Vampir kadın

Danimarka ve Norveç'i ziyaret eden Meksikalı 35 yaşındaki Vampir Kadın Maria Jose Cristerna görenleri şaşırtıyor.

Vampir kadın

Asıl mesleği avukatlık olan Maria Jose Christerna vampirlere sempati duyduğu için vampire benzemek istediğini söyledi. 17 yaşında evlenen ve 4 çocuk sahibi olan Maria Jose Christerna, bir avukattan daha çok vampire benziyor.
Maria Jose Christerna, avukat olduktan sonra pirsinglerle ve dövme ile tanıştığını, sonra da vücuna pirsing ve dövme yaptırmaya başladığını belirterek vücudunun yaklaşık yüzde 100'ünün dövme ve pirsingle kaplı olduğunu söyledi.

[

](http://aktuel.mynet.com/galeri/haber/meksikanin-vampir-kadini-kendimi-boyle-guzel-hissediyorum/9551/242465/)

Maria Jose Christerna, öben dinci bir ailede büyüdüm. Bir dini okulda okudum ve Avukat oldum. Sonra evde 4 çocuğumun yarasalar tarafından kanı içilerek öldürüldüğüne dair bir hikaye yazdım. Sonra da vücudumu vampire benzettim. Alnımda gücü temsil eden boynuzlar bayıltılmadan ve uyuşturmadan yapılmıştır. Küçükken vampirleri çok sevdiğim için de ön dişlerimi sivrileştirip, gözlerimdeki rengi de değiştirtip tam vampire benzedim. Bana göre dövme ölümsüzlüğün sembolüdür. Vampir olup ölmeyeceğime inanıyorum" dedi. Maria Jose Christerna, dövme sergilerini gezip vücdundaki dövme ve pirsingleri sergiliyor.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Diğer Haberler