Sekiz aylık kızını öldüresiye dövdü! Ceza almadı

26 yaşındaki Lorien Norman isimli anne, 8 aylık kızını kaşıkla dövdü, yüzünde morluklar oluştu, ancak kalıcı hasar olmadığı gerekçesiyle anneye ceza verilmedi.

Sekiz aylık kızını öldüresiye dövdü! Ceza almadı

8 aylık küçük kızını döven, sonra polisi arayarak balkondan atacağını söyleyen kadına, 13 yıl hapis cezası verilmesi öngörülürken yalnızca 500 dolar ceza verildi.

Sosyal medyada çok fazla tepki alan kadın, bebeğin babası Shane McMahon'a "Hapse gitmeyeceğim. Sosyal medyada herkes bana karşı olsa bile gitmeyeceğim" şeklinde mesaj attı.

Kadına 500 dolar para cezası verilmesinin yanı sıra, düzenli olarak terapiye gitme cezası verildi. Baba Shane McMahon ise verilen cezanın az olduğunu düşünüyor. “İğrenç bir durum. Edecek kelime bulamıyorum. Kızıma yapılanların karşılığı bu mu yani?” dedi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 10 yorum
anne annedir.çocuğunu sever de döver de.hem dayak cennetten çıkmuıştır.kimbilir bu yaramaz çok ne gibi yaramazlık ve şeytanlık yaptı ki anne de haklı olarak biraz okşadı.
@ademtoyan hasta ruhlusun tedavi ol bu yazıyı okuyan bir savcı varsa gereğini yapsın bu adam kesinlikle hasta
hhimalaya_1978@mynet.com adem toyan ulaş bana yada adres veya telefon ver ben ulaşayım sana..
adem seni bulmak ve üerinde inceleme yapmak istiyorum işe kafanın içinde bişey varmı yokmu ondan başlıycam
Dilerim seni daha beter ederler de dayağın nerden çıktığını anlarsın..
trump istifa. hani nerede istifa diyen dal kavuklarımız. türkiyede olunca klavye tüccarlarımız neredesiniz.
Adalet dünyanın öbür ucunda da yokmuş...
çocuğu dövdüğünde büyüdüğünde o çocuk anneyede vurur babayada vurur başkasnada vurut
ceza almamis olabilir ama cocugunu vermezler bir daha zor gorur yurt disi TR ye benzemiyor arakadaslar o haber eksik. cocuk devlet tarafindan alinmistir.
alınsa ne olcakki o çocuk hep o korkuyla yaşıcak zaten + gerçekten bende acımasız biriyim ama genede yapamam insan kendi kanına özelliklede bir ebeğe nasıl bunu yapar anlayamıyorum ya
Diğer Haberler