SSCB'den sonra Rusya'dan bir ilk! Amerika'ya uçtular...

Moskova, Sovyetler Birliği döneminden beri ilk kez Kuzey Kutbu üzerinden Amerika'ya uçuş gerçekleştirildiğini duyurdu.

SSCB'den sonra Rusya'dan bir ilk! Amerika'ya uçtular...

Rusya Savunma Bakanlığı, Sovyetler Birliği döneminden beri ilk kez Kuzey Kutbu üzerinden Amerika'ya uçuş gerçekleştirildiğini duyurdu.

Söz konusu askeri eğitim uçuşuna Rus denizaltısavar uçakları katıldı.

Rus haber ajansı Sputnik, eski Rus ajan Sergey Skripal ve kızı Yuliya'nın zehirlenmesiyle İngiltere, ABD, Kanada ve AB ülkelerinin Rus diplomatları sınır dışı etmesinden sonra Moskova'dan askeri alanda önemli bir hamlenin geldiğini bildiriyor.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 24 yorum
Hayret akp bu konuya hiç bulaşmıyor eskiden olsa RTE çoktan eyyy ABD eyyy AB diye bağırır dururdu Çaptan mı düştü formdan mı düştü bilemedim
Bilemediğini kendin belirtmişsin.Bilmediğin konulara burnunu sokma o zaman
senin gibi beyinsiz olmadigi icin olabilirmi
seni rtb sevsin. beğenmiyorsan kapı orda. ermeni artığı.
sana mal kalmak yakısıyor öyle kal
oooo ona gold ister abd tasmasini tutarken rusyadan yana konusamaz .
2019 da görürsün Devlet Başkanı olduğunda çaptan düşüp düşmediğini kardeş :)
esat.ta her dönem yüzde 75 ile seçilir ne farkınız var
anca gidersin kardes
@serdenim1970 başında askermi dikiliyor tayyipe oy ver diye herkes hür iradesi ile veriyor oyunu zorunamı gitti bu gidişle kahrından ölürsün sen d
@serdenim1970 ondan mı indirdiler
3. dünya savaşı cikacaksa önce şu bastakiler ölsün, sonra yemin ederim ölmeye razıyım. ulan kul azmadikca Allah bela vermezmis neyiniz eksik para pul içindesiniz, neyi paylasamiyorsunuz midem bulandı öyle ki ölen bir devlet başkanına Fatiha bile okursam yada bir politikacı ya, Allah ozaman benim belanı versin.
Bir anadan dogma iki kardeş miras islerinde anlasamiyor birbirini yiyorlar. kaldı ki devletlerin anlasamamasi anormal değil. senin bu savaşları anlayamaman anormal.
kafanın içinde beyin olmadığı kesin :)
ortalık iyice ısındı
ortalık gaz kokuyo biri çakmağı çaksa dünya nufusu azalacak
cumhurbaşkanımızın sesi çıkmıyor galiba boyunu aşan mesele öyle uzaktan seyrediyor
Reise laf atan utanmazlar. var olma yok olma savaşı verdiğimizi şimdi daha net görüyorsunuzdur onlar fill rusya çin abd ab. biz neyiz elonomik olarak ilk savaşta yok olma tehlikesi ile karşı karşıyayız. bunun ciddiyetine varın ve. reise destek olun imanlı olun inanın bu adam dik durmaya çalışan onurlu bir adam tüm bu devlere karşı kaçacak yer arıyor ve çevresindeki olası tehtitlere karşı mevzi kazıyor doğudan gelecek tehtitlere karşı şu an ortadoğudayız mevzimiz hazır güneyde kıbrıs mavzimiz hazır en güç lü olduğumuz nokta marmara bölgesi. dünya hazırlık yaparken reisde elinden geleni yapıyor.
3 dünya savaşı çıksada bize bişey olmaz rahat olun kapı gibi yollarımız, köprülerimiz var evelallah
bizim reis neden yok burada dünya lideri degilmi yoksa lider değilde bizmi bilmiyoz aman olmasın nerede cuma namazı kilacagimizi sasiririz yoksa
tarafimizi secmeliyiz benim fikrim abd le bir olup rusyayi bitirmektir cunki tarih boyunca hicbir dunya ulkesi ruslar kadar turke zarar vermemistir ruslar tambir turk katilidir orta asyadan butun turk izini ozunu ruslar yoketmistir.
rusya ve abd bence iki balon kimse kimsenin çöplüğüne girmiyor
AB VE ABD HERNEKADAR EKONOMİK OLARAK ÜSTÜN GÖRÜNSEDE RUSLARDA ASKERİ OLARAK BOŞ DEĞİL ABD DİRENEBİLİR AMA YOK İNGİLTEREYMİŞ YOK FRANSAYMIŞ YOK ALMANYAYMIŞ BÖCEK GİBİ EZER GEÇER ARAŞTIRMALAR ÖYLE SÖYLÜYOR
İki kurt birbirini parçalayıp zayıf düşürürse bunları uzaktan seyreden köpekte ikisine birden saldırıp işin içinden ikisininde galibi olarak çıkabilir.
Diğer Haberler