Son dakika! Kudüs'te silahlı saldırı: Yaralılar var

Reuters haber ajansı, İsrail'in Kudüs kentinde silahlı saldırı olduğunu duyurdu. Olayda İsrail vatandaşı 1'i ağır 3 kişinin yaralandığı belirtiliyor. AFP ise saldırıda çok sayıda kişinin yaralandığını duyurdu. İsrail, saldırılar nedeniyle Mescid-i Aksa'da cuma namazının kılınmayacağını açıkladı.

İsrail polisi 3 silahlı saldırganın İsrail polisi tarafından etkisiz hale getirildiğini duyurdu. Saldırganların Filistinli olduğu ifade edildi.

Silahlı saldırganların polise ateş açtıktan sonra Mescid-i Aksa bölgesine doğru kaçtıkları ve daha sonra polis tarafından öldürüldükleri belirtildi.

AYRINTILAR GELİYOR...

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 10 yorum
Kudüs israilin değil admin Filistin'in. Lütfen dikkat edelim.
israilin kudüs kentimi !!!!!!!!!!!!!!
kendileri yapıyor saldırıyı sırf cuma namazı kılınmasın diye allah bu israiloğullarının sonunu getirecek çok uzak değil
kahrolsun başta siyonist mahluklar olmak üzere bütün insanlık düşmanları
kapatın mescidi aksayı, hiçbir müslümanında o topraklara girmesine izin vermeyin. korkmayın bunu yaparken, müslümanlar heran kandırılmaya hazır saf tiplerdir, öyle toplu bir tepki falan veremezler. herkes oturduğu yerden hayt huyt der kapanır gider olay. sonra sinagog falan yaparsınız orayı, bizde oturur izleriz ayasofya gibi tarihe malolmuş bir kiliseyi camiye çevirmekte sorun görmeyen süslüman halkımız benzer durumda israile neler kusacak
@independiente Ozaman istanbulda senin değil hani önceden müslümanların değildiya hani sonra FATİH SULTAN MEHMET feth etmişti ya...hristiyansın herhalde saygı duyarım onlarında zoruna gidyo tabi ellerinden almak
haber çok güzel yanlı sunulmuş. Kudüsü israilin kenti yapmışlar ve bazılarıda onlara çanak tutuyor.
Kudüs israilin değil Reuters haber ajansı nın algı operasyonu
Bir döngü oluyor, dünya da bu da ,akıl üzerine kurulmuş kullanan çıkıyor düze kullanamayan suriye mısır, filistin , afganistan , ırak gibi oluyor .
Maşallah
Diğer Haberler