadar saf ki konusmalarini kaale aliyor ve %50 yi cebe indiriyor
ya birisi bu başbakana söylesinde birazda türkiyedeki sorunlara aclıklara el uzatsın.araplarla uğraşmayı bırak artık ya.
ok, please wait ONE (billion) MİNUTE
beyenmeyen ardalaşlar başkanın kızı gibi 47 bin tl maaş alıyor heralde :)
senide zaten başımıza bela eden israil değil mi firavun adam babasına biraz söylediğine dikkat eder israil doğru söyledi sadece iç siyasette malzeme bunlar dısarıda bi işe yaramıyor gördüğünüz gibi
senin o küçücük beynin bu Ülkenin Başbakanını ve ona oy veren milyonları anlamaya yetmez zaten. Hazmedemezsiniz, öyle de oluyor görüldüğü üzere. Sevmek zorunda da değilsin zaten ama Devlet Büyüklerimize köpek gibi saygı göstermeye mecbursunuz..
İSRAEL TARAFINDAN VERİLEN ÜSTÜN HİZMET VE CESARET MADALYASINI NE DEMELİ??? NEDEN GERİYE VERİLMİYOR .ACABA????
İÇİMİZDEKİ israilliler VE ŞAKŞAKÇILARI PİYASAYA ÇIKMIŞ HEMEN SAVUNMAYA GEÇMİŞLER
durmak yok, İsrail sırtından oy devşirmeye devam.
Aynen...
pardon siz İsrail li misiniz Türkiyeli mi
:))))))))))
hadi..!!! israil yalakaları şakşakcıları, saldırın erdoğana
Tın dıyorlar
SAYIN BAŞKANIM MADEM ELİNİZDE BELGE VARDI NEDEN KULLANMADINIZ.DAHA SONRA GEÇTİ DİYORSANIZ NEDEN BELGE TOPLAMA GİRİŞİMİNDE BULUNDUNUZ.?
eceli gelmiş köpek cami duvarına işermiş ..........
siberian saçmalamışsın dün mısır israile sina yarımadasına operasyon yapma izni zerdiğini açıkladı daha neyin ne olduğunu bilmiyorsunuz sırf akp düşmanlığınız yüzünden olayları kıçınızdan yorumluyorsunuz...
hahahahahaa....sen dinle tayyib efendi..ne oldu o van münütlüğü,,,şapa otutururlar adamı...
başbakan demek sözün eri demek bu gün böle yarın başka değil konuştuğunun arkasında olacaksın israil le cıkartma yaptıydı ne oldu 8 kişiye mezar oldu sonuç büyük ülkesinya büyüklüğünü sözde değil özde gösterecen onun için daha dikkatlı ol böle başbakana herşey denir milleti sanki bişi varmışta keserim asarım ne kesiyon be otur diyorlar oturuyosun kalk diyorlar kalkıyosun akıllı ol beğenmeye devam et sen yalakalın luzumu yok
reyhanlıda bomba patlatan akp mobeseler bir gün önceden kapatılan akp isralin gemi abskınında katliamı haber verdiğinde izin veren akp abd ile birlikte suriyyeye girecek olan kap israili eleştiriy6or
Diğer Haberler