İşte Gizem’in ilk kez yayınlanan görüntüleri

Norveç’teki saldırılarda akıbeti bilinmeyenler arasında olan Türk kızı Gizem Doğan’ın doğum gününde çekilmiş görüntülerine ulaşıldı.

İşte Gizem’in ilk kez yayınlanan görüntüleri

Norveç’teki saldırılarda akıbeti bilinmeyenler arasında olan Türk kızı Gizem Doğan’ın Oslo’daki evinde umutlu bekleyiş sürüyor. Gizem’in ailesiyle görüşen Cihan Haber Ajansı (Cihan), Türk kızının doğum gününde çekilmiş görüntülerine ulaştı.

[

](http://aktuel.mynet.com/galeri/haber/iste-gizemin-ilk-kez-yayinlanan-goruntuleri/8233/212546/)

[İŞTE GİZEMİN DOĞUM GÜNÜNDEN GÖRÜNTÜLER](http://video.mynet.com/habervideo/ISTE-GIZEM-IN-DOGUM-GUNUNDEN-GORUNTULER/1282840/ "İŞTE GİZEMİN DOĞUM GÜNÜNDEN GÖRÜNTÜLER") | [video.mynet.com](http://video.mynet.com "http://video.mynet.com") [ ****](http://haber.mynet.com/detay/dunya/saniye-saniye-norvec-katliami/584003) Görüntüler, aileden izin alınarak Cihan tarafından servise koyuldu. Aile, görüntülerde Gizem dışındaki kişilerin yüzlerinin gözükmemesi ricasında bulundu. Söz konusu görüntü, Gizem’in 1 Mayıs 2010'da doğum gününde çekilmiş. Gizem görüntülerde neşe içinde arkadaşlarına poz verirken görülüyor. Gizem, ardından doğum günü pastasındaki mumu üfleyerek söndürüyor.
YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 13 yorum
okadar şehidimiz oldu bukadar gündemi meşgül etmedi tebrik ederim yani.
doğuda öldürülen onca çocugun son görüntüleri nerde?
Terör nasılmış Norveç? Can yakıyor değil mi? Bu arada bu kız için tepki gösterenler (elbette gösterilmeli ama) onlarca şehit için tepki gösterdiniz mi?
benim ülkemde yuzlerce gizem ölüyor herşey haberlerde veya sanalda degil bana bu ülekımın dısında yasayan o ınsanların kulturunu kabullenen insanların yasantısını anlatmayın öldüysede allah rahmet eylesın tek sozum budur.
foto galeri yazan yere tıklarsan görürsün dingil
İNŞALLAH SAĞ SALİM BULUNUR KARDEŞİMİZ.
bu yorumu begenmeyen arkadasta ne gıbı bı dengesizlik var
goruntuler derken ben bı tane resım goruyorum benım goremedıklerımı var yoksa haber olsun dıye salakca baslıkmı atıyorsunuz dıkkat ceksın dıye??
ALLAH bu cocugun anne babasına cok sabır versın.Hayatımda bugune kadar bu saydada hıc yazı yazmadım yazıp polemık yaratacak ortamlar yaratmadım ancak su olaylardan sonra uzun yıllardır gıttıgım ulkelerdende karsılastırarak en duzgununde boyle bır seyle karsılasınca yuregımım kanadı.Bunun ıcın bu yazıyı yazıyorum.Bu olaydan sonra ılgılıler olayı kınama yerıne bu alcaklıgı fırsatcılıgı serefsızlıgı yapan adamı sankı bır kahraman gıbı gosterdıler ve halen avrupadakı ırkcı kesım onun resımlerıyle cırıt atıyor.Amerıkadakı oklahoma bombacısı bırsuru ınsanı katlettıgınde nasıl ortalık ayaga kalktı.
son alınan bilgilere göre gizemin de hayatını kaybettiği söyleniyor.
Ya kız ölmüş gitmiş ne yapalım görüntüsünü zaten tanıyanlar biliyordur kızı. birde yazıyorsunuz "Gizem, ardından doğum günü pastasındaki mumu üfleyerek söndürüyor." diye sanki diğer insanlar üfleyerek söndürmüyor?
öncelikle allah rahmet eylesin ailesine sabırlar versin norveçte bu kardeşimin başına böyle bir iş geldi benim milletim banane der öbür tarafta elin yahudisi hırant dink 2 yıldır gündemde katilini asacaklar nerdeyse aman dış ülkelerle iyi geçinelim diye benim atam dedem cepede topragımı kanımı güngelip millete peşkeş çekmeniz için çarpışmadı eli ekmek görmeyen dili kuranı ne bilsin oh olmuş diyene güngelir oh çeken çok olur inşallah
http://aktuel.mynet.com/galeri/haber/iste-gizemin-ilk-kez-yayinlanan-goruntuleri-iste-gizemin-ilk-kez-yayinlanan-goruntuleri/8233/212543/sayfa/4/
Diğer Haberler