Kaddafi'nin seks köleleri

Fransa'da geçen hafta yayımlanan kitapta, Libya'nın geçen sene öldürülen lideri Kaddafi'nin küçük yaşta kızları haremine alarak istismar ettiği anlatılıyor.

Kaddafi'nin seks köleleri

Geçen hafta Fransa'da yayımlanan bir kitap Libya eski lideri Muammer Kaddafi'nin küçük yaştaki kız çocuklarını kaçırarak ya da tehditle haremine aldığını ve seks kölesi olarak kullandığını öne sürüyor.

Sunday Times Libya’nın geçen seneki ayaklanmalar sırasında öldürülen lideri Muammer Kaddafi ile ilgili “Kaddafi seks kölelerine tecavüz etti” başlıklı bir habere yer veriyor baş sayfasında.

Haberde, geçen hafta Fransa’da yayımlanan bir kitapta devrik liderin, “Muammer Kaddafi, Libya eski diktatörü, okullu kız çocuklarını kendisine seks kölesi olarak hizmet etmek üzere kaçıran sadist bir tecavüzcüydü” şeklinde tarif edildiği yazıyor.

Sunday Times kitabın Kaddafi’nin küçük yaştaki kızları ve erkekleri nasıl keyfi biçimde, bir yandan elektronik postalarını kontrol ederken dövdüğünü ve aşağıladığını açıkça anlattığını yazıyor.

Kitap 2004’te bir okulda kendisine çiçek buketi vermek üzere seçildikten sonra, diktatörün “yetenekli izcileri” tarafından kaçırılan 15 yaşındaki Soraya adlı kız çocuğunun hikâyesine yer veriyor, diye yazıyor gazete.

Haber kitabın “[Kaddafi] ‘hareminde’ tutsak edildiği beş sene boyunca ona defaten tecavüz etti, dövdü, üzerine işedi” diye yazdığını da aktarıyor.

Gazete benzer durumlar yaşayan başka kadınların aileleri tarafından, evlilik dışı ilişki yaşadıkları için “utanç” kaynağı olarak suçlanarak reddedildiklerini söylüyor.

Haberde konu edilen Hûda bir başka kız çocuğun hikâyesine de yer veriliyor: bir başka kurban olan Hûda’da Kaddafi’nin pençelerine 18 yaşında, ağabeyinin tutuklanmasının ardından düşürüldü. Diktatör onu eğer itaat ederse ağabeyinin serbest bırakılacağı umuduyla tuttu ve itaat ettiğinde beş sene boyunca onu istismar etti.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 56 yorum
KADDAFİ MÜKENMEL BİR LİDERDİ, FRANSA AYBINI TEMİZLEMEK İÇİN KARALAMA YAPIYOR. MADEM ÖYLEYDİYSE NEDEN SARKOZY VE TAYYİP ONA KARDEŞİM DİYORDU? GEÇİN BUNLARI
Bu haber Fransız kaynaklı bu bir. Ben Kaddafi hayranı falan değilim böyle biline bu iki. Bu şerefsiz Fransızların yazdığı ve yaptığı ne doğruki bu haber de doğru çıksın.Bu üç. Kaddafi bir diktatördü, diktatörlerin tamamında bu tür saplantılar olu bu dört. Bizin Cennet mekan Abdülhamid'e de bunlar "sultan eruj" deyip de bizler O'nu yıllar boyu tarih kitaplarımızda "kızıl sultan" diye okumadk mı? Bu beş. Daha dün bu şerefsizler Kainatın Efendisi olan Hz. Peygamberimizin karikatürünü yayınlayıp da" ne yapalım fikir hürriyeti" deyip müslümanların bazı ülkelerde galeyana gelmesine sebep olmadılarmı
"Ben Kaddafi hayranı falan değilim böyle biline bu iki." Bizde çok merak ediyoduk :) bu adam neci kaddafi hayranımı diye.
ko4lifem gerizekalısı yorum yap dalga gececeğinede görelim zekanı
Hangisini sayalım bunların. Kendi ülkelerinde rezilliğin bini bir para ama başkalarını eleştiriyorlar. Güzel Anadolumu işgal ettiklerinde neler yapmadılarki namussuzlar. Şimdi kalkıp ne yazıyorlar. Kaddafi yaptıklarının cezasını çekecek ve Allah'a hesap verecek. Peki fitneci Fransızlar hesap vermeyecek mi?
Bildiğim tek bir şey var en çok ihtiyacımız olduğu anda Kaddafi'nin Türkiye'ye verdiği destektir. Vefa borcumuzu ne güzel ödedik değil mi adama....Allah rahmet eylesin. Böyle bir günahıda varsa zaten şu anda hesabını veriyordur. Yorum yapmak bize düşmez.....
fransızlar göz önünde yapar bu pisliği kaddafi ise gizli.ve bu fransızlar domuz yer kaddafi yemezdi.
fransa kendi pisliklerini temizlesim ilk önce kaldıki kaddafinin yaptıklarını tartışıyorlar sarkozy neler yaptı nasıl yakalandı hiç bahsetmiyorlar
bu bir manipülasyon olabilir. her okuduğumuz habere "doğru" ymuş gibi yorum yapmayalım arkadaşlar. kaddafi'nin insanlık dışı katlini meşrulaştırma propagandası olabilir. ayrıca fransa sarkozi'nin pisliklerini tartışmalı. cezayir'deki katliamın hesabını vermeli her şeyden önce..
Fransız kralları neyapmış acep?
AH ARRAPLAR VAH ARRRRAPLAR...ANLATILANLAR KORKUNÇ...BEYİNLERİNDEN ÇOK BAŞKA ORGANLARI ÇALIŞIYOR.
Sex kölesinin olmadığı Dünyamı varmış.İşine bak Fransa .Asfaltı zorlama.
BURADA KADDAFİYİ MANŞETLERE ÇIKARMAK SİZİN NE HADDİNİZE VAHŞİCE ÖLDÜRDÜKLERİ KADDAFİYİ TÜRKİYE BU VAHŞETE ÇANAK TUTTU BİZZAT TAYYİP ERDOĞAN BATILI KATİLLER İLE BİR OLDU OYSA KADDAFİYİ HENÜZ TANIYAMADINIZ KIBRIS SAVAŞINDA SAVAŞ UÇAKLARINI TÜRKİYENİN EMRİNE VERDİ BİNGAZİYE GİDEN BOŞ KARGO UÇAKLARIMIZA ASKERİ MALZEME KOYUP GÖNDEREN KADDAFİDİR YILLARCA BİNLERCE TÜRK ŞİRKETLERİNE İHALELER VERDİ MİLYONLARCA İNSAN ORDA EKMEK YEDİ BEN EKMEĞİMİ KADDAFİ LİBYASINDA KAZANDIM HALEN O KAZANIMLARLA TÜRKİYEYE HER YIL VERGİ VERİYORUM KADDAFİYE BİR VAFA BURCUMUZ VAR ONA SAYGI DUYMALIYIZ AMA TURKİYE KÖSTEK OLDU
