Gülşah Güçyetmez

(İstanbul doğumlu. Bilfen Koleji ve Fenerbahçe Lisesi’nde okumuş. Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümünden mezun.)

Programlarınızda sık sık çeşitli tarzlarda müzikler çalıyor. Eğlenmeyi ve dans etmeyi seviyor musunuz? Program dışında sık sık bu tarz aktivitelere katılır mısınız?

Allah müziği nimet olarak yaratmıştır, müzik bir cennet nimetidir. En güzel müzikleri Allah nasip ederse cennette dinleyeceğiz inşallah. Allah’a aşık olduğum için nimetlerden çok zevk alıyorum ve şükrediyorum.

Adnan Oktar Hocamızın müzik zevki de herkesin şahit olduğu gibi mükemmeldir. Adnan Oktar Hocamın yanında programlarda müzik dinlerken ruhum coşuyor, binlerce kez daha fazla zevk alıyorum kendisiyle beraber dinlediğim müzikten.

ADNAN OKTAR'IN BİRBİRİNDEN GÜZEL KIZLARI-FOTO GALERİ

Vahşi Kapitalizmin verdiği zararlardan bahsettiğiniz bazı programlar oluyor. Giyim kuşamdaki iddialı ve çarpıcı duruşunuz ile bu söyleminiz biraz tezatlık oluşturmuyor mu?

Vahşi Kapitalizm ayrı bir şeydir, güzellikten, estetikten, bakımdan zevk almak ayrı bir şeydir. Vahşi kapitalizm insanları acımasızca sömürmek üzerine dayalıdır, kaliteli, bakımlı, özenli olmak ise kendisine ve çevresine değer veren her insanın sahip olması gereken bir özelliktir.  Vahşi kapitalizm, komünizm, faşizm gibi ideolojilerin temeli Darwinizme dayanır. Darwinizm’de güçlü olanın zayıfı ezerek geliştiği bir sistemden bahsedilir. Ben dünya barışını hedefleyerek, terörün, adaletsizliğin, savaşların bitmesine vesile olacak köklü çözümü anlatıyorum. Evimde oturup boş konularla vaktimi harcamıyorum. Adnan Oktar Hocamın dikkat çektiği önemli konular üzerinde durmakla geçiyor. Vatandaşlarımıza saldıran Darwinist - komünist terör örgütü PKK’nın fikren ortadan kalkması için tek çözüm olan karşı fikri propagandadan yani Darwinizm’in geçersizliğinden bahsediyorum. Dolayısıyla anlattıklarımla yaşantım paralel ilerliyor. Bu konuları anlatmam temiz, bakımlı, modern ve kaliteli görünmemi engellemez. En güzel kıyafetleri Müslümanlar giysin, en ihtişamlı evlerde Müslümanlar otursun inşallah. Bu benim duam.

Çoğu kişi sizi internetteki kısa videolardan tanıyor. Bu videoların veriliş şeklini ve yorumları nasıl buluyorsunuz?

Hem ülkemizden hem yurt dışından  A9 TV’nin çok fazla takipçisi var.  Adnan Oktar Hocamız canlı yayına çıktığı an YOKLAMA vermeye başlıyorlar. Çok eğlenceli, keyifli ve aynı zamanda derin düşündüren bir programımız var. Ben de son bilimsel mucizelerle Yaratılışı ispat eden bilgilerin yanı sıra savaşların son bulmasına vesile olacak Darwinizmin yanlışlığını anlatıyorum. Herc ü merc içinde olan dünyanın ahir zamanda kurtarıcıları olan Hz. Mehdi (as) ve Hz. İsa (as) ‘dan bahsediyorum. Bazı insanlar çok şaşırıyor ama izlemeden de edemiyor. Şaşırıyorlar çünkü dini yanlış tanıyorlardı. İslam’ı genellikle, fonda klasik ağır bir müzik, samimiyetsiz özel bir ses tonuyla konuşarak hurafeler anlatan, mantık dışı, bilim dışı izahları olan kişilerden dinlediler. Tabi ki samimi olanları tenzih ederim. İslam candanlıktır, samimiyettir, doğallıktır. İslam samimi yaşanılarak anlatılmalıdır.

Sanırım ben de kedi özellikleri taşıyorum

Adnan Oktar size "Kedi Canını" iltifatında bulunduğunda günlerce bu kelime internetin fenomeni olmuştu. Kedi canını ne demek?

Kedi bildiğiniz gibi sevilmekten çok hoşlanır. Munis, uysal ve sempatiktir. Allah insanların fıtratını da sevilmekten hoşlanacak şekilde yaratmıştır. ‘Kedi canını’ sözü Allah’ın yarattığı sevecen fıtratı tanımlıyor. Benim de çok hoşuma gidiyor. Sanırım ben de kedi özellikleri taşıyorum. Başta Hocamız olmak üzere müminlerin gösterdiği sevgiden ve onları sevmekten çok zevk alıyorum.