Ceylan Özbudak

(Ortaokul ve Lise eğitimimi Uğur Koleji’nde tamamlamış. İstanbul Üniversitesi İngilizce mütercim tercümanlık bölümü mezunu)

Güzel kadınlardan oluşan bir iş çalışma ortamınız var. Arada bir kıskançlık olmuyor mu?

Aslında bu soruyu bana ve arkadaşlarıma sık sık soruyorlar. Çünkü bayanların arasında özellikle de güzel bayanların arasında yaşanan çok kötü bir huy kıskançlık. İnsanın aklını, yaşamını, dostluğunu, kardeşliğini, dürüstlüğünü tamamen zedeliyor. Bizim aramızda kesinlikle kıskançlık yok. Mesela Damla Pamir benim çok yakın arkadaşım ve dünyalar güzeli bir insan. Aynı şekilde Ebru, Aylin, Gülşah da öyle. Hem çok güzeller, hem de çok akıllılar. Ayrıca biz güzelliğin, zekanın, aklın gerçek sahibinin Allah olduğunu biliyoruz. Bir kişiyi severken, güzel yönlerini överken aslında Allah’ı övüyoruz. Allah seni ne güzel yaratmış diyoruz.

ADNAN OKTAR'IN BİRBİRİNDEN GÜZEL KIZLARI-FOTO GALERİ

TV programları dışında bir gününüz nasıl geçer? Sık sık Adnan Oktar'a danışır mısınız?
 
Hocamız Allah’tan çok korkan, çok akıllı, teşhis gücü çok yüksek bir kişidir. Olaylar hakkındaki öngörüleri bugüne kadar hep çok isabetli olmuştur. Ben kendisine her konuda çok güvenirim. Estetik, sanat anlayışı çok güzeldir. Çok modern ve Kuran sınırları içinde çok özgür düşünen bir insandır.  Mümkün olan her fırsatta hocamızın fikrini almaya çalışırım. Kendisi bugüne kadar danıştığım her konuda çok samimi ve içten cevaplar vermiştir. Bana ve arkadaşlarıma çok akılcı çözümler sunmuştur.

Bir günümün nasıl geçtiğini anlatmam gerekirse, benim uyku dışındaki her saniyem hayırlı faaliyetlerle doludur ve programlıdır. Buna yemek yeme vaktim de dahildir. Zaman dünyada çok dikkatli kullanılması gereken bir nimet. Bizim A9 TV’de her gün yayınlanan Türkçe programlarımızın yanı sıra, yaklaşık her gün yabancı dilde yayınlarımız da var. Özellikle ben Amerikan radyoları ile sık sık çeşitli politik ve ideolojik konularla ilgili röportajlar yapıyorum. Bunun dışında Amerikalı Network WTPN’nin geniş çaplı bir radyo ağı projesi olarak başlattığı ve WTPN işbirliği ile gerçekleştirilen, Building Bridges adlı radyo ve televizyon programlarımızda çeşitli ülkelerden tanınmış isimleri konuk ediyoruz.

Son dönemde Building Bridges (BB) programlarına katılan bazı isimler arasında 2012 Amerikan Başkan adayı, New Mexico iki dönem eski valisi Gary Johnson, Amerika’nın en tanınmış televizyonlarından Fox TV’de program yapımcısı olan ve Fox’un en tanınan isimleri arasında yer alan Ben Swann, İsrail’li birçok başbakanın danışmanlığını yapmış emeritus profesör Mosche Ma’oz, iki Nobel ödülü adaylığı bulunan think tank başkanı Joseph Griebosky, Huffington Post yazarı ve best seller kitabı bulunan Tom Krattenmaker, dünyaca ünlü olan ve Amerikan politikasına büyük yön veren think tank RAND Corporation başkanı eski elçi David Aaron, CIA Paris bürosu eski başkanı Charles Cogan bulunuyor.

Kariyer planlarınız arasında böyle bir gelecek var mıydı?

Hayır bu Allah’ın bana kaderimde yarattığı müthiş bir güzellik oldu. Hocamızla tanışmak benim için çok güzel bir nimet. Her zaman insanlara faydalı olmayı düşünmüştüm ve amaçlamıştım ama yeryüzünde yaşanan fitnelerin ve zorlukların temelindeki felsefeye yani Darwinizme karşı ideolojik mücadele ilk başta aklımda yoktu.
 

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir