Sisi'den gaf: Allah'ın razı olmadığının...

Mısır Savunma Bakanı Abdulfettah El Sisi, dün düzenlediği basın toplantısında büyük bir gafa imza attı. Sisi, "Allah'ın razı olmadığının yanında olacağız, destekleyeceğiz." dedi.

Sisi'den gaf: Allah'ın razı olmadığının...

KAHİRE (CİHAN)- Abdulfettah El Sisi, ülkedeki durumla ilgili dün düzenlediği basın toplantısında, "Bu Rabbimizin razı olduğu bir durum değildir. Rabbimizin razı olmadığı şeyin yanında olacağız. Onu destekleyeceğiz." ifadelerini kullandı.

Sisi'nin yaptığı gaf sosyal paylaşım sitelerinde geniş yer buldu.

dünyadan haberler

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 22 yorum
Bu adamın kökeni ya firavun yada yahudi'dir
ne gafı ALLAH söyletmiş
ALLAH BELANI VERSİN
Bu laftan sonra senin dünyaya ibretlik ölümünün an meselesi olduğunu hepimiz biliyoruz. Tüğlerim diken diken oldu kafire bak. Sen kimsin seni yaradana karşı böyle düşünebiliyorsun ? Ya Erhamerrahimin sen tüm müslümanlığı koru ve bu adamı bir an önce perişan eyle.
Türkiy'ede hükümeti gezi parkı bahanesiyle darbe ile yıkmaya kalkanlar şimdi mısır'da darbeye karşı halka destek vermekte görünmekteler
GAF mış... İşte Allah böyle söyletir...
yaşa sisi kimsenin zoruna gitmesin
sisi allah belanı versin üzerine örtülecek toprak bulunmasın.!
allah belanı versin sisi.!!!
tipe baksana yüzünde meymenet varmı imansız allaha kurban ol sen
allah belanı versin sisi bu dünyada da ahirette de beter olasın yanasın pislik köpekkk.!!!!
ne gafı gerçek bu
isme bak köpek ismi gibi SİSİ :)) satılmış pezevenk sisi adında hayır yok zaten nonoş ismi gibi zaten nonoşlo godoş karışımı bir tipi var ben bilemedim sizce ne cins bu köpek???
aslında hiçbir şekilde terörist olmadığı halde ,bu silah gücüyle can alarak, kan dökerek bağlı olduklarını memnun etmeye çalışan bu varlık yüzünden kendi nefsi müdafaasını yapabilmek,hayatta kalabilmek için şiddete karşılık savunma için şiddete başvurabilecek bu insanların, dökülen ve daha da dökülebilecek kanların ,düşecek canların vebalinin bir kısmı da destek sözleri edenlerinde üzerinde olabilecektir. dünya yaşamı için bir şey diyemem. ama insanlar inansın veya inanmasın ahiret vardır ve kaçınılmaz olarak toprağa girdiğimizde Allah'ın ölçüsüne göre her hayr ve şer karşılığını bulacaktır.
sisi ha böyle dürüst ol,olmayan birşeyi göstermektense olduğun gibi ol
ee Rabbim söyletiyor işte sisinin ne hissettiğini pislik herif israil köpeği
Türkçe'de buna halin dışa vurması denir. yada dervişin fikri neyse zikri de odur derler. ALLAH TEZ VAKİTTE BELANI VERSİN SİSİ.
zavalli mahluk...
Bu tür gaflar Kemal Kılıçtaroğlu'na özgü zannederdin. Mısır'ında Kemal'i bu olsa gerek baksana kendi ülkesini mahfetmeye uğraşıyor tıpkı bizdeki Kemal gibi.
kalbinden geçeni cenab ı mevlamın diline düşürmesi dir bu, son firavun.
SÖYLETTİREN ALLAH
Sisi böyle giderse destekleyen yok seni.Şeytan yüzlü arabistan kıralından başka.Sonun idam gibi gözüküyor...
Diğer Haberler