Trump'tan Filistin'e tehdit gibi sözler

ABD Başkanı Trump, Twitter hesabından tehdit gibi açıklamalarda bulundu.

Trump'tan Filistin'e tehdit gibi sözler

ABD Başkanı Donald Trump gece saatlerinde Twitter’dan çok tartışılacak açıklamalar yaptı.

Trump, “Boşuna milyarlarca dolar verdiğimiz tek ülke Pakistan değil, çok sayıda başka başka ülke var. Örnek olarak, Filistinlilere yüz milyonlarca dolar veriyoruz ve takdir ya da saygı görmüyoruz. İsrail’le çok gecikmiş barış anlaşmasını bile istemiyorlar” dedi.

Trump, tweet’lerinde, “Bu gelecek büyük ödemeleri onlara neden yapmalıyız ki?” ifadesini de kullandı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 5 yorum
alıttığınız onca masumun kanını da dile getirsene akrep
Abd nin Küdüs kararı, BM nin kararını tetiklemek için alınmış diyordu ABD yazarları. Böylece BM ve bazı üye ülkelere yapılan yardımların kaldırılmasının gerekçesi oluşturulacaktı diyorlardı. Demekki dedikleri oluyor. Eğer doğru ise Basiretsiz devletler ise BM zaferini kutlamış, halklarıda zafer kazandığını sanmış:))
anladığım kadarı ile olan yine Filistin halkına olacak...sanırım ekonomik olarak ortadoğu da kimsenin katkısı okuyacaktır ekonomik olarak ..
trump aslında ödemeyi yardım için yapmıyor , yardım adı altında ülkeyi satın alıyor o parayıda ona Yahudiler veriyor ve israili devletleştirmek istiyor,bu eskiden Yahudilere yapmış olduğu yardımdan kaynaklanıyor ve Filistinlilerin asıl hatası abdnin aracılığıyla yahudiye çok eskiden topraklarını satması oldu ve bu satış hala devam ediyor eee sonundada filistin diye bir şey koymayacaklar silecekler ve İsrail yapacaklar araştırın israilin geçmişini ve kuruluşunu
Dünyanın bela başı. Tarih boyunca çıkarcı politik stratejileri ve sapkın din düşmanlığı felsefesi ile büyük kitlesel imhalara yol açan bölgesel çatışmaların, milletler arası savaşların senaristi büyük şeytan.
Diğer Haberler