Suudi Arabistan'da midesinde kokainle yakalanan adam idam edildi

Suudi Arabistan'da midesinde kokain kapsülleriyle yakalanan Nijeryalı bir kişi idam edildi.

Suudi Arabistan'da midesinde kokainle yakalanan adam idam edildi

Suudi Arabistan resmi ajansı SPA'nın İçişleri Bakanlığı açıklamasına dayandırdığı haberine göre, mahkemenin uyuşturucu kaçakçılığı suçlamasıyla yargılanan Nijerya uyruklu Ebu Duraymi Uveyda Acibola hakkında verdiği idam cezası bugün Medine-i Münevvere Emirliği bölgesinde infaz edildi.

Açıklamada ayrıca infazın midesinde bir miktar kokain kapsülüyle yakalanan Acibola hakkındaki idam kararının yüksek yargı tarafından onaylanmasının ardından gerçekleştirildiği kaydedildi.

Suudi Arabistan yasalarına göre, uyuşturucu madde taşıyan ve ticaretini yapan kişilere idam cezası uygulanıyor.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 10 yorum
bize de lazım
arabistanda uyuşturucu içmek normal bişey kraliyet ailesinde kullanmayan yok ama iş göstermelik olunca o yahudi soyu hanedan kanun halka diyor.. kendilerinde eşcinsellikten tutun sübyancılığa kadar her pislik var..
HELAL OLSUN ADALET BUDUR İŞTE...
darısı bizim başımıza
şeriattan kokrmuyacaksın ALLAHIN Adaleti bu olmalı.
şeriaton işlediği yerde adalet keskindir emin olunuz bio ülkede suç oranı en gelişmiş ülkelerden daha az hatta yok denecek seviyededir ama şeriatı size yanlış anlatanlar veya üstü kapalı zannettiğiniz gibi cup el kesiyorlar sananlar varya size ne anlatılsa boş kendiniz araştırın
ohhh işte budur mis gibi ayrıca şeyde var tecavüz edendide sallandırıyor Arabistan ohh mis gibi 1 uygulama 1000 nasihattan iyidir tecavüz edeni hadım et bebeğe çocuğa yelteneni idam et göreyim ondna sonra inanaın kısa sürede varya o tüpte adamların yanında çıırlçıplak kadın olsa dönüp bakamazsızn can tatlı gelir ama uygulamadığın sürece devam eder bu acılar büyük yetişkin bir bayana tecvüz edeni savcı salıyor serbest bırakıyor ben bunu anlamıyorum . Bakın gidin araştırın osmanlıda Şeriat hükümlerinin uygulandığı dönemde kaç tane hırsızlık vakası yaşanmış biliyormusunuz 300 yılda 9 kere ???
NEREDE GARİBAN VAR ONU KESER BUNLAR . KRALİYET ,İNGİLİZ ,AMERİKAN VATANDAŞINA DOKUNSANA GÖREYİM SİZİ ŞALVARLILAR .
helalllll olsun yakışır
Bu adam pek Nijerya lıya benzemiyor,ya temsili ya da yanlış kişiyi asıyorlar .
Diğer Haberler