Rus ordusundan 'uzaylı' açıklaması

Rusya dünyayı işgal edebilecek muhtemel uzaylılarla savaşabilecek güçte olmadıklarını açıkladı.

Rus ordusundan 'uzaylı' açıklaması

RIA Novosti’nin haberine göre, Rus Ordusu’nun Uzay Savunma Birlikleri Komutan Yardımcısı General Sergey Berezhnoy, bir soru üzerine “”Şimdilik işgalci uzaylılarla baş edebilecek güçte değiliz. Maalesef dünya dışı varlıklardan gelebilecek tehditlere karşı hazırlıklı değiliz” dedi.

Rusya’nın uzaydaki uydularının yüzde 80’ine komuta eden Rus Uzay Savunma Birlikleri’nin Komutan Yardımcısı, dünya üzerinde yeterince sorun olduğunu belirterek, henüz dünya dışı işgalcilere karşı bir önlem geliştirmediklerini bildirdi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 8 yorum
Adam ap açık ABD'ye meydan okumuş :TEK RAKİBİMİZ UZAYLILAR diyor işte....Daha ne olsun?
Sen yazıyı hangi gözünle okuyorsun. Adam ne demiş bir dikkatli okusana. ”Şimdilik işgalci uzaylılarla baş edebilecek güçte değiliz. Maalesef dünya dışı varlıklardan gelebilecek tehditlere karşı hazırlıklı değiliz” dedi.
Vodkayı fazla kaçırmış
uzaylı olan insanlardır İNSANDAN BAŞKA OKUYUP YAZARAK ÖĞRENEN BAŞKA CANLI TÜRÜ YOK (Adem ve Havva yeryüzüne inen ilk uzaylılar olabilir)
ya sen ne kadar gereksiz nekadar cahil bir insansın ya senin anlayacağın şekilde açıklarsak şu koca evreni Allah sadece insalar için mi yarattı o ufacık beynine bu soruyu işle belki önümüzdeki 1000 yıl içinde anlarsın ...
Herif arızaya bağlamış zaten...
Bence uzaydan gelebilecek göktaşlarına karşı savunmanın yetersiz olduğunu söylüyor olmalı diye iyimser bakıyorum. Zira adam bir canlı deyimi kullanmamış.
ZATEN BU TEKNOLOJİLERİ UZAYLILAR VERDİ NASIL KAFA TUTACAN
Diğer Haberler