Kan donduran olay: Eşi bakire değil diye baldızına tecavüz etti

Sapık bir katil ve ona deli gibi aşık bir kadının yıllar önce işlediği ve üzerine kitaplar yazılan, filmler çekilen cinayetler serisi... Paul Bernardo ve Karla Homolka çifti, 1990 yılında işlediği cinayetlerin ardından hapis cezasına çarptırılmıştı ancak, söz konusu kadın yaptıklarını itiraf edip, suçunu kabullendiği için ceza indirimi aldı ve 2005 yılında yeni bir isimle gizlenerek tahliye edildi. Şimdi ise bir ilkokulda 'gönüllü' olarak çalışıyor.

Kan donduran olay: Eşi bakire değil diye baldızına tecavüz etti

Kanada'da yaşayan Paul Bernardo ve Karla Homolka dışardan bakıldığında oldukça sevimli duran bir çift gibi görünse de yaşattıkları ne tür birer canavar olduklarını ortaya koyuyor. 1970 doğumlu Karla Homolka Kanada’da yaşayan hoş bir genç kız iken 1987’de bir iş gezisinde Paul Bernardo ile tanışmış ve âşık olmuştu. Paul bir süre sonra Karla’ya evlenme teklif etmeye karar verdi. Bu esnada Karla Paul’a bağlanmaya başlamıştı.

KARDEŞİNE TECAVÜZ EDİLMESİ İÇİN İLAÇ VERDİ

Paul, Karla'yı sürekli aşağılasa da Karla herşeyi kabullenmiş ve müstakbel kocasına bağlılığını ilan etmişti. Paul’un sapkın fikirleri Karla’nın etrafını bir ateş gibi sarmıştı. Paul, tanıştıkları zaman Karla'nın bakire olmamasının cezalandırılması gerektiğini savunuyor, bunun için ise kardeşiyle birlikte olmak istiyordu. Çalıştığı klinikten uyuşturucu alan Karla bunları kardeşine verdi ve uyuduktan sonra Paul ona tecavüz etti. Bu görüntüleri kayda aldıktan sonra da 15 yaşındaki kız kardeşinin öldürülmesine göz yumdu.

KARLA SUÇUNU İTİRAF ETTİĞİ İÇİN CEZA İNDİRİMİ ALDI

Yaklaşık bir yıl sonra başka bir kurbanla sevgilisi aynı evde basan Karla, Paul'e yine yardım etti ve küçük kızı tecavüz ettikten sonra birlikte öldürdüler. Ve ikili bu olaydan iki hafta sonra hiçbir şey yokmuş gibi dünya evine girdi. Küçük kızları kurban seçen, bazılarını günlerce eve hapsedip, işkence uygulayıp, tecavüz ettikten sonra öldüren ikili, Karla'nın bir arkadaşının Paul'un robot resmini polise vermesinden sonra yakalandı.

Karla suçunu itiraf ettiği için ceza indirimi aldı, Paul ise ömür boyu hapse mahkum edildi. Ve 2005 yılında Karla cezaevinden çıktı, başka bir isim ve kimlikle yeni bir hayata başladı.

İngiliz Daily Mail gazetesi, Montreal Gazette'nin bu görüntüsünü bugün paylaştı. Karla, özel bir Hristiyan okulunun önünde görüntülenmişti.
Görüntülerinin alınmasını engellemeye çalışan Karla'nın bir süredir bu okulda 'gönüllü' olarak çalıştığı öğrenildi. Veliler olaya tepki gösterirken, çocuklarının can güvenliklerinden korktuklarını dile getirdi. Karla'nın ilkokul öğrencilerine örgü dersi verdiği ve bazı konularda öğretmenlerine yardımcı olduğu ortaya çıktı.

Veliler bu olayı yeni duyduklarını belirtirken, yetkilileri önlem almaya çağırdı, Karla'nın okuldan uzak kalması talep edildi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Diğer Haberler