Adil Öksüz adına Twitter hesabı açıldı

15 Temmuz darbe girişiminin ardından kayıplara karışan FETÖ/PDY'nin önemli isimlerinden olduğu belirtilen Adil Öksüz adına twitter'da hesap açıldı.

Twitter'da Adil Öksüz adına açılan hesaptan dün paylaşımlarda bulundu. Adil Öksüz adına açılan hesap politikacıları, basın kuruluşlarını ve gazetecileri takip listesine alırken, dün iki paylaşımda bulunuldu.

Twitter'da profil fotoğrafında Adil Öksüz'ün bilinen fotoğrafı kullanılırken, profil kısmında "Resmi tek hesabımdır, diğer fitne odaklı hesaplara itimat etmeyiniz" yazısı yer aldı. Dün, "Sessizliğimi koruyup olan bitenleri izliyorum, hakkımda mesnetsizce atılan iftiralara cevap verme gereği oluştu artık" ve "Şahsıma atılan tüm iftiraları reddediyorum. Devletimin yanındayım kısa bir süre sonra gerçekleri yazacağım. Son söz milletindir" yazılı paylaşımlarda bulunuldu.

Twitter hesabının kim tarafından açıldığı bilinmiyor. (DHA)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 28 yorum
BUNLARIN HEPSİ AKP VE MİT AJANI....
Yavaş yavaş geri dönüyorlar ABD destekli şerefsizler...
@burhan_duru_2016 ABDE DESTEKLİ DEĞİL TAYYİP DESTEKLİ
yeni bir Fuat Avni mi yoksa?
TÜM TÜRKİYE İNANDI
LAN NE OLUYOR ARKADAŞ!!!
@muhammet_akdemir_2017 5-6 sene bekle gör
Hastir hain soytarı, Devletinin yanındaymış, sen devletin ve milletin yanında değil tepesindesin, Devletin ve Milletin tepesine F-16'lar la bomba yağdırıp 250 masum insanı katleden birisi nasıl oluyorda Devletin ve Milletin yanında oluyor anlamıyorum.
DEMEKKİ BU TÜRKİYEDE
ULAN OĞLUM BUNLARIN TAMAMI AKEPE VE MİT AJANI BUNLARIN HEPSİ OYUNUN FİGÜRANLARI..
Ne darbe,ne Adil Öküz,nede akp inandırıcı gelmiyor bu denli organize bir yapılanmadan mit in emniyetin haberinin olmaması mümkün diyenler acilen tedavi görsünler, bu bilgiyi Cumhurbaşkanına iletmeyen mit başkanı neden hala görevde? devletimizi sevelim kurulu seneryolar ile yönlendirilmeyelim bu darbe hebersiz olamaz haberi olanlar neden susuyorlar? yazık oldu yüzlerce vatan evladına.
AMAN,AMAN FUAT AVNİ DE NEYMİŞ!BUNLAR HER YERE AHTAPOT GİBİ KÖK SALMIŞ DA HABERİMİZ OLMAMIŞ?
madem herşey iftira sen suçsuzsun .. neden saklanıyon be gavat!... klavye başında ötmek kolay .. ülkenin ve devletinin yanındaysan ve son söz milletin olduğuna inanıyorsan neden hesap vermekten kaçıyorsun?..
Pislik devletten yararlanma pesinde vatan haini,bombalarini yagdirirken seni bu millet simdi kabul eder mi?Bombalarina harcadigin para kadar kendi kariyerinde bir seyler yapsaydin.Bu devletin kapisi sana kapali..Rezil herif calismak zor geliyor dimi..
sahi fuat avni noldu
@mechul262 Yakalandı diye haberi çıkmıştı medyada,yalan haber miydi acaba?...
vatan hainı
Hangi oyunu oynamaya başladınız siz onu söyleyin , hain herifler. Allah korkusu olan gerçek inancı olan kaçmaz , tuzak kurmaz, hile yapmaz dosdoğru ve dürüsttür
nasıl becerip kaçmış onu bir acıklasa da millet ihaneti anlasa
ALENİYET olmazsa,siyasi ikballer için şahsi menfaatler ön plana alınırsa ülkede KARA-BEYAZ KARIŞIR. Şu an olduğu gibi bulanık suda ancak ve ancak balık akılılar avlanır.
sahteker herif sen vatanını kime sattın onu söyle hain
buda AKP'li YELİZ olmasın
yurtta sulh demeyi unutmuş
acaba daKP mi yaptırdı onu mu diyecek? rbeyi A
nabız yokluyorlar cıa ajanları
cehennem ol
Dogru söylüyo hain kizmayin onun vatanimi belli bide kendini adam yerine koymus halan yaziyo sana cevap yazmak bile hak degilde insan dayanamiyor.Bu dünyanin digeride var biliyosun sözde Gülene selam söyle bu dünyadan baska bi yerde gülemiycek
BİZDE HEPSİNİ ALLAHA BIRAKIYORUZ EN İYİSİNİ RABBİM BİLİR DİYOR BİZLERDE ONA HAVALE EDİYORUZ
Diğer Haberler