Suriye'den vahşet görüntüleri

Suriye'nin Resulayn İlçesi'nde son günlerde Özgür Suriye Ordusu tarafından öldürülen Beşar Esad'a bağlı askerler ve siviller toplu halde gömülüyor.

Suriye'den vahşet görüntüleri

Ceylanpınar'ın karşısında bulunan Suriye'nin Resulayn İlçesi'nde son günlerdeki yoğun çatışmalar sırasında Özgür Suriye Ordusu tarafından öldürülen Beşar Esad'a bağlı askerler toplu halde gömülüyor.

[

](http://aktuel.mynet.com/galeri/haber/kamyon-dolusu-ceset-suriyeden-vahset-goruntuleri/10966/1017327/)

Özgür Suriye Ordusu tarafından öldürülen Beşar Esad askerleri ve siviller toplu halde bir kamyonet kasasında üst üste atılarak, ilçe yakınlarında açılan toplu mezarlara elbiseleriyle birlikte atılarak gömülüyor. Resulayn'dan kaçarak Türkiye'ye sığınanların çektiği görüntülerde Özgür Suriye Ordusu'nun kepçelerle kazdığı çukurlara asker ve siviller elbiseleriyle birlikte atılıyor, son olarak'ta Beşar Esad'ın fotoğrafı üzerlerine bırakıldıktan sonra toprakla üzerleri kapatılıyor.

