Kanalizasyon mazgalına tecavüz etti! İnanılır gibi değil

İngiltere'nin başkenti Londra'da yol kenarındaki kanalizasyon kapağına 'tecavüz' ederken yakalandığı iddia edilen adam sosyal medyada olay oldu.

Kanalizasyon mazgalına tecavüz etti! İnanılır gibi değil

Sosyal medyada ve özellikle Ekşi Sözlük'te oldukça ses getiren, Evening Standart gazetesinde yer alan habere göre, İngi' tecavüz etti.

Adının Florin Grosu olduğu belirtilen 33 yaşındaki adamın, 19 Ocak günü sokak ortasında kanalizasyon kapağının üzerinde müstehcen tavırlar sergilediği ve aynı gün yakalandığı belirtildi.

6 MART'A KADAR GÖZETİM ALTINDA TUTULMASINA KARAR VERİLDİ

Havering bölgesinden dedektiflerin “Uygunsuz teşhir”, “genel ahlak kurallarını ihlâl” ve “cezai yaptırım gerektiren fiil”gibi suçlamalar yönelttiği adam Romford’da Pazartesi günü hâkim karşısına çıktığı ve 6 Mart’taki duruşmaya kadar gözetim altında tutulmasına karar verildiği ifade edildi.

Twitter'da ve Ekşi Sözlük'te bu haber, 2009 yılında Bursa’da yaşanan, bir su dağıtımcısının asansörde damacanayla mastürbasyon yaparken yakalandığı olaya benzetildi.

Savcılık ise güvenlik kameralarına yakalanan şahıs hakkında ‘takipsizlik’ kararı vermişti.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 4 yorum
araştırsınlar kesinlikle ensar vakfında yetişmiştir
İnsana hayvana tecavüzden iyi. Burda hem insan bedenine hem de zihnine her an tecavüz oluyor ne yazık ki
birde bizim insanlarımıza sapık barbar derler ulan sizden ala sapıkmı var akıllarına gelse kapı deliğine zorlayacaklar:D
bu nasıl bir yokluk be)))
Diğer Haberler