Sokakta çıplak koşan kadın köpeğini boğazladı

ABD’de sokakta köpeğini boğazlayan kadını görenler polisi aradı.

Sokakta çıplak koşan kadın köpeğini boğazladı

Çıplak olarak sokakta koşan kadını durdurmak için şok tabancası kullanıldı. New York’u sarsan olayın kahramanının “Miami yamyamı”yla aynı ilacın etkisinde olduğu anlaşıldı. ABD’nin New York kentinde sokakta çıplak bir şekilde koşan Pamela McCarthy 3 yaşındaki oğlunu dövmeye başladı. Köpeğinin boğazına yapışan kadını görenler polise haber verdi.

Olay yerine gelen güvenlik ekipleri, çocuğu kendisinden kaçırmaya çalışan erkek arkadaşının peşine düşen kadını bir süre durduramadı.

35 yaşındaki McCarthy şok tabancasıyla etkisiz hale getirildi. Hastaneye kaldırılan kadının “Yeni LSD” olarak tanımlanan maddenin etkisinde olduğu anlaşıldı.

McCarthy’nin komşusu Heather Ames New York Daily News’a konuşarak olayla ilgili bilgi verdi. Ntvmsnbc'nin haberine göre Ames şunları söyledi: “Hırlama sesleriyle çocuk ağlaması sesi duyduk. Ne olduğuna bakmak için kapıyı açtığımızda Pamela’nın yerde yattığını ve çocuğunu tutarak, onu dövdüğünü gördük".

Geçtiğimiz ay Miami’de evsiz bir adamın yüzünü “Miami yamyamı” Rudy Eugene’in de aynı maddeyi kullandıktan sonra korkunç olayı gerçekleştirdiği belirlenmişti.

McCarthy kaldırıldığı hastanede hayata veda etti. Genç kadının ölüm nedeninin belirlenmesi için otopsi yapılacağı belirtildi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 34 yorum
hadi durmayın koşun. Modern olalım hadi zıplayın, hadi atlayın çağdaş olalım batı gibi. İslam 1400 öncesinde kalmış değilmi ?
İslamla ne alakası var kardeş Hristiyanlıkta sokakta çıplak koşabilir mi yazıyo sanıyosun ?
KIYTIRIK BİR HABERİ ÇAĞDAŞLIĞIN PİSLİĞİOLARAK GÖSTERME. İSLAMIN DEDİKLERİMİ BATI BİZLERDEN DAHA FAZLA UYGULUYOR. SEN BİZDEKİ PİSLİKLERE KAFANI YOR
boş vitese takılmış arabanın hali...zor görünür ama imkansız da değil...hemen salavatınzıı getiriniz ve uzaklaşınız efendim...
HER ŞEYİN BİR SEBEBİ VARDIR. İLAHİ ADALET ASLA YANILMAZ. KİMSENİN ETTİĞİ YANINA KALMAZ.
VAY ANASINA SAYIN SEYİRCİLER... BAK EĞER SEN BUNU YAZMASAYDIN HİÇ HABERİMİZ OLMIYACAKTISAĞOLASIN BE
İşte bu tür uyuşutucu şeylern insanı ne kadarda rüsvay edici hallere sokuyor.Oysa ana iffettir.Namustur hayadır.Bakın görünki islam dısı şeyler insanı ne kadarda düşürmektedir.Allahtan başka hiçbirşeyi olmayan ben,Allahtan başka herşeyi olana acirim
bizde bu olaylar çoktandır var..lakin medya başka işlerle uğraşıyor..insanlarımız sefillikten, borçtan kafayı üşüttü, ötü, dötü dağıttı, her tarafı açık geziyor...
KADININ İHTİRASLARINA DAYANAMAYAN KÖPEK,KAÇMAYA ÇALIŞMIŞ AMA BAŞARAMAMIŞ ANLAŞILAN!!!
Bu lsd de Yeni moda oldu.. Yakında ülkemizede gelir. Hadı allah korusun
zaten var ;))
Bu ilacı bence kimyasal silah olarak üretiler test olsun diye amerikılar kendi halkının üstünde deniyor.
amerikanin yapmayacagi bisey yok, deneme yapiyolardir. insanlara istediklrini yaptiriyorlar yamyam yapiyolar spiderman yapiyolar kahraman yapiyolar deccal yapiyolar. bu ilacla istedikleri insana istedikleri sucu isletecekler. SOLUDUGUNUZ HAVAYA DIKKAT EDIN.
şimdi türkiye'deki olayları çözdüm. bu hapı biz de yutmuşuz.
walking dead dizisi gibi insanları zombileştiriola virüs le birbirlerini yesinler :D
bunlar amerikan filmi.inanmayın
abd yeni geliştirdiği silahını denemiş bence bunların aklına gelen şeytanın aklına bile gelmez
MİAMİ YAMYAMI 2 FİLM GİBİ OLAY ARKADAŞ :)
buda amerika ve israilin yeni çocuğu yakında marketlerde ve tüm gazete bayilerinde.. uyuşturucu pazarının yeni ürünü. ee kardeşim diğerlerinin modası geçti. yeni ürünler gerek. birde haberini yapıp merak uyandırıyorlar acaba nasıl birşey allah akıl fikir versin bu haber değil resmen bir reklam bunuda yayınlama sn mynet
İSTE CAGDASLIK ULKESİ AMERİKANIN YENİ YUZU..
Hanna gbi buda koşup duruyo dağ bayır :)
Çıldıran kasabanın sırrı 60 yıl önce Fransa'da bir şehri sarsan histeri krizi ve halüsinasyonlar sonucu beş kişi ölmüş, yüzlerce kişi de hastalanmıştı. Yıllarca halüsinasyonlara bir mantarın neden olduğu sanılıyordu ancak ortaya çıkan CIA belgesinin üzerinde başka şeyler yazıyordu. inShare Yorum: 2 16 Ağustos 1951'de postacı Leon Armunier, Fransa'nın güneyindeki Pont-Saint-Esprit kentinde mektup dağıtırken aniden mide bulantısı ve halüsünasyonlara kapılmıştı. Armunier, "Feciydi. Küçüldüğüm duygusuna kapıldım, alevler içinde, kollarıma yılanlar dolanmış gibiydi" diye anlatıyor yaşadıklarını.
hadi şeriati getirelim, hadi evlilik yaşı ortadan kalksın 70 lik amcalara 11 lik kızlarımızı verelim, hadi kadınlarımızı sokak ortasında beline kadar toprağa gömüp taşlayalım.
İslam insanı insan eder belki de sultan eder. bu olayların tek sebebi manevi açlıktır. beden aç kalınca nasıl tepki veriyorsa ruhu da beslemek lazımdır. bunun için ibadet ve dua tek şarttır. Allah bizleri bağışlasın
şu amerikaya gitsem lisa ile bi tanıssam ya
ZAVALLI KADIN AZMIŞ GALİBA NE YAPSIN
türkiyde böyle bir olay olsa polis gaz tabancası değil kolundan tutsa yer yerinden oynar polisi yerden yere vururlardı,
bir LCD eksikti oda geli tam oldu bizede gelir yakında millet sokaklarda birbirini kovalar
daha beter olun yiyin birbirinizi..dünyaya yaptıklarınız başına çıkacak tabikide..
bir dünyayı yemek kesmedi şimdide birlirlerini yiyorlar
sıkın beynine gitsin ne bu be,önce korku filmlerinde görürdük gerçek oldu..
Türkiye'de her dakika oluyor bu, çocuklar ölesiye dövülüyor. Türkiye çocuklar için adeta çok isyan ettiğimiz Geceyarısı Ekspresidir. Burda tek fark bu kadının uçmuş ve çıplak olması. Geçen gün bir baba (!) 3 yaşında oğlunu lcwaik dışına sürükledi, "içeride uslu durmazdan seni gebertene kadar döverim" diye herkezin için rezil etti. Çocuğun psikolojisi bozulacağından kendimizi tuttuk. Kendi boyu posundan birine öyle davranabilirmi eksik erkek. Oysa içeride anası olacak kadın çocğunun susadım yakarışlarına tamamen sağır yatıyordu, iki saat bluz inceler, çocuk perişan tabi mızmızlık yapar.Nefret.
nekadar önemli bir haberrrr gözlerime inanamadımm=)
Bu nasıl maddeymiş ya LSD yasak değilmi kolay mı ele geçiyor acilen yasaklansın...
Diğer Haberler