Kimse ne olduğunu anlayamadı! Çantasıyla X-Ray cihazının içine girdi

Çin'de tren istasyonunun girişindeki X-Ray cihazına çantasını koyan kadın, çalınmasından korktuğu için ısrar ederek çantayla beraber makinenin içine girdi.

11 Şubat günü Çin'in Guangdong Eyaleti'nde bulunan Dongguan şehrindeki bir tren istasyonunda gerçekleşen olay, şahit olanlara "yok artık" dedirten cinstendi.

İstasyon girişinde güvenlik amaçlı kurulmuş olan x-ray cihazına çantasını veren bir kadın, çantasının çalınmaması için onunla birlikte cihazın içine girdi.

ÇALINMASINDAN KORKTU, ÇANTAYLA BERABER MAKİNEYE GİRDİ

İstasyonun güvenlik kameraları tarafından kaydedilen o anlarda, makineye güvenmeyen kadının içinden çıktıktan sonra çantasını kontrol ettiği de görüldü.

1

Kadının, X-ray cihazından geçerken makine tarafından kaydedilen görüntüsü de büyük ilgi çekti.

Çantasının çalınmasından korkan ve onunla birlike X-ray'e gitmek için ısrar eden kadının makine içindeki silüetini görenler kendilerini gülmekten alamadı.

21

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 7 yorum
Bir ton radyasyon yediği ile kaldı.
Hafif göbek var gibi.
komik mi?
belkide meraktan girmiştir.malum kapalı yer
Çoook tehlikeli, dünyanın radyasyonunu yemişse, eyvah !
@balcova2015 caıl caıl konuşma ozaman yanında bile dursa ayvayı yedin demek ne radyasyonu kim bulmuşda radyasyon yayıyor diyorsun vay be ülkem gitmiş ne halde
X –Ray'dan geçen yiyeceğin zarar görmüş olması da sizleri korkutmasın X ışını herhangi bir birikme yapmamakte ve eşyalara da radyasyondan kaynaklanan herhangi bir zarar vermemektedir. Kapı Tipi Metal Dedektörü Zararları; kapı şeklinde olan ve insanların içinden geçmiş olduğu güvenlik cihazıdır. lan caıllar
Diğer Haberler