Uçak tuvaletine birlikte giren çiftin videosu sosyal medyayı salladı

Virgin Atlantik Havayolları'na ait Londra-Miami uçağında bir çift birlikte tuvalet kabinine girdi. Çift kimsenin kendilerini görmediğini sanıyordu ancak bir yolcu çiftin kabinden çıkış anını görüntüledi. Görüntülerde, kadın ve adamın bir müddet tuvalette kaldığı ve ardından, önce kadının etrafı kolaçan ederek temkinlice tuvaletten çıktığı ve ardından adamın, kadının tam tersine rahat ve gülümseyen bir yüz ifadesiyle tuvaletten çıktığı görülüyor. Görüntüler sosyal medyada kısa sürede yayıldı.

Virgin Atlantik Havayolları'na ait Londra-Miami uçağında bir çift birlikte tuvalet kabinine girdi. Onları gören bir yolcu ise çiftin kabinden çıkışını kaydetti. İngiltere'den ABD'ye giden bir uçakta kaydedilen görüntüler sosyal medyayı karıştırdı. Londra'dan Miami'ye giden Virgin Atlantik Havayolları'na ait uçakta bir kadın ve erkek aynı anda tuvalet kabinine girdi. Durumu farkeden bir yolcu ikilinin çıkışını kaydetmek için gizli bir şekilde kamerasını açtı.

Onları gören bir yolcu ise çiftin kabinden çıkışını kaydetti. İngiltere'den ABD'ye giden bir uçakta kaydedilen görüntüler sosyal medyayı karıştırdı. Londra'dan Miami'ye giden Virgin Atlantik Havayolları'na ait uçakta bir kadın ve erkek aynı anda tuvalet kabinine girdi. Durumu farkeden bir yolcu ikilinin çıkışını kaydetmek için gizli bir şekilde kamerasını açtı.

İkilinin art arda tuvaletten çıkarkenki surat ifadeleri videoya yansıdı. Önce genç kadın tuvaletten çıktı ardından erkek. Kadının yüzündeki endişe ve adamın yüzündeki gülümseme sosyal medyada çok konuşuldu. Video yüklendiği andan itibaren 6 milyondan fazla kez izlendi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Diğer Haberler