Trump, ilk hangi ülkelere gideceğini açıkladı

ABD Başkanı Donald Trump, ilk yurt dışı seyahatlerini nereye yapacağını açıkladı. Yeni seçilen ABD Başkanı Trump yaptığı açıklamada, ilk yurt dışı temaslarını yapacağı ülkelerle ilgili bilgi verdi. Trump, Beyaz Saray'daki konuşmasında, ilk yurt dışı ziyaretlerini mayıs ayı sonunda Vatikan, İsrail ve Suudi Arabistan'a yapacağını açıkladı.

ABD Başkanı Donald Trump, ilk yurt dışı ziyaretlerini İsrail, Vatikan ve Suudi Arabistan'a gerçekleştireceğini açıkladı.

ABD Başkanı Donald Trump, Beyaz Saray'da yaptığı konuşmasında, ilk yurt dışı ziyaretlerini Mayıs ayı sonunda, İsrail, Vatikan ve Suudi Arabistan'a gerçekleştireceğini açıkladı.

22 Mayıs'ta İsrail'e ziyaret gerçekleştirecek olan Trump, CumhurbaşkanıReuven Rivlin ve Başbakan Benjamin Netanyahu ile görüşecek. Trump, DEAŞ ve diğer terörist gruplar tarafından ortaya atılan tehditleri ve bölgesel konuların, İsrail liderleriyle görüşüleceğini söyledi. Daha sonra Filistin Devlet Başkanı Mahmud Abbas ile görüşecek olan Trumpİsrail-Filistin arasındaki barışa yönelik konuların ele alınacağını belirtti.

AA

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 13 yorum
Hristiyan Yahudi ve İslamiyeti temsil eden ülkelerle başlamış gibi gözüküyor. bizi sallamıyor zannimca
@exelans5442 paradan icazet alacak İsraile biat edecek müslüman anasını ağlatacak.
kankalarına gidiyor işte.
SIRALAMAYA DIKKAT ADAMLAR DINLERE GÖREAYARLIYOR KENDILERINI VE MÜSLÜMANI SON SIRAYA KOYUYOR VE KONTROLÜ ZATEN KENDI ELINDE OLAN ISLAM ÜLKESI SUUDI RABISTANA GIDIYOR MÜSLÜMAN BÖYLE UYUDUGU MÜTTEDCE RADIKAL DER TERÖR DER OYNAR VATIKANDAN VE ISRAILDEN ALDIGI KOMUTLARI MÜSLÜMANLARA TAKDIM EDER EVLENDIRME PROGRAMLARINI IZLEMEYE DEVAM DURMAK YOK YOLA DEVAM UYU UYU BÜYÜ YOK ARTIK UYU UYU YOK OL VAR SIMDI ARTIK UYURSANIZ YOK OLURSUNUZ SAYGILAR
GİTMEZ OL ALA GEYİK
ne demek istiyor HAZIR OLUN ARMAGEDONA
BOP EŞ BAŞKANINI AYAGINA CAGIRCAK ZARRAF ELIMDE YAT DIYECEK HIZMETE DEVAM ET DIYECEK
Çanakcılarla başlayacak
ZİYARETİ ORAYA YAPAR AMA DONALD TOWER İ 37 VE 39 KATLI BİNALARIYLE İSTANBULA OTURTUR ELİN ADAMI.
ÜMREYE GİDİYOR RAMAZAN AYI GELDİYA
4 ncude biz oluruz bu hızla...
BAKIN ARKADAŞLAR ORTADOĞUYU VE İSLAMİYETİN BÜ HALLERE DÜŞMASİNDEKİ BU DÖRT ÜLKEDİR..
araplar trump sever
Diğer Haberler