SON PEYGAMBERE KADAR ALLAH,HİÇ KUZEY-GÜNEY AMERİKA,AVRUPA KITASINDAN PEYGAMBER GÖNDERMİŞ Mİ İNSANLARA?YA DA ,ÇİN,JAPONYA,RUSYA,KORE VS.ARAP ÜLKELERİNDEN BAŞKA HERHANGİ BİR ÜLKEDEN PEYGAMBER GÖNDERMİŞ Mİ İNSANLARA?BÜTÜN PEYGAMBERLER HEP ARAP TOPLULUKLARININ YAŞADIĞI COĞRAFYADAN...NEDEN ACABA?İÇİNİZDE HİÇ BUNU DÜŞÜNEN OLDU MU ŞİMDİYE KADAR?
bak bakim o tarihlere AMERİKA diye bi kıta varmıymış? cahil
ne cahil adamsın.Göndermediğini nerden biliyon.24 bin peygamberden bahsedilirken...
salaksalak yorum yapma ebucehilin torunu
Millet olmayan ümmetçi toplumlarda bu kural geçerlidir. Aynı şeyler Osmanlıdada olmuş haremde yüzlerce cariye gel keyfim gel. Hala onun acısını Osmanlının kötü mirasını devralan TÜRK Milleti çekiyor.
boş konuşma arkadaşım kuş kadar beyninle de koskoca şanlı Osmanlı'ya dil uzatmaa.
sen çok biliyorsun Osmanlıyı ve harem hayatını da konuşuyorsun. dizilerden gördüğünüz osmanlı değil olamaz da zaten.haddini bil de öyle konuş.
Sen ümmetin ne anlama geldiğini biliyormusun MANKAR...Osmanlının kini yemeden rahat edemeiyorsun Sen hangi Milletin Dönmesisin..Hangi sabatayist beynini iğfal etti MORON..
tabi sesi çıkmıyor ve öldüya karalayın aga,yaşarken neden bunlar söylenmiyordu..kim ne derse desin ama adam gibi adamdı kaddafi
işte rte nin en iyi yaptığı dedikleri şeylerden biriside bu onu bunu birbirine vurdurmak buna sıl bir müslüman anlamış değilim kadafiyide tayip sattı attı abd ve fransanın kucağına ama bir gün kendiside aynı şeyled-ri yaşarsa hiç şaşırmasın.
YA ARKADASLAR ARAB ZENGINLERININ EN COK HOSLADIGI BIRSEY VARDIR ODA KUCUK YASDA KIZLARLA TERS ILISKIYE GIRMEK BUNU SENELER BOYU HERKES BILIYOR BEN DUBAIDE BIR FIRMA ILE TICARET ILISKILERIM VAR SAHIBIDE ARABDI SUAL VERDIM NEDEN BU ISI YAPIYORSUNUZ GUNAHDI DEYE ADAMIN CEVABINI ESIDENDE TUKLERIM DIKAN GIBI OLDU ADAM DIYOR KI O ANDAKI KIZ ACI ICINDE BAGIRIYORYA DUNYADA ONSAN IYI KEYF ALACAGIM BIRSEY YOK
Koca bir yalaaaannn. Kaddafi'yi şu anda ülkesi mumla arıyor.
kesinlikle katılıyorum ....ve belkide daha çok arayacaklar fransa heryerden pisliğini bulaştırıyor...
Herşey petrol içindi arkadaş Yalansa Yalan diyin ..
BÜTÜN ARAP ÜLKELERİNDE AYNI ZİHNİYET HAKİM.KADIN,2.SINIF YARATIK VE SEKS KÖLESİ!PEYGAMBER EFENDİMİZ BİLE YIKAMADI BU ZİHNİYETİ.BÜTÜN ARAP KRALLARININ HAREMİ CARİYELERLE DOLU,ÇOĞU DA 14-20 YAŞ ARASI KIZ ÇOCUKLARI.
AYNI BAŞLIĞI İTALYANIN BAŞBAKANI İÇİNDE ATSANA,BERLUSKONİNİN,YATTIĞI KADINLARI YAPTIKLARI FUHUŞLARIDA YAYINLASANA,İKİYÜZLÜLER.
ONLARDA GAYET NORMAL BİŞi:)
güya Kaddafi'nin öldürülüşünü haklı çıkarmaya çalışıyor "demokrasi götürücüleri"
OKU ÖNEMLİ; ERBAKAN HOCAYA İLK TUZAĞI KURAN YAHUDİ UŞAĞI ŞİMDİ BÜYÜK AZAP BEKLİYOR; OLDUĞUN YERDE....KADDAFİ AVRUPANIN ORTASINA ÇADIR KURAN KADDAFİ.... ŞİMDİ O ÇADIRLARDA ISINMA HAREKETİ YAPIYORDUR BU SEKS KÖLELERİ İLE BULUŞMAK İÇİN. LİBYA HALKININ EN ZALİM ADAMI İDİ....GEÇMİŞTE.
fransa kendi ayıbını örtmeye çalışıyor eminim bu kıza da para verip oraya çıkartmıştır kaddafi şehittir ben öyle biliyorum onu öldürenler ve ona iftira atanlar nasıl hesap verecekler eğer kaddafi dedikleri gibi birisi olsaydı halkını okadar düşünmezdi halkı için devleti için öldü libyada herşey bedava idi libya halkına bütün masraflarını devlet karşılıyordu akıl sahibi insanlar sorarım size hanginiz bu fransanın dediklerine inanırsınız cezayire uyguladığı soykırımı bir çoğumuz biliyoruz kendi aybını başkasının ayıbı ile örtme fransa...
