Sevgilisinin eşine yakalanan metres, elektrik kablolarına asılı kaldı

Çin'de erkek arkadaşının eşine yakalanan metres, iç çamaşırlarıyla pencereden atlayınca sokaktaki elektrik kablolarına asılı halde kaldı. . Kadının asılı durduğunu gören çok sayıda adam, kadının yardımına koştu. Olayda kadının yara alıp almadığı belirtilmezken, sosyla medya üzerinden paylaşılan fotoğraflar kısa sürede binlerce kişi tarafından görüldü.

Çin'de meydana gelen olayda, metresiyle evinde birlikte olduğu sırada eşinin planlanandan önce eve gelmesiyle kendini iç çamaşırlarıyla camdan aşağıya atan kadın, elektrik kablolarına asılı kaldı.

İÇ ÇAMAŞIRLARIYLA CAMDAN ATLADI ELEKTRİK KABLOLARINDA ASILI KALDI

Erkek arkadaşının evindeyken, erkek arkadaşının karısı planlanandan önce eve gelince metres iç çamaşırları ile evin penceresinden dışarı atladı. Eletrik kablolarına takılan kadın, dakikalarca iç çamaşrı ile elektrik kablolarına asılı kaldı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 7 yorum
Hovardalıkta yazılı olmayan bir kural vardır.ASLA DEPLASMANA GİTMEYECEKSİN :)
tarafsız sahada dostluk maçı olacak:)
Aha böyle rezil olursun tüm dünyaya...
HEM KORKAK HEMDE ÖDLEK HEMDE ARKADAŞININ EŞİNE İKİ BAÇAK ARANDAKİ ALETİNE SAHİP OLAMIYON YANİ BUNADA İRADENE HEM SAHİP DEYİLSİN HEMDE 5.DAKKA SONRA ALAÇAĞIN SEVKİN SANA VERDİĞİ ZARARIDA GÖRMEZZİN ALLAH HERKESE AKIL FİKİR VERDİ DÜNYADA ERKEKLER NE KADAR APTALSALRDA O KADARDA BAYANLAR APTALDIR SEVKLERİNE ŞEHVETLERİNE SAHİP OLAMAYAN KİŞİLERİN YAPTIKLARI HATAYI 5.DAKKA SONRA ÖDEYECEKLERİNİ UNUTMASIN AMA BÖYLE ASILI KALIRSIN YADA GEBERİR GİDERSİN BİRİNİNDE BAŞINI YAKARSIN ALLAH İSLAH EYLESİN SOKAKLAR BUNLARDAN DOLU SEBEBİ KİMSE ALLAH BELASINI VERSİN YAZIK İNSAN OLDUĞUMUZU UNUTMAYALIM NAMUS BULUNMAZ
ŞİŞME kadına benziyoor.kablolar ağırlıktan sarkmamış bile ayrıca halk panik bile değil.Tabiii bizimkiler her türlü yalan habere bile inanırlar :))
KAWAZAKİ .......HONDA...... YOKOHOMA...NİNJA..
allah aşkına iyide neden hareket etmiyor bu sanki bi maket gibi bişey...
Diğer Haberler