Suriye'de şok suikast

Suriye'de Hama Valisi Enes Naim'in, bomba yüklü araçla düzenlenen saldırıda hayatını kaybettiği bildirildi.

Suriye'de şok suikast

Suriye resmi haber ajansı SANA'da yer alan habere göre, Hama Valisi Enes Naim, kentin El-Ceracime Mahallesi'nde bomba yüklü araçla düzenlenen suikastte hayatını kaybetti.

Suriye televizyonu, Naim'in öldürülme haberini, "Milli görevini yerine getirdiği sırada suikaste uğradığı" şeklinde naklederken, suikastin sorumluluğunu üstlenen olmadı.

Enes Naim, Suriye Devlet Başkanı Beşşar Esed tarafından 2011 yılında, Hama'da rejim karşıtı gösterilerin başlamasıyla görevinden alınan Halid Abdulaziz'in yerine atanmıştı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 7 yorum
bu ne komedidir ya,koskoca bir devlet,başında %90la seçilen bir yönetim,ve bunu devirmeye çalışan 20nin üstünde ortak hareket eden terörist guruplar,ve buna destek veren bizzat militanları silahlandırıp oraya gönderen yaralananları getirip tedavi edip tekrar gönderen bir komşu ülke,sonrada çık sen dünyaya demokrasi dersi vermeye kalk,tam komedi..
YPG: Son 48 saatte 43 çete öldürüldü HABER MERKEZİ 25.08.2013 18:02:47 Batı Kürdistan’ın Serekaniye ve Çilaxa bölgelerinde son 48 saatte yaşanan çatışmalarda 48 çete mensubu ölürken, 4 doçka aracının da darbelendiği bildirildi kaynak:anf dogruları haber yapın dogruları yalanla dolanla habercilik yürümez.suriyedeki teröristleri el nusra denen zavallıları yani kahraman göstermeye çalışmak habercilik degil bakın hergün böyle 100 lercesini gebertiyolar.onları oraya gönderen akape gidip cenazelerini bile almıyor cenazelerine bile sahip çıkamıyor işte.alın size haber yazında delikanlı diyelim,hadi.
BUNU YAPANIN ASLA SURİYENİN BÜYÜMESİNİ KALKINMASINI İYİLİGİNİ İSTEMESİNİN MÜMKÜNÜ YOK BUNLAR TERÖR ESTİRİP HÜKÜMETİ DÜŞÜRECEKLERİNİ SANIYORLAR GÜYA TIPKI PKK NIN YILLARCA BİZDE YAPTIGI GİBİ.
inşallah valiye suikast bizim ülkemiz üzerinden giden silahlar ile yapılmamıştır.
YPG: Son 48 saatte 43 çete öldürüldü HABER MERKEZİ 25.08.2013 18:02:47 Batı Kürdistan’ın Serekaniye ve Çilaxa bölgelerinde son 48 saatte yaşanan çatışmalarda 48 çete mensubu ölürken, 4 doçka aracının da darbelendiği bildirildi
SURİYEDE BU KADAR ÖLÜME SEBEP OLANLAR, SİZİN YATACAK YERİNİZ YOK, SİYASİ VE EKONOMİK ÇIKARLARINIZ İÇİN BU KADAR ÖLÜME SEBEP OLDUNUZ VE HALA ÖLÜME SÜRÜKLÜYORSUNUZ İNSANLARI ! ELBET GÜN OLUR DEVRAN DÖNER BU ÖLÜM VE ZULÜM SİZİDE BULUR! BU DÖNGÜDEN KİMSE KAÇAMAZ!!!
ZAmanında osmanlı devletini arkadan vuran araplar ekdiğini biçiyor vatana millete hayırlı olsun ne diyeyim
Diğer Haberler