Köpek yayında sunucunun yüzünü ısırdı

Canlı yayında bir sunucunun başına gelebilecek en kötü şeylerden biri kadın sunucunun başına geldi.Talihsiz kadın sevmek istediği köpeğin saldırısına uğradı...

Köpek yayında sunucunun yüzünü ısırdı
Kyle Dyer adlı sunucu canlı yayında programına aldığı köpeğin saldırısına uğradı. Talihsiz kadın çakalların peşinden giderken buzlu göle düşen ve itfaiye ekipleri tarafından kurtarılan köpeği ve onu kurtaranları parogramında konuk etmek isteyince olanlar oldu...
Canlı yayında bir yandan olayla ilgili bilgi almaya çalışan Dyer, öbür yandan da göle düşen köpeği sevmeye çalıştı. Tam bu sırada talihsiz kadın 85 kilolluk köpek tarafından yüzünden ısırıldı. Yüzü parçalanan sunucu hastanede tedavi altına alındı.

[Köpek yayında sunucunun yüzünü ısırdı](http://haber.video.mynet.com/detay/Kopek_yayinda_sunucunun_yuzunu_isirdi/1421485/ "Köpek yayında sunucunun yüzünü ısırdı") | [video.mynet.com](http://video.mynet.com "http://video.mynet.com")
YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 22 yorum
Çok sevmiş ondan oldu.
EVET MYNET NASILDA PARAMPARÇA ETMİŞ VAY BEE :))
RESİMDEKİ KÖPEKSE ZATEN DOGOARJANTİN BU KÖPEKLER SALDIRGAN VE AGRESİF OLURLAR SAHİBİNDEN BAŞKASINI SEVDİRMEZLER YANLARINA YAKLAŞTIRMAZLAR, ŞU UNUTULMAMALIDIRKİ KÖPEKLER KONUSUNDA BİLGİNİZ YOKSA TANIMADIGINIZ SAHİBİ OLMAYAN KÖPEKLERE YAKLAŞMAYINIZ YADA DİKKARLİ OLUNUZ. BU HAYVANLARIN DOGASI GEREGİ YAPTIKLARI BU DAVRANIŞ NRMALDIR. SUNUCUNUN YAPTIGI YANLIŞTIR.
KöPEİ TaCiz ediyy.o YüzdeN:)namıS meseLesi:)
Bİ ALT DUDAK ALMIŞ KERATA
vaybe nasılda parçalamış kadını nasıl yaşayacak bu kadın kesin ölür artık :))
işte ben bunlarırn haber anlayışından nefret ediyorum....bunları bıraksınlar artık...abartı abartı....nereye kadar kardeşim.milleti kandırmaktan başka bişey yapmıyrolar.yazıklar olsun..bu konuda ben çok şikayetciyim...parçaladı.yazık yaa
bu köpeği sevende besleyende insan değil zaten, bu zaten köpek değil yaratık, besleyen ve sevenlerde yaratık
vaybe nasılda parçalamış kadının yüzünü gelsin bence antalyada yüz nakli yaptırsın. Tabi mynette yüz nakli yaptırsın böle abartılı haberleri ile bence onlarında yüzü kalmamıştır yeni bir yüz şart onlara
ne var bunda canım altı üstü şakalaşmışlar bişey olmaz ekmek çiğne koy yaranın üstüne bişiicik kalmaz hadi geçmiş olsun :)))
Köpek rahatsız edildiği için tepki veriyor.Sunucu köpeğin nerdeyse ağzının içine girecek.
Kedi Köpek severken dikkat edeceksin, ee nede olsa doğaları gereği bunlar vahşi ve yırtıcı hayvanlar, güvercin veya kanaryaya benzemezler..
Huyunu bilmediğin köpeğin ağzının içine kafanı bu kadar yaklaştırırsan olacağı bu.Köpek sunucudan rahatsız olduğu için bunu yaptı,yani saldırmadı kendini içgüdüsel korudu.
Fazla sevgi adamı öldürür kardeşim ! :)
Gerçekten dehşet anları(!) çok ürkütücü(!) kadını canlı yayında parçalamış
YA İNSAN TARAFINDAN AYNI ŞEY YAPILSAYDI HABER OLURMUYDU ACABA ???? YOKMU 4 AYAKLI SALDIRGANLAR ARAMIZDA. TABİKİDE ÜZÜCÜ BİR DURUM SONUCTA EN AKILLILARI 6 YAŞ ÇOCUK ZEKASINDA KÖPEKLERİN. YARAMZLIK YAPMIŞ KERATA :)
o kadar kurcalarsan olacağı budur..
Bu tür köpeklerle şaka olmaz bunlar mini leopar gibi.O köpeği oraya çıkarıp kadına sevdirenler bunu bilmiyorlar mı acaba?Ben köpeklerden anlamadığım halde görüntüsünden ne olduğunu tahmin ettim.Dişlere gözlere baksanıza;Panter gurubu büyük kedilerden farkı yok...
Kadın köpeğin dibine girmiş sonucta tanımadıgı bı ınsan devamlı mıncıklıyo köpek saldırmamıs uyarı vermıs şşşt uzak dur der gıbı :) ırkla alakası yok benım goldenım bırebır aynısını kuzenıme yaptı yuzunu yaklastırdıgı zaman kafa tuttugunu zannedıyor tedırgın oluyor kopek bu sonucta yaramazlık yapabılır :)
köpek dogo ney olduğu belli olmayan bir cins tahmnm doğrultusunda eğer sen sahibi değilsen yada sürekli onunla değilsen yapar agresif ve asidir o yüzden abla iyi kurtarmış bi iki çizikle :)
Benım anlamadıgım yüzü parçalanan kadın nasıl öğle rahat konusabılır hadı konuşmayı geçtim ordakı kopeği kurtaranlar neden hiç tepki vermedi Yani yazık sırf haber olsun dıye koydugunuz şeye bakın yazık ya
VAHŞETT!!!!!!! :))
Diğer Haberler