Katar Dışişleri Bakanı Al Sani Türkiye'de

Katar Dışişleri Bakanı Şeyh Muhammed bin Abdurrahman Al Sani Türkiye'ye geldi. Al Sani'nin Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından kabul edilmesi ve Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu ile görüşmesi öngörülüyor. Ziyaret vesilesiyle gerçekleştirilecek temaslarda Katar'la ikili ilişkilerin yanı sıra güncel, bölgesel ve uluslararası gelişmelerin ele alınacağı öğrenildi.

Katar Dışişleri Bakanı Al Sani Türkiye'de

Habertürk TV'nin haberine göre; Katar Dışişleri Bakanı Şeyh Muhammed bin Abdurrahman Al Sani gece Türkiye'ye geldi.

İHA'nın haberine göre; 13-14 Temmuz tarihlerinde Türkiye'de bulunacak olan Katar Dışişleri Bakanı Şeyh Muhammed bin Abdurrahman Al Sani'nin Katar Dışişleri Bakanı Al Sani, Katar'la ikili ilişkilerin yanı sıra güncel, bölgesel ve uluslararası gelişmeleri Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile görüşecek. Ardından da Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu ile görüşmesi öngörülüyor.

Ziyaret vesilesiyle gerçekleştirilecek temaslarda Katar'la ikili ilişkilerin yanı sıra güncel, bölgesel ve uluslararası gelişmelerin ele alınacağı öğrenildi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 8 yorum
TÜRKİYE.YE SICAK PARAYI AKTARANLAR.BUNLAR OLMASA MEMUR MAAŞŞARINI BİLE ÖDEYEMEZLER....ONUN İÇİN TAYYİP BU ARAPLARA MUHTAÇ..NE DERLERSE YAPAR..ÜLKENİN MENFAATLERİ UMURUNDA BİLE OLMAZ..
para getirdimi.
Kesin Türk üssünün kapatilmasi icin bir formül ile geliyor ve talep edilen ve izoleyi kaldirmak icin ABD kapali kapilar ardinda uyguladigi baski sonucu apar topar Türkiyeye geliyor...bekleyin en kisa zamanda cark atildigina sahit olacaksiniz....
Adamlar abd ile catir catir muhaliflik antlasmasi imzaliyor bizimkilrr de katarr diye inliyoe,para boyle bisey iste
para yoksa kafirsin
Yüce Türk Bağdat fatihi Hülagühana selam olsun Tanrı Türkü Korusun
KATAR BİTERSE TÜRKİYE ÖNCEDEN BİTER .
emir yerine yaver geliyor hayırdır inşallah
Diğer Haberler