iddaa var kanıt yok muaammer kaddafinin bunları yaptığına inanmıyorum eğer yaptıysa da ölümü hakediyor demektir ama kaddafinin unutulmayacak bir lider olduğu ülkesinin eski ve yeni durumuna bakılınca apaçık ortada galeyana gelmiş bir halk sonuçlarına da kendi katlanıyor esaret altında yaşamaya mahkum olan bir halk
fransa önce sogutucularından çıkan 350 adet öldürülmüş çocuk cesedinin hesabını versin... asıl kendileri çocuk katili..
abd ıyıkı varsın.abd kadına bır el kaldırın kız arkadaşınıza veya eşinize şiddet uygulayın sıstem bundan haber edılsın anında ıcerı atılıyorsunuz.şiddetı bır yana el bıle kaldırmanız yeterlı.
al birini vur ötekine kendi başkalanırda pek matah değildi medyadan bildiğimiz kadarı ile... coğrafya farklı olsada karakter ve haysiyet aynı...
KADDAFİNİN HUNHARCA ÖLDÜRÜLMESİ,TÜRK HÜKÜMETİNİN VE TÜM BATILI ÜLKELERİN VE BİRÇOK ARAP ÜLKESİNİN,UTANÇ BELGESİDİR,TÜM DÜNYADA ADALETİN İNSANLIĞIN SADECE BELLİ ÇIKARLARA ALET EDİLDİĞİNİN AÇIK BİR GÖSTERGESİ VE DELİLİDİR.BAŞKA SÖZE GEREK YOK.KADDAFİ ŞEHİTTİR.
Kaddafinin paralarını. Yerken iyiydi fransız cocukları kendinize bakın Üstünüzden hitler gecti kurtarmaya gelen ABD gecti yetmedi afrikanin cevabimden gecti doymadiniz
akıllarınca Kaddafi 'yi karalayarak sizi böyle birinden kurtardık teşekkür edin diyecekler. NAHH! SİZE TEŞEKKÜR GAVUR OĞLU GAVURLAR.
kaddafi o denlide vicdansız değildi bursa ışıklar lisesi öğrencisidir bilmem bilirmisiniz biraz türk gelenekleri vardır eğitim tabanında böyle bişi yapacağına ihtimal bile vermiyorum
YALANCI ŞEREFSİZLER. ALBAY MUAMMER KADDAFİ İNSANİYETÇİ AİLE YAPISINA ÖNEM VEREN DÜRÜST BİR LİDERDİ. KIBRIS BARIŞ HAREKATINDA TÜRK MİLLETİNİN YANINDA OLARAK AMERİKA VE AVRUPAYA KARŞIDA TAVRINI KOYMUŞTU. AMA MAALESEF TÜRKİYEDEKİ BUGÜNKÜ AMERİKAN UŞAĞI SATILMIŞLAR MUAMMER KADDAFİYİ SIRTINDAN BIÇAKLAYARAK AMERİKAYA SATTILAR.
Kesinlikle katılıyorum!!!!!!!!!!!!!!
rahmetli dedem anlatırdı yemende arapların turk askerlerini arkadan nasıl süngülediklerini ....arap dedim mi midem bulanıyor...imamı azamı okuyun ve arapların ne olduğunu bir kez daha anlayın...zaten bütün resüller arap yarım adasından çıkmamışmı..? allah bile bunları adam edememiş..
Kaddafi'yi savunan ve destekliyenlere kapak olsun.
çok iyi sekiş dönmüş
reklam kardeşim bunlar her orta dogu liderini kötülüyolar.sarkoziyi kötüleyen varmı adam hep mankenlerle düşüp kalkıyo alem yapıyo
ohhyyşş arrrap şeyhi, arrrap şeyi..kısa kalın var uzun var
zihinsel özürlü müsün?
5 sene sonra bizim ülkede de karşılaşılacak olan olay.
kaddafinin paraları için haçlı zihniyeti bu oyunları yani fahişeleri oraya sokmuş olamazmı
Fransa neden saldırdı libya'ya kaddafinin sex kölelerinin kurtarma amacıylamı.yüzlece milyar doların üzerine yatmak içinmi?aynı şeyi şimdide ürdün kralı için yapacaklar.Erdoğana suriye liderini indirtip işbirlikçi bir lider getirerek israilin önünü açmak asıl hedef.Bu bopu patlatmak lazımmm.
Diğer Haberler