Süpürge fırçası ile tecavüz edip canlı olarak yayınladılar

İskoçya'da 19 yaşındaki bir genç kız katıldığı partinin sonunda süpürge fırçasıyla tecavüze uğrarken, tecavüz anı sosyal medyadan canlı olarak yayınlandı.

Süpürge fırçası ile tecavüz edip canlı olarak yayınladılar

İngiliz gazetesi Mirror'un haberine göre, Tracie Aldridge adındaki genç kız katıldığı partinin bitiminde uyuyakaldı. Tracie ile birlikte bulunduğu yerde Jordan Binnie ve Fraser Anderson isimli 22 yaşlarında iki genç daha vardı.

Genç kızı farkeden bütün gün içki içmiş ve ayakta duramayacak kadar sarhoş olan iki arkadaştan Jordan Binnie uyuyor olmasından faydalanarak kıza süpürge fırçasıyla cinsel istismarda bulundu.

Fraser Anderson ise arkadaşının yaptığı rezilliği Snapchat uygulamasıyla canlı olarak paylaştı. Tracie sabah uyandığı zaman hayatı bir daha eskisi gibi olmadı.

"İKİ YILDIR CEHENNEMDE YAŞIYORUM"

Şu anda 21 yaşındaki Tracie iki yıl önce gerçekleşen olayı şu sözlerle anlatıyor: “İki yıldır cehennemde yaşıyorum. Başlarda polis bize yüksek mahkemeye gitmemeizi ve Binnie’nin bir obje ile tecevüz suçumdan yargılanacağını söylemişti. Fraser Anderson da oaradaydı. Onu durdurabilirdi. Ancak ne yaptı? Her şeyi Snapchat ile yayınladı. Bu bölgede beni tanyan herkes olanları gördü.”

İki yılın ardından görülen son duruşmada Jordan Binnie 12 ay hapse mahkum edildi ve 10 yıl boyunca da seks suçlusu kayıt altında kalacak. Olan biteni canlı yayınlayan Anderson ise 225 saat karşılıkısz sosyal yardım görevi ile cezalandırıldı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 7 yorum
ÇOK İLERİ VE MEDENİ AVRUPA ÇOK MEDENİ BİR CEZA KIZIN HAYATI KARARSIN SEN BİR YILLA YIRT DİĞERİ 30 GÜN ÇALIŞMA CEZASI ŞAKA GİBİ
İskoçyada erkekler etek giyiyor alkolün etkisiyle erkeğe yapmışlardır bence hem Yanlış bi ceza avrupanın özgürlükler ilkesine ters bi davranış bi daha yapmaması için kefaletle serbest bırakılması gerekiyor türkiyeye yaptığınız gibi bende iskoçyalı yetkilere sesleniyorum verdiğiniz bu ceza insan haklarına aykırı kimse özel hayatı yüzünden yargılanamaz beraat edilmesi gerekir jordan binnie için yardım kampanyası başlatmak gerek arkadaşlar (avrupa seviciler sesiniz çıksın destekleyin beni)
En yaratıcı tecavüzler Türkiye'de oluyor. Damacanaya yapılan tecabüz olayı hala dün gibi hafızalarımızda. O yüzden süpürge fırçasını sıradan buldum. İskoçları bu konuda daha sıra dışı fikirler bulmaya davet ediyorum.
Bunların yemediği halt yok o yüzden düşük ceza almışlardır..
Süpürge fırçasıyla nasıl olur , sapıyla olmuştur.
Bu ne salak bir habercilik anlayışıdır ki mağdurun fotosu yayınlanıyor. Sapıkların fotosunu yayınlayın ki rezil olsunlar...
OLAY GÖRÜNTÜLER DİYORSUNUZ KADININ YARI ÇIPLAK FOTOLARINI VERİYORSUZ
Diğer Haberler