Plajdaki silahlı saldırının arkasından nüdist istemeyen esnaf çıktı

Fransa'nın Korsika adasındaki bir plajda Çarşamba günü yaşanan ve bir kişinin yaralandığı silahlı saldırının arkasında plajdaki nüdistlere karşı çıkan bir esnaf olduğu açıklandı. Görgü tanıklarına göre nüdistleri giyinmeleri için tehdit eden adam, giyinmeyi reddeden insanlara tüfekle ateş açtı.

Plajdaki silahlı saldırının arkasından nüdist istemeyen esnaf çıktı

Fransa'nın Akdeniz'de bulunan Korsika adası turistlerin sıklıkla gittiği bir yer.

Fransa'nın Korsika adasındaki bir plajda Çarşamba günü yaşanan silahlı saldırının arkasında plajdaki nüdistlere karşı çıkan bir esnaf olduğu açıklandı.

Fransız polisi, esnafın plajda nüdist istemediğini açıkladı.

Porto-Vecchio yakınlarındaki Carattagio plajında gerçekleşen saldırıda bir kadın yaralanmış, onlarca nüdist de plajdan kaçmak zorunda kalmıştı.

Görgü tanıkladı adamın plajdaki nüdistleri giyinmeleri için tehdit ettiğini, nüdistlerin bunu reddetmesi üzerine tüfeğini çıkarak ateş etmeye başladığını anlattı.

30'larında olduğu söylenen yaralı kadın da kaçarken kalçasından yaralanmıştı.

Nüdistlerin sıklıkla gittiği bir plaj olmasına rağmen Carattagio resmi bir çıplaklar plajı olmaması nedeniyle yerli halk plajdaki çıplak insanlardan şikayet ediyordu.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 18 yorum
Müslümandır
@karbonahmet bundan gurur duyarız. kafirin içine korkuyu saldık nası belli oluyo
@karbonahmet kafir nedir ? musluman olmayani asaglamayin kardesim
@lazion yürüyün gidin irana yeşil bayrağa diz çökün
@Nymphea01 Kafir Kelimesinin Anlam Sahası Kafir Kelimesinin Anlam Sahası: Sözlükte, bir şeyin üzerini örten demektir. ‘Küfr’ kelimesinden türemiştir. Nitekim, insanları temamen örttüğü için geceye, tohumun üzerini örttüğü için çiftçiye bu anlamda ‘kâfir’ denilmektedir. Kur’an-ı Kerim’e göre ‘kâfir’; ‘küfr’ eden, İslâmı kabul etmeyen, İslâmı ve Kur’an’ı inkar eden demektir. Kâfir, bir anlamda, Allah’tan gelen Hakk’ı kabul etmeyip, üzerini örten kimsedir. (Bakınız: Küfr) Kur’an, ‘küfr’ kelimesini ve türevlerini sık sık kullanmaktadır. Çünkü ‘küfr’ imanın, ‘kâfir’ ise mü’minin karşıtıdır. ‘Kâf
fransada hiç laik yok galiba niye eylem yapmazlarki
Resimle haberin ilgisi nedir sırf insanlar tıklasın reklamlardan para kazanın diye mi ?
Fransa yavaş ciğerimi söktün
fransa ohal ve benzeri olaylarla insan haklarını çiğniyor din devletine ve dikdatör devlete doğru gidiyor. mahalle baskılarından endişeliyiz.
@erz_arap senin bahsettiğin yer sakın burası olmasın...
@gurdaltekin Sen de fransanın mandası ?!!!
Türkiye güvenli değil gitmeyin diyen Kılıçtaroğlu bu haberi iyi oku..turizmciler bu sözlerinin üstüne ayağa kaltı ama bereket seni takan olmadı turist sayısı geçen yıla göre artmış..
Nerde bir pislik şerefsizlik hainlik varsa altından hep bir yobaz çıkıyor, türkiyede akpkk lı yada tarikatcı yobazların çıktığı gibi...
meclis yasa çıkartmalı insanlar anadan doğma sokak sokak gezebilmeli.ancak o zaman tam anlamıyla laik ve çağdaş olabiliriz.
YANİ müslüman bunu yapan bu müslümanlık nasıl bir hal aldı gerçek müslümanlık bumudur acaba buysa kur,an ın yazdıkları nedir
salbay01 sığırı laikliğin anlamını öğrende gel kör cahil !
arapmışşş
yobazın olmadığı mekanmı var kafir yaftasını yapıştırıp kendisi gibi arap sevicisi olmayanları harcarlar.
Diğer Haberler