Adnan Oktar bombası: Üst düzey mason! Avrupa'dan gelen Türk ailelerin çocuklarını kandırıyor

Diyanet-Sen Genel Başkan Vekili Osman Aydın, Adnan Oktar'ın İsrail Başbakanı Binyamin Netanyahu'ya kitaplarını göndererek destek istediğini ve Netanyahu için dua ettiğini söyledi. Aydın, "Biz bunları millet olarak tasvip etmedik ama Adnan Oktar kitaplarını gönderdiği Netanyahu'ya dua ediyor" ifadesini kullandı.

Adnan Oktar bombası: Üst düzey mason! Avrupa'dan gelen Türk ailelerin çocuklarını kandırıyor

Diyanet-Sen Genel Başkan Vekili Osman Aydın, AA muhabirine yaptığı açıklamada, toplum ve Diyanet camiası olarak Adnan Oktar'a yönelik tepkilerini ortaya koymak için dün Ankara Cumhuriyet Başsavcılığına suç duyurusunda bulunduklarını hatırlattı. Aydın, Oktar'ın, toplumun örfüne, adetine, dine aykırı birtakım tutum ve davranışları olduğunu, İslam dinini kötü emellerine alet ettiğini belirtti.

Oktar'ın Türkiye Cumhuriyeti'nin en saygın kurumu Diyanet İşleri Başkanlığına da hakaret içerikli birtakım ifadelerinin olduğunu dile getiren Aydın, hem Diyanet İşleri Başkanlığı çalışanlarını savunma ve haklarını arama hem de toplumun tepkisini dile getirme adına suç duyurusunda bulunduklarını söyledi.

AVRUPA'DAN GELEN AİLELERİN ÇOCUKLARINI KANDIRIYOR"

Oktar'ın daha önce Atatürk'e hakaretten dolayı hapis yattığını, şimdi Atatürkçüymüş gibi konuştuğunu anımsatan Aydın, önce Masonluğa karşıyken daha sonra en üst düzey Mason olduğunu açıklayan Oktar'ın İsrail Başbakanı Binyamin Netanyahu'ya kitaplarını göndererek destek istediğini, ona dua ettiğini söyledi.

adnanoktar

Aydın, şunları kaydetti:

"Kan ve din bağımız olan Filistinlilere, Gazzelilere zulümler yapıldı, Mescid-i Aksa'ya saldırılar oldu. Biz bunları millet olarak tasvip etmedik. Ama o kitaplarını gönderdiği Netanyahu'ya dua ediyor. Sanki oradaki insanlara karşı yapılanları onaylar, tasvip eder gibi konuşuyor. Biz bunun karşısındayız. Hem din adına birtakım argümanları kullanacaksın, faaliyetler yürüteceksin hem de din kardeşine zulmedenlere dua edeceksin, beraber olacaksın. Bu çelişkili bir durum. Oradaki kardeşlerimiz adına da bu tepkimizi ortaya koyduk."

Avrupa'dan gelen bazı Türk ailelerin çocuklarının Oktar tarafından kandırıldığını belirten Aydın, bu ailelerin de feryatlarını duyurmak istediklerini söyledi.

