Seks yapmak için köpek ilanı verdiler

ABD'de bir karı-koca ve onların sevgilisi seks yapmak için popüler bir siteye köpek ilanı verdiler.

Seks yapmak için köpek ilanı verdiler
Uçuş görevlisi Shane Walker ve karısı serbest fotoğrafçı Sarah Dae, internetten aldıkları köpeğe cinsel istismar planladıkları şüphesiyle tutuklandı. Açık evlilik yaşadıklarını söyleyen çiftin sevgilisi Robert Aucker ve Shane Walker, Sarah köpekle sevişirken onları izlemeyi planlıyordu. Popüler bir seri ilanlar sitesi aracılığıyla buldukları buldukları Golden Shepherd cinsi köpeğin sahibi, tuhaf üçlünün planlarını sezdikten sonra polise anlattı ve üçlü Arizona polisi tarafından gözaltına alındı.
Tutuklanan 30 yaşındaki Aucker'un çiftle bir aydır ilişkisi olduğunu ve Sarah'ın, hep bir köpekle birlikte olmak azusu içinde olduğunu iddia etti. Maricopa polis şefi Joe Arpaio, geçen sene tutuklanan köpeklerle seks yapmak isteyen iki kişinin aynı internet sitesini kullanması üzerine sitenin Craiglist CEO'su Jim Buckmaster, sitenin kullanım amaçlarının daha yakından izlenmesini rica etmesine rağmen hayal kırıklığına uğradığını belirtiyor. Arpaio, hayvanların bu yönde istismarını engellemek için yasal bütün süreci işleteceğini ifade etti.
YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 7 yorum
bence feto hazır amerikadayken yollasın. Sonuçta aynı yerdeler ?
DÜNYANIN PİSLİKLERİNİ CEHENNEM TEMİZLEYECEK...
avrupada istediğini utanmadan istediğin dakikada yapabilirsin sınırsız bir özgürlük var ee hayatta herşeyin tadına bakınca canları sıkılıp patlıyor ve acaba denemediğimiz tatmadığımız ne kaldıki şu dünyada diyorlar ve sapıklıklar başlıyor buda aynen öyle...işte namus bizde oyüzden önemli zinanın haramlığı oyüzden önemli şükürler olsunki çocuklarımız tam yapamasakta dinimizin hoşgörülüğünde büyüyorlar islamı allahı peygamberini tanıyorlar ne mutluki annelerimiz ve babalarımız müslüman ve allah korkusuyla bizleride dünyaya getirmişler ve bizde çocuklarımızı onlar gibi yetiştiriyoruz hamdolsun...
ALAKAYA MAYDONOZ BENCE AKP YE AKPYE
kadının yanındaki köpekler yetersiz kalmış belli,pislikler
ne kadar terbiyesiz insanlarsınız.sizin gibi insanlar bu ülkeye layık değil.alakası olmayan şeyleri bile seviyesizce başka yönlere çekebiliyorsunuz.
yuhhhh be size yuhhh bunada siyaset karistirdiniz ayip beeee
Diğer Haberler