Rihanna ve Shakira aynı yatağa girdi Rihanna ve Shakira'nın o görüntüleri

Rihanna ve Shakira ortak klip çekti dünyayı salladı. Rihanna ve Shakira aynı yatakta poz verdi. Can't Remember to Forget You şarkısı Rihanna ve Shakira hayranlarını adeta mest etti

Son güncelleme: 7 Şubat 2014 17:50
Rihanna ve Shakira aynı yatağa girdi Rihanna ve Shakira'nın o görüntüleri

Rihanna ve Shakira yılın klibinde bir araya geldi. 'Can't Remember to Forget You' adlı parçada düet yapan ikili, hayranlarını adeta mest etti. Klibin bazı sahneleri ise şimdiden polemik yarattı. Shakira'nın daha önce 'Beautiful Liar' adlı parçada düet yaptığı Beyoncé'yle olan klibine benzetilen sahneler, Twitter'da çok konuşuldu....

Müzik dünyasının iki sevilen ve seksi ismi 'Can't Remember to Forget You' şarkısı için biraraya geldi. Shakiranın şarkısına Rihanna eşlik ediyor, ikili klipte de birlikte rol aldı.

Bogota'da bir meclis üyesi, Shakira'nın Kolombiya ve Latin Amerika gençliğinin ahlaki karakterini yaraladığını söyleyerek Rihanna ile çektiği klibin lezbiyenliği teşvik edici olduğunu söyledi.

Twitter'da bir hashtag açarak kampanya başlatan Marco Fidel Ramirez adlı meclis üyesi, Shakira ve Rihanna'nın erotik görüntülerinin çocuklar için sakıncalı olduğunun altını çizdi.

"BU ÇOCUKLAR İÇİN ÇOK TEHLİKELİ"

Ramirez, "YouTube'da görüntülenme 50 milyonu aştı. Rihanna ve Shakira, lezbiyenliği ve sigara içimini teşvik ediyor. Bu çocuklar için çok tehlikeli. Shakira'nın bir yurttaşı olarak utanç duydum" diye konuştu.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Site Haritası

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir