Yasa boğan helikopter kazası: Dünyaca ünlü müzisyen hayatını kaybetti

ABD'nin New Jersey eyaletinde bir helikopterin düşmesi sonucu 2 kişi hayatını kaybetti. Medford kasabındaki Flying W Havalimanı'ndan havalanan helikopter, inmek üzere alçaldığı esnada bilinmeyen bir nedenden dolayı ormanlık alana düşerken, kazada helikopter pilotu ve hastaneye kaldırılan bir yolcu hayatını kaybetti. Kazada hayatını kaybeden yolcunun dünyaca ünlü Montgomery Gentry müzik grubunun vokalistlerinden Troy Gentry olduğu duyuruldu.

Edinilen bilgiye göre, Medford kasabındaki Flying W Havalimanı'ndan kalkan helikopter, inmek üzere alçaldığı sırada bilinmeyen nedenle ormanlık alana düştü.

Helikopter pilotunun öldüğü kazadan yaralı kurtulan ve hastaneye kaldırılan yolcu da tüm müdahalelere rağmen hayatını kaybetti.

GRUBUN SOLİSTİ ÖLDÜ

Yetkililer, sanat etkinliklerine de ev sahipliği yapan havalimanında bu akşam "Montgomery Gentry" müzik grubunun konser vereceğini belirtti.

Troy Gentry

Söz konusu müzik grubundan yapılan açıklamada ise kazada hayatını kaybeden yolcunun, grubun vokalistlerinden Troy Gentry (50) olduğu duyuruldu.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 1 yorum
Türkiye de düşsen fetö derlerdi.
Diğer Haberler