Instagram'ın Azeri zenginleri görgüsüzlükte sınır tanımadı

Instagram'da yaşadıkları gösterişli hayatı gözler önüne sermeyi seren kullanıcılar bitmek bilmiyor. Öyle ki Instagram'ın Zengin Çocukları sayfasıyla başlayan bu akım giderek çoğaldı ve yerleşti.

Şimdi artık neredeyse dünyanın bütün ülkelerinde ve kentlerinde yaşayan zengin aile çocuklarının lüks hayatlarından kesitler paylaştığı sayfalar var. Azerbaycan'ın Zengin Çocukları da bunlar arasında en çok ilgi görenlerden biri. İşte bu hesaptan yapılan ilginç paylaşımlardan seçmeler.

'Bizim hayat tarzımız bu'

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 3 yorum
ulan bu dünyada hak hukuk adalet varmı..DİN zenginlerce yada despotlarca uydurulmuş bir YALAN.yok bu dünya sınavmışta yok sabır lazımmışta yok bilmem neymiş.asırlardır din fakir kesimi susturmak onları dizginlemek zenginlerin varlıklarını fakirin sırtından çıkartması için uydurulmuş bir YALAN.
bizim de cebimiz de 10 tl yok... allah tayyib erdoğandan razı olsun... yakında yiyecek ekmeği bile bulamıyacak hale geleceğiz... aç geldik aç olarak geberip gideceğiz... allah dan tek isteğim biran önce hakkı rahmetime kavuşmak... böyle puk gibi yaşayıcağımıza gebersek daha iyi...
geneli hatun çok normal değilmi?
Diğer Haberler