Suriyeden vahşet görüntüleri | video.mynet.com

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 75 yorum
ÖLDÜRDÜKTEN SONRA ALLAHIN İSMİNİ ANIYORLAR YA İŞTE O BENİ YAKIYOR.BUNLARIN NE İNSANLIKLA NEDE HAYVANLIKLA ALAKASI VAR BUNLARIN HEPSİ BİRER İBLİS.
bunlar insanları kandırabilir ama YARADICIMIZ OLAN YÜCE ALLAHI C C KANDIRAMAZLAR
özür suruye ordusu he ulan sizden olsa olsa cabulcular sürüsü olur soytarı köpekler
savas savas diye bagiranlar savas iste bu bilmiyorum bu manzaralari görünce insanliginizda utandinizmi savasanlarada onlara desdek verenlerede yüzbin kere lanet olsun yüz bin kere
Görsün başbakan bizim 33 askerimizi kuşuna dizen Pkk ile bu soysuzlar arasında ne fark var onlarda silahsızdılar
esad mı katliam yapıyor şimdi?
bide ölen sivilleri gösterin, ölen çocukları gösterin... hakediyorlar, kendi halkını vurana az bile yapıyorlar.
TEK SORUMLUSU SÜNNİ EMEVİ İSLAM ANLAYIŞINI ORAYA DA HAKİM KILMAYA ÇALIŞAN ABD VE SİYONİSTLERLE İŞBİRLİĞİ YAPAN AKP DİR..
katliam budur işte.ey erdoğan diğer dünyada ne yapacaksın
erdoğan mı öldürdü onları.
İşte Başbakanın amerika ve israil için desteklediği katillerin katliamı gurur duyun eserinizle...
BAŞBAKAN ERDOĞAN;MÜSLÜMANLARI BİRBİRLERİNİ ÖLDÜRMEYE VE ZULMETMEYE SEBEP OLDUĞUN İÇİN TARİH SENİ HİÇ BİR ZAMAN AFFETMEYECEK.SURİYE'DEKİ DÖKÜLEN KANIN BAŞ SORUMLUSU SEN VE SENİN YANLIŞ VE TARAFLI POLİTİKALARINDIR.EĞER SEN SURİYE TERÖRİSTLERİNE DESTEK VERMESEYDİN BU KADAR FAZLA MÜSLÜMAN KANI DÖKÜLMEYECEKTİ.SENİN ÜLKENDEKİ PKK NE İSE SURİYE'DEKİ MUHALEFET DE ODUR.AMA HER NE HİKMETSE SEN BUNU ANLAYAMADIN.
EMPERYALİZMİN GETİRDİĞİ ZÜLÜM VE KANDIR.
Emperyalist güçler bir mermi bile sıkmadan müslümanı müslümana kırdırdılar ve hala kırdırmaya devam ediyor benim güzel ülkem Türkiye'de buna destek veriyor.Er yada geç bizim ülkede böyle olacak.Bizim ülkemizdede koyun çok maalesef...
bunlar mı ezilen halk bunlar mı müslüman.????bunlar esaddan daha beter...
o gömülenler esat ın askerlerinin uçakla helikopterle bomba attıkları öldürdükleri kişiler..
anladık tayyibin suçu var anladık abd nin avrupanın suçu varda bu şerefsiz esadın hiç mi suçu yok .düşünün ki bir ülkenin kendi uçakları o ülkenin vatandaşla4rını bombalıyor.
yorum yazarken biraz düşünsen iyi olur.bizde pkk yı vuruyoruz.onlarda bu ulkenin vatandaşı.bu arada pkk lı değilim.yani teröristse bu olur.suriyede de durum aynı kaldı ki bunlar dünyanın heryerinden gelen ibda c hizbullah ve el kaide militanları yoksa halk 2 yıl dayanabilir mi bunları da tayyip bizim sınırdan suriyeye sokuyor.
Akp nin israile olan desteğini anlayamayan gerzektir.Bu cesetleri taşıyan dedikleri o sözde muhaliflerden olsalar idi. askerlerin cesetlerine bu şekilde itina göstermezlerdi.O hükümetimizin desteklediği el kaide patır patır silahsız sivil vuruyor.Bırakıp gidiyo inşaatlarda.Bu halk onlardan olsa aynısını yapardı demekki halk esadın yanında.Biraz düşününce kolay anlaşılır erdoğanın piyon olduğu ama yok abi basmıyo milletin kafası.
okyanus ötesi baş imamın fetvası ve türkiyedeki imam erdoğanın ordusu hesaba çekilecek gün yakındırrr bekleyinn aynı acıyı tadacaksınız...
SURİYENİN KURTULUŞU İÇİN ÜLKEMİN ÇIKARI İÇİN ESED KESİNLİKLE GİTMELİİ. KESİNLİKLE DEMOKRASİ GELMELİ ORAYA. HALK HSAP SORABİLMELİ HALK YÖNETİMİ KENDİ BELİRLEME FIRSATI YAKALAMALII. HA BELKİ 10-20 YIL TAM İŞLER DEMOKRASİ OLMAZZ AMA EN AZINDAN BU BİR ŞANSS. DİĞER TÜRLÜ BABA ESEDGİDER OĞL ESED GELİR ORANIN YÖNETİMİ HEP DİKTATÖRDE KALIR
ileri demokrasi altında milleti köle yaparlar
allah yardımcısı olsun muhaliflerin ...
onlar muhalif değil, cellat... katil... cani... sen hangisini istersen onu seç artık...
Bunlar müslüman bizim Başbakanda bunlardan müslüman...
yapmayın, etmeyin, kıymayın birbirinize Allah aşkına mümin mümin kardeşini öldürür mü, hesabı nasıl verilir bunların. Durdurun bu zul mü. Allah sizi birbirinize düşürenleri ıslah eylesin.
Esad gitsede bu görüntüler bitmez, bizde yaşayacaz bunları ne yazıkki
destek verdiğimiz bu canilermi? hani müslümandı bunlar ...!
Esad asla sivilleri öldürmedi. Binlerce video var bu yezidlerin kestikleri insan videoları. Ve Tayyip bunları bizim vergilerimizle besliyor. En büyük suçlu Tüm dünyanın söylediği gibi Tayyip Erdoğan ve hükümettir
niye esadçısın..alevi oldugu içinmi.. hadi ordan dengesiz
hakkaten ne içtin
ey kafasız sünnüler islamiyet buysa ben sünni değilim.
ALEVİ, SÜNNİ FARKETMEZ. MÜMİN OLAN BU KATLİAMI YAPMAZ
başbakan erdogan seyir etsin bu canileri bunların neresi musülman bu kadar insanları öldürüp toplu toprağın altına koyuyorlar allahtan korkan yok başbakan erdoganda bu insanların günahın ortaktır umarım bu suryedeki olaylar türkiye yede sıçremez allah bizi korusun bu canılardan bide diyorlar özgür süriye ordusu .....
Kim ölürse ölersin ölsün, ölen insandır. Bu savaşa ortak olan hangi tarafa destek verirse versin İNSAN olamaz.
Tayyibin askerleri
Allah herkeze doğru yolu göstersin bu vahşeti destekleyen herkesi kınıyorum Amerikanın ve israilin kölesi olmuş memleketi soyup sovana çeviren dış güçlere peşkeş çeken herkez masunların hakkını kendi zenginliğine kullanan kul hakkı yiyen herkezi Allaha havale ediyorum Allah ıslh etsin Şeytanın yolundan giden bu insanları Allah ıslah etsin.Müslüman mış Özgür suriye askerleriymiş.Arap baharı bu Amerikanın baharı aç gözünü Türk halkı...
özgür suriye ordusu çok mahsumduya...
bir damla bile akıtılan müslüman kanınının üzerinden hesap yapıp kar edeceğini zannedenler birgün bu kanın içinde boğulacaktır.
Amerikanın paralı cellatları işbaşında.
TAYİP İLE NE KADAR ÖVÜNSEK AZDIR!!! BU ÖLÜMLERİN VEBALİNİ NASIL ÖDEYECEK.
EVET BU ÖLÜMLERİN VEBALİ BAŞBAKAN ERDOĞAN'IN OMUZLARINDADIR.
nu konuyu tayyibe nasıl bağladın merak ettik doğrusu ?
ALLAH BELASINI VERSİN ŞEREFSİZLERİN....ESAD NİYE KİMYASAL SİLAH KULLANIP BUNLARI YOK ETMİYOR Kİ....
ceylan pınara 100 metre yakınında nasıl kullansın kimyasal?
ellerine sağlık esad...darısı bizim ülkedeki hainlere.... bi kamyon dolusu köpek leşi(not:tüm köpeklerden özür dilerim)
iyi oku özgür suriye ordusu tarafından öldürülen esad askerleri diyor
Bunlar amerikanın parayla satın aldığı çapulcu sürüleridir...başka birşey de beklenemezdi zaten....Libyada da aynısını yaptılar...Bizim recep de bunları destekliyor işte...ağababasından aferin alacak tabi...
esed bu kanlar senide boğacakkk
Muhalif değil bunlar, toplama teröristler. Sadece sınıra yakın yerlerde çatışma var. Başka yerde yok. Türkiyeden girip çatışıp geri kaçıyorlar. Sınırı kapatsak 1 saatlik işleri var. Eset onları halleder. Herşeye rağmen onları yok edecek. Suriye dişerse Türkiye de düşer. PKK Amerika işbirliği başarıya ulaşır. Barzani kına yakar.
Tek istegim ve temmennim savaslar bitsin goruntuler cok kotu ALLAHIM YARDIM ET ....
yüce ALLAH ta biliyorki suriyedeki akan her damla kanın sorumlusu tayyip erdoğandır,eğer bu sözde isyancılara( içlerinde,libyalı,suudili,afgan,çeçen,yemenli,türk,)hatayda eğitim ve silahlandırılmazsa bu kadar insan ölmeyecekti,,,NEDEN çünkü batı öyle istiyor diye ABD,istiyor diye,,,,,sen böyle müslümansın tayyip bey esad zalimdir dersen ben zalime karşı silahlandırdım dersen yalan söylüyorsun,,bu dünyada tek bir zalim var oda ABD ve sen zalimin kuklasısın tc başbakanı,ve sen öbür dünyadan önce bu dünyada hesabı sorulacak elbet,mahşer günü herkes derdine düşer ama bu dünyada iken vay haline..
yazık biz müslümanlara..biz birbirimizi yiyelim batı da seyretsin..
Bu vahşette AKP nin birinci derecede sorumluluğu vardır.Belkide o Müslüman cenazeler RTE nin gönderdiği silahlarla öldürülmüşlerdir.
Diğer Haberler