Kuzey İrlanda'da evli bir çift 8 yıl boyunca engelli bir kadına tecavüz etti

Kuzey İrlanda'da evli bir çift 8 yıl boyunca engelli bir kadını evlerinin bir odasında hapsedip tecavüz etti. Korkunç olayın mide bulandıran ayrıntılarından oda da gün yüzüne çıktı. Zavallı kadına, tecavüz edildiği sırada "uslu durursa" ödül olarak çikolata veriliyormuş.

Kuzey İrlanda'da evli bir çift 8 yıl boyunca engelli bir kadına tecavüz etti

Keith Baker ve karısı Caroline Baker, 8 yıl boyunca engelli bir kadını evlerindeki karanlık bir odaya hapsetti. Zavallı kadını seks kölesi haline getiren Keith Baker, engelli kadına defalarca tecavüz etti. Üstelik cani çift, mahallede yaşayanların da tecavüz etmesine izin verdi.

SKANDALI ESKİ EŞ ORTAYA ÇIKARDI

Baker'ın eski eşi ve 4 çocuğunun annesi olan Mandy Highfield yaşananları fark edince, polise durumu bildirdi. BBC'ye mülakat veren Mandy, "Hastalıklı, gerçekten hastalıklı insanlardı. Birisi engelli bir kadına bunları nasıl yapabilir aklım almıyor" dedi. 8 yıl boyunca tutsak edilen kadın, bulunduğunda yalnızca 38 kiloydu.

TECAVÜZ EDİLİRKEN ÇİKOLATA VERİLİYORMUŞ

Kadının tutsak olarak tutulduğu odanın görüntüleri ortaya çıktı. Engelli kadının kimliği ise gizli tutuluyor. Işığı ve halısı olmayan küçük odada dikkat çeken şey ise, bir çikolata kutusuydu... Korkunç olayın mide bulandıran ayrıntılarından biri burada gün yüzüne çıktı. Zavallı kadın, tecavüz edildiği sırada "uslu durursa" ödül olarak çikolata veriliyordu.

Keith Baker, 15 yıl hapse mahkum edildi. Baker'ın engelli kadınla arkadaşlarına fuhuş yaptırdığı ve seks filmleri çektiği de mahkeme tutanaklarında yer aldı. Baker'ın eşi Caroline ise suçu örtbas etmekten, 18 ayı hapishanede olmak üzere 3 yıl gözetim cezası aldı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 21 yorum
adaletininizin içine edeyim 8 yıl tecavüz et hapset 15 yıl hapisle kurtul
@yhormet bide bizim adalet sıstemını eleştırıyoruz dımı
@yhormet 15 yıl yatarmı saf
ÇOK YAZIK, DÜNYA NE HALE GELMİŞ....
Bizde adalet yok diyenler, adalet seviyesi olarak Avrupayı örnek gösterenler buyrun İngiliz adaleti.
adalet yalnızca Türkiyede yokmuş. 15 yıl hapis ne dir karısıda 3 yıl gözetim cezası hapis bile değil. Allah'ım sen koru yarabbi sen fırsat verme yarabbi.
İrlanda kanunları cezasını vereceğinden eminim
8 yıl acı çeksin, 8 yıl tecavüze uğrasın, 8 yıl insanlığından özgürlüğünden olsun ama bunu yapan 15 yıl sadece mahkum olsun. hadım edip ömür boyu mahkum edeceksin bunu
Yabancı hayranlarına gelsin bu haberler.
bu DÜNYADA GERÇEKTEN İNSAN KILIGINDA YARATIKLAR YAŞIYOR BU YARATIKLARIN İNSANI MAKEMELERDE YARGILANMAMASI LAZIM
Bu iş böyle gidiyorsa insanlığın sonu yaklaşıyor demek,toplumlarda sapık ruhlu saldırganlık hızla artıyorsa tehlike geliyorum diyor Allah insanlığı islah etsin diyebiliyorum ancak ?
@agamibo kafirlerin kimliği açıkca meydana çıkıyor. Kartlar açıldı artık inanmayanlar düşünsün...
Türkiye de cezalar Nasıl bir kereden bir şey olmaz diyen yetkililer varken Adaletin ülkeye uğraması imkansız!!! Adalet diye masum,mazlum,suçsuz insanları hapise atıp ,hatta parası olmayanı şebekenin kasası gösterip öldürüyorlar İşid benzeri gibi her kim İşide yardım ettiyse Allah onun ve ailesinin cezasını en ağır şekilde versin İnşallah .Allahu ekber
@piyanistbmw Habere bak yoruma bak. Belki de bu tırrek Kuzey irlandayı Türkiyede bir yer zannederek bu yorumu yapıyor...
Örnek aldığımız Avrupaya bakın. Yazık.
@mustafaozdag Sandi bizde yok bizde dik alası var
@mustafaozdag hacı abi bilenen sadece bilineni yazıyorum 45 erkek çocuğuna tecavüz edildi bu ülkede duymadın galiba örnek aldığın araplara bakın derim sana ben şimdi sende bön bön bakarsın
Bizde olsa salarlardı
BATI ULKELERİNDE CEZA HUCRE CEZASIDIR 15 YIL HUCRE CEZASI ALAN BİR ADAM IN YAŞAMA ŞANSI YOKTUR :)
Dünyanın her yerinde olan şeyler bunun dili dini yok ama eminim ki cahil ve fakir ülkelerde oran daha fazladır
bütün tecavüzcüleri hadım edip recm edilmesi lazım
Diğer Haberler