Sapık anne oğluyla ilişkiye girdi

Dünya sonunda böyle bir rezalete daha şahit oldu. Sapık anne 16 yaşındaki oğluyla otel odasında seks yaparken polislere yakalandı.

24 Haziran 2012 17:39
PAYLAŞ
TWITTER
Sapık anne oğluyla ilişkiye girdi

ABD’de uzun yıllar sonra bir araya geldiği 16 yaşındaki oğluyla cinsel ilişkiye giren Mistie Rebecca Atkinson (32) yaptıklarının ensest olduğunu kabul etmeyerek, bunun bir “genetik etkilenme” hastalığı olduğunu savundu.

Kadının sadece oğluyla cinsel ilişki yaşamadığı, oral seks yaparken bunu telefon kamerasıyla kaydettiği ortaya çıktı.

Akrabaların ihbarıyla devreye giren polis, 16 yaşındaki gencin cep telefonuna el koyarak buradaki uygunsuz görüntülere ulaştı.

Geçtiğimiz seneye kadar babasıyla yaşayan oğlunu Facebook aracılığıyla bulan annenin sık sık çıplak fotoğraflarını gönderdiği de ortaya çıktı.

POLİS SUÇÜSTÜ YAKALADI

Anne ve oğlunu çırılçıplak yakalayan polisler kadını tutukladı.Geçtiğimiz aylarda kefaretle serbest kalan kadının mahkemesi önceki gün sonuçlandı.

Küçük yaşta ayrılıdğı oğlunun izini süren sapık kadın tam 16 yıl sonra çocuğun adresini Facebook'da buldu. Yıllar sonra bulduğu oğluyla otel odasında ilişkiye girdi. 32 yaşındaki Sapık anne 8 ay hapse mahkum edildi.
1340535529_voilacapture262.gif

OLAY NASIL OLMUŞTU?

ABD 'de bir kadına 16 yaşındaki oğluyla cinsel ilişkiye girdiği gerekçesiyle dava açıldı.

Polis California eyaletindeki Nice kentinde yaşayan Mistie Atkinson 'ın bir otel odasında oğluyla birlikte yakalandığını açıkladı. Polis 16 yaşındaki çocuğun cep telefonunda cinsel ilişki ve oral seks görüntülerinin ele geçirildiğini öne sürdü.

Polis bu video görüntülerinin incelenmesi sonucu "Atkinson ve kurban anne ve biyolojik çocuğu olduğu anlaşıldı" açıklamasını yaptı. Velayeti babasında olan çocuğun adı açıklanmazken, kadın 200 bin dolar kefaletle serbest bırakılmıştı.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir