Futbolcular ve arabaları

Bir çok yıldız futbolcu’nun sahip olduğu...

Futbolcular ve arabaları

Bir çok yıldız futbolcu’nun sahip olduğu dudak uçurtacak fiyatlara aldığı Ferrari’ler bir yenisi daha sahibine kavuştu.


Milli Takım’ın ve Fenerbahçe’nin yıldız futbolcusu Emre, yeni oyuncağıyla Etiler Nusret çıkışı görüntülendi.


Uzun süredir yeni oyuncağı ile görüntü vermek istemeyen yıldız futbolcu Ferrari serisi’nin F12 Berlinetta 684.000 EURO değerindeki arabasıyla ilk kez görüntülendi.


Ünlü futbolcular lüks otomobillerine her gün yenisini ekliyor.


Galatasaray'ın başarılı oyuncusu Selçuk İnan, geçtiğimiz gün annesi ile beraber Aqua Florya AVM' de alışveriş yaparken objektifimize yansıdı. Neredeyse tüm mağazaları tek tek dolaştılar.Yüklü bir alışverişin ardından bir restoranda yemek yediler.


Selçuk, yeni aldığı 350 bin Euro (yaklaşık 1 milyon lira) değerindeki Maserati Gran Tourismo Sport aracına binerek hızlıca uzaklaştı.Fenerbahçe’nin milli kalecisi Volkan Demirel garajındaki süper lüks otomobil koleksiyonuna bir yenisini daha ekledi.


Ünlü futbolcunun, garajında servet değerindeki Lamborgini ve Bentley’den oluşan otomobil koleksiyonuna bu kez Ferrari’nin süper lüks California modelini eklediği gözlerden kaçmadı.


Demirel, 1 milyon lira değerindeki 2013 model Ferrari California otomobiliyle ilk kez Etiler Nusret’te görüntülendi.


Milli kalecinin, mavi renkli otomobili için özel plaka bastırttığı görüldü. Demirel takımı Fenerbahçe’nin kuruluş tarihini simgeleyen 1907 rakamlı özel plakalı otomobiline binip, evinin yolunu tuttu.


Restoranda iş görüşmesi yaptıktan sonra kapıdaki gazetecilerle selamlaşan Demirel’in üzerini cep telefonuyla gizlemeye çalıştığı klasörlü evraklar dikkat çekti.


Bu arada ünlü futbolcunun, yemek yediği restoranda menajerlik şirketinin yetkilileriyle bir reklam projesi için görüştüğü iddia edildi. Ünlü kalecinin üzerini cep telefonuyla gizlemeye çalıştığı evrakların, oynaması planlanan ürünün reklam filmiyle ilgili olduğu gelen haberler arasında yer aldı.


Ünlü futbolcu Christiano Ronaldo, mat siyah renkli Lamborghini arabasıyla herkesin ilgisini çekmeyi başardı.


Kendisine yaş günü hediyesi olarak Lamborghini alan Christiano Ronaldo, bir benzincide görüntülendi.


Ronaldo'nun Lamborghini marka arabasının değeri ise 215 bin euro gibi uçuk bir rakam.


Sahadaki futbolları kadar, özel yaşantıları ile de dikkat çeken futbolcuların en büyük tutkularından birisi de hiç kuşkusuz arabalar... Kimi Porsche, kimi Hummer, kimi de Lamborghini...

Fenerbahçeli Milli futbolcu Volkan Demirel'in tercihi LamborghiniYORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Diğer Haberler