AA

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 37 yorum
Boş lafı bırakın bu gune kadar hoca olarak hirsizlik yalan talan gunah dedinizmi aldigin maas bar pavyon vergilerinden yedigin haram haydi samimiysen bernoscoli mason bernoscolinin dostlarida masondur diyebilsene mavi marmara gemisini ben gönderdim deyip sonra giderken banami sordunuz diyen papa dostunun masonluk belgesini aciklayin ha diploma gibi bulamıyorsanız oktar a sorun o goztersin....
Mehmetçiğin askerlik süreleri sigortalı sayılsın emeklilik primini devlet ödesin...
@serdar_1981_alcym osmanlı meyhaneden genelevden hatta gayrimüslimlerin çiftliğindeki domuzdan bile vergi aldı. canavar vergisi denirdi. hatta kanuni döneminde osmanlı italyaya şarap ihracatı yaptı. anadoludaki gayrimüslimler dönemin en kaliteli şaraplarını üretirdi. devlet tüm bunlardan da vergisini alır hazinesinden de her işini de gördü. şimdi bir husus da, harama helal, helale de haram demek direk insanı kafir eder. bilmiyordum falan filan da kurtarmaz. o yüzden müslümanlar bilip bilmeden şu haramdır kesinlikle demez. ama sizin için belli ki farketmiyor.
Bu edepsizi kimse susturmuyormu susturamıyorlarsa halka teslim etsinler sonra kediciklerine yem olur köpek
lan Aptallar adam mason olduguyla övünüyor.Erdoganin ABD nin masonu oldugunu, Abdullah gülün ingiliz Masonu oldugunu buununda gurur oldugusöyledi...niye zorunuza gidiyor ki Mason sa Mason... Nasilsa Farketmez sizin icin.
hocam iyi mallar varmı elinde
ŞUNA BİR ÖNLEM ALINSIN.... KADINLARI KULLANIP İÇLERİNE ÇEKMEK İSTİYORLAR.... DİNİMİZİ KÜÇÜMSETMEK VE MASONLAŞTIRMAK İSTİYORLAR... BUNLARIN DESTEKÇİSİ YAHUDİLERDİR... DİKKATLİ OLMAK LAZIM.. GEREKENİ DEVLETİMİZ YAPACAKTIR ELBET... BİRAN ÖNCE EL ATILSIN..!!!!!!!!!!!!!!!
mason olduğu belli..başka neleri var o önemli..
ne masonu yav...bunlar kafalarının bozulduğu herkese ya mason ya fetoşcu diyorlar...ne masonu..adam kurmuş tezgahını, paraları topluyor keyfine bakıyor..din min hikaye..
Yav kediciklere yazık olacak...
filistinlilerlen kan bagımız mı var güldürme bizi ama suriyelilerlen akraba olduk sayenizde bu ülkeye hep birlikte yazık etiniz herkes sizin gibi dünyaya bakmak zorunda degil
Ya salak salak konuşmayın,bu adam kimseyi zorla müridi yapamıyor.Parasınıda zorla almıyor. Siz neyin taramasını yapıyorsunuz.
Kendi gibi düşünmeyen ve yaşamayanı yaşatmak istemeyen bir zihniyetin ulus olması mümkünmü
Ulan oğlum "tımız pekmez fark etmez."Biraz ilkel dinleri oku ve Kur an ın bütün kaynağı yahudilerin hikaye ve kutsallarından oluştuğunu görürsün.Bütün peygamber dedikleri -Türkçesi ELÇİ anlamı taşıyan kişilerin hepsi Yahudi.Muhammed kendisini İbrahim soyundan sayıyor.İbrahim in soy ağacı belli.Koca ÇİN de niçin böyle bir ELÇİ yok.Çünkü tarih hepsini yalanlıyor.Tavsiyem.Yalan yere kavga etmeyin,barışın.Kültürünüz de kokuşmuş.
Adnan Oktar Samimi iyi bir insandır iftira atmayın artik.
@fatma_seckin_2018 EVET HAİNLİK VE SAPIKLIKTA ÇOK SAMİMİ NE DEMEZSİNİZ!!!
Adnan Oktara iftira atıyorsunuz Diyanet İşleri Başkanı yaptığın doğru değildir. Adnan Oktarın kimseye bir zararı yoktur Allah rızası için çalışan biri. Siz Diyanet olarak ne yapıyorsunuz Darvinizm in yanlış olduğuyla ilgili bir şey duymadık sizden Adnan Oktar yıllardır bahsediyor Allah razı olsun.
@fatma_seckin_2018 OHHH YANDAN ÇEVİRR... TAM BİR İLKELLİK... NERDE KADIN HAKLARI SAVUNUCULAR?
Diyanetteki masonlar kadar başka hiçbir yerde bu kadar masonu bir arada görmedim. Adnan oktar açık açık diyor zaten. tescilli mason kör bile görür. ancak sizin gibi gizli masonları, kamera önünde seccadeye kapalı kapılar ardında haça tapanları napacaz?
Bu Adnan oktarın dokunulmazlığı mı var? neden hiç kimse dokunamıyor? ne rtük dokunabiliyor ne bir başkası, çok garip ya.
israil düşmanlığı yapma başkan.
hoca ismini kirleten bu mason olduğu kesin söylenen ahlak dışı yayın yapan mahlukatı hala Devlet ne diye seyrettiriyor aklı alan var mı......
Adnan Oktar her zaman birleştirici bir üslup kullandı yıllardır yayınlarında buna şahit oldum. Her zaman mazlumun yaninda zulmün karşısında durdu.
9 yaşındaki kızlara tecavüzü, anne olmayı mübah sayan sapık bir kurum başkanı Adnan Oktar'a eleştiri getiremez. Kimseyi yanında zorla tutmuyor kimseye de zorla bir şey izlettirmiyor
Adnan hocanın bu ülkeden parasal bi menfatı yok ama sizlere bakıyorum Adınız din adamı ama kıbleniz para olmus 2 tane resim var birinde Adnan hoca diyerinde sizler sizin resimde ne kadar menfatcı varsa resmin karesine girmek için birbirinin üstüne çıkmıs O karedeki adamların hepsini toplayın bu adamın karsısına geçirin din hakkında sorular sorun Adnan hoca hepsini ezer gecer ortada hakikat var Devletin mevkine gelmiş kendini hiç gelistirmemiş kendini torpille bir yere atmıs hiç bir şeyden anlamıyan ama halka kendini din adamı diye yutturan kişilerin çırpınısı bu
memleketi kim yönetiyor.? üçlü koalisyonda bile bu kadar rezillik olmadı. tv lerden milleti dolandıranlar. milletin yuzde ellisi açken yemek programlarındaki rezillikler. şehit gelirken tv lerde eglenceler..adalet dersen , tayyipin emriyle çalışır oldu. sokaklar eskort kızlar evli kadınlarla dolu. zina serbest. namuslu insanlar perişan. namusuzlar gununu gun ediyor. Allahını seven Allah rızası için söyleyin memnunmusunuz.söyleyin bizi kim yönetiyor.
Günaydın
sayın tayyip bey hani istedigin kurumu kapatabiliyorsun. astıgın astık kestigin kestikya. bu avrupa tarafından toplum içindde yaptıgı yayınlarla toplumu bozmak için görevlendirilmiş ajan. kapatın bunun yayınıda çenesinide. . birde diger dolandırıcı kanallar var onlarıda Allah rızası için kapatın lütfen.
Babaya kızı helal diyen oğlan anasın dan etkilenir diyen diyanetmi demiş bunu..resimdeki tiplere bak diyanet kalitesini anla hepsi işid artığı gibi..
adnan oktar iyice cıvıttı önce kadın pazarlıyor diye düşünüyordum şimdi erkek te pazarlamaya başladığı düşünüyorum kelimelerime bakarsanız düşünüyorum diyorum yani yapıyor diye bir iddaa sunmuyorum buda düşünce ve ifade özgürlüğü çerçevemi aşmadığımı gösterir bilmem anlatabildim mi :) her düşüncenin altında gerçekler yatabilir
Diyanet işlerinin; İslam alemine uygulanan zulüm, içki, uyuşturucu, kumar, genelevler, homoseksüellik, Pkk, komünizm ve diğer inkar felsefeleri hakkında uyarılarda bulunması gerekmiyor mu? Ayrıca Kuran'a uygun olarak Allah inancı, iman hakikatleri ve İslam Birliği konularına ağırlık veriyor mu? Ve de başkaları tarafından servis edilip gerçek dışı beyana ve iftiraya varan açıklamalar peşine niye düşüyorlar? Bu sözlerini kanıtlayacak delilleri görünmediğine göre özür dilemeleri gerekmez mi? ve de insanların kurtuluşuna vesile olacak faaliyetler yapmaları gerekmiyor mu? Bunlara cevapları var mı?
akp nin adamı olmasaydı çoktan