İsrail tanklarını Suriye sınırına yolladı! Ordudan flaş açıklama

İsrail'in Suriye sınırına tank ve ağır silah yolladığı duyuruldu. İsrail ordusundan yapılan açıklamada, kararın bölgedeki çatışmaların artmasının ardından alındığı belirtildi.

İsrail tanklarını Suriye sınırına yolladı! Ordudan flaş açıklama

İsrail ordusu, Sınırda çatışmaların yoğunlaşması nedeniyle Suriye cephesine tank ve mühimmat takviyesi yaptığını duyurdu.

İsrail ordusu, rejim güçleri ve isyancılar arasındaki çatışmaların şiddetlenmesi nedeniyle Suriye sınırına tank ve mühimmat takviyesini yaptığını açıkladı. Açıklamayı Reuters haber ajansı da 'son dakika' koduyla duyurdu.

İsrail'in Suriye iç savaşına müdahale etmeme politikasını sürdürdüğü belirtilen ordu açıklamasında, Golan Tepeleri'ndeki gelişmeler nedeniyle takviye ekiplerin görevlendirildiği belirtildi.

İHA

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 27 yorum
biz ve batı suriyeyi karıştıralım sonra siyonistler gelsin çöksün ???? yıllarca çocuklar ölüyor diye gaza gelip esedi devirmeye destek olan müslümancıklar siyonizme hismez etmektedir malesef...
BOP başlıyor tahminimce
kahrolsun israil...
adamsan sende gönder rusya
Aşkın susuz çölleri
Sıkıntı yok.Asrın lideri ümmetin önderi bir nara sallar bütün siyonistler korkudan kaçacak delik arar. Artık mesele etmeyin.Süperman geliyor
% 52 den daha mı iyi bileceksiniz Sıkı durun REİS halledecek one mönüt...
biz suriyeyi işgal edelim ama adamlar sınıra tank gönderince tepki alsın ! işte türkiye bu..
Siz Suriye yi düşman ilan ederseniz"Düşmanımın düşmanı dostumdur".çıkarım8ından,İsrail Erdoğan ın dostudur.Suriye yi vuran İsrail şimdi yeni olaylara gebe.Türk Halkı da çok biliyor.Bilim her zaman kazanır.Erdoğan a oy verenler de İsrail in dostudur.Ben söylemiyorum.
@siliya SIYASI BIR GORUSU SAVUNMUYARAK YAZIYORUM.. Turkiye hicbir zaman israile dusman olmamistir, eger arastirirsaniz ticari iliskileri yillardir devam eder ve hic sekteye ugramamistir (iettye metrobusu satan sirketin ortadan kaybolmasi gibi su altindan bieseyler oluyor), yalniz ulkemizde bu konuya gerek mualefet tepki gostermiyor, gerekse hukumet somut bir adim atmiyor Acikca tek agrima giden sey bu tepkinin gosterilmemesi sonucu filistinde cocuklar, gucsuzler olduruluyor ve biz Ecdadimizin aksine (Vefali Türk tabiri vardir) KATILIN YANINDA SAF TUTUYORUZ...
Müslümanlar çok akıllı değil, Mezhep oyunlarıyla birbirlerine düşman edilerek Siyonistlerin oyuncağı oluyorlar
Bobun ilk somut adımı
tayyibin eseri
Bana göre Türkiye'yi yönetenler ayakta uyuyor, neler olup bittiğini tam anlayamıyorlar. Umarım, sonunda kabak bizim başımıza patlamaz.
israilin suriyeye girerek sınırımıza komşu olmasını destekliyorum.suriyede barışı israil getirir.barışçı israil ,suriye halkını özgürleştirecektir.yaşasın israil ordusu.
TSK nın Suriyede işi ne diyen angutlar buyursun sahneye.
@sk1964 Hadi İsrail'i durdur bakalım...
İSRAİLE YİNE YERİ DAR GELDİ DEMEK...SURİYEDEN BİRAZ TOPRAK KOPARSAM FENA OLMAZ DEMİŞTİR..
KINA YAKIN BAKALIM? İSRAİL'İ KİM DESTEKLİYORMUŞ,GÖRÜN EYY MÜSLÜMANLAR!
Rusya her türlü satar. Bugün e kadar fiyat yukseltti sadece.
Putin ABD ile anlaşarak Suriye'yi sattı. Güvenilir komşu yok. Türkler gibi ciddi güvenilir Japonya Kore ve Çin var. Diğerleri Şaibeli
Bop hayali devam ediyor demek ki birilerinin.. Ne tesafüftür ki tam da bize başganlık geldikten hemen sonra hayırdır inşallah?..
ZATEN PUTİN OLMASAYDI,SURİYE BİR LİBYA OLURDU!!! ADAMIN HAKKINI VERMEK LAZIM!!!
gel gel iran da geliyor
Git İsrail belanı bul. 2006 Ağustosunda Lübnan da darmadağın olmuştun bekliyorlar seni
suriye herhalde yahudülere verilecek vaziyet onu gösteriyor hainler 910 km re gelip bize komşu olacaklar suriyeye iyice yerleştiklerimi orada ermeniler yahüdüler.bide esadın milleti.üç.grup.hep biarada yaşayacaklar.bundan 10 yıl önce suriyede 4 milyon ermeni yaşıyordu vaziyete bakarsanız suriyede ne arap.nede.türkmen nede.kürt.kalacak müslüman kalmayacak.gayrımüslümlerin.ülkesi.olacak ABD.RUSYA.ERMENİ.YAHÜDÜ.ESADIN MİLLETİ KENDİ.MESEBİNDEN.NE MÜSLÜMAN KALACAK.NEDE ARAPTAN.TÜRKMEN.KÜRTLERİDE .KOMAZLAR .Allah.ABD.ile.RUSYAYI.kahretsin.ZAMANI.GELDİMİ.TÜRKİYEDE.ACIMAZ.BUNLAR.ALLAH.TÜRKÜ.KORUSUN.
@osman_1966_yfkmb Sonuna kadar güzel yazmışsın ama niye sadece Allah Türkü korusun tamam kardeşim korsun ama Tüm İSLAM alemini ve Müslümanları desen daha güzel olur aksi taktirde yukarıda saydığın o milletlerin tam istediği gibi bölünmüş oluruz ...
Diğer Haberler