Seçim kampanyasında ağlamak için soğan kullanmış

İsrail İçişleri Bakanı Aryeh Deri’nin, seçim kampanyasında kullandığı bir videoda ağlamak için soğan kullandığı ortaya çıktı.

İsrail'deki 'Kanal 2' televizyonunda yayınlanan bir videoda, Şas Partisi lideri Deri’nin 2015 seçim kampanyasında kullanmak için çektiği bir video kaydında ağlayabilmek için soğan isteyerek gözüne sürdüğü görüldü.

Ağlamak için gösterdiği tüm çabaların ardından gülerek "Başaramadım" diyen Deri'nin, ağlama sahnesini yardımcılarından birinin kendisine verdiği soğanı kullanmak suretiyle gerçekleştirebildiği dikkati çekti.

İsrail İçişleri Bakanı'nın seçim kampanyasında kullandığı söz konusu görüntüde, partisinin eski lideri Haham Ovadia Yusuf için göz yaşı dökmeye çalıştığı kaydedildi.

​Deri, Şas’ın lideri Haham Yusuf’un 2013’te ölümünden sonra, partinin başına geçmişti.

İsrail İçişleri Bakanı Aryeh Deri daha önce İçişleri Bakanlığı görevindeyken, rüşvet suçlamasıyla 2000-2002 yıllarında 22 ay hapis yatmıştı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 16 yorum
Her secim oncesi ulkemizde sahit oldugumuz goruntuler.Cok yakinda bu tur aglama goruntuleri medyada bolca yeralir ve magdur edebiyati yapilarak ulkede yasanan butun olumsuzluklari yukleyecek gunah kecileri bulur mahir yonetenlerimiz.Milletimizin zayif damarlarini cok iyi biliyorlar cunku.
Akpli vekil ve bakanlar bu adami örnek alıp kendilerini geliştirsinler şimdiki numaralari çok eskidi çünki, çok tutar bizim burlarda emin olun.
Bizim siyasilerden biri de ikidebir böyle ağlıyordu? Demek sırrı soğanmış. Sahi kim di o siyasetçi ? Hatırlayamadım.
adamların alayı kolpa düzenbaz dinleri bile sahte.
@qwwx sıradaki cahil gelsin allahın tevratla indirdiği din ne zamandan beri sahte ,din gerçek sadece bu adamlar dinlrinin hükümlerine uymuyorlar sanki seninkiler islamın bütün hükümlerine uyuyorlarmı şimdi seninkilerde islamın hükümlerine uymadıklarına göre islam dinide sahte mi oluyor salak salak konuşupta cahilliğini belli etme bari.din sahte değil adamlar sahtekar.
Feto´da ağlardı....
@cagatay2000 çok doğru söylüyorsun ama eksik söylüyorsun. Ağlayanlar listesi için varsa hafızanı yokla
Valla bizim kandırıkçılar prof.olmuş,soğana felan gerek yok,birde "ühü ühüü" oylar garanti efenim...:)
valla bizde de ağlayanlar var yahu acep çaktırmadan onlardamı soğan kullanıyor zira ağlamak kadar zor bi şey yok ya biri canını yakacak ya da çok hisli olacan bizde pek öle hislenecekleri bi durum içten gelen bi durum olacağını san mıyorum demekki bu arenada ağlayanlar soğan kullanıyorlar
Şimdi anladınız mı bizimkiler israil ile neden sıkı fıkı :)
Bizimkilerin soğana ihtiyacı yok aglamalarina da gerek kalmadı çünkü milletin anasını aglatıyorlar
la bunlarda bizimkiler gibi sahtekar imiş.
timsdah gözyaslari dedigimizde bize kizanara bizimkilerde ayni timsah gözyaslilar nede olsa HALKIMIZ dugusaldir ne yaparsan yap 21 gün sonra unutur.
Kör ile yatan şaşı kalkar hesabı
siyasetçi değilmi.işleri hep yalan dolan.
o da bişeymi bizimkisi kuran kullanıyor.
Diğer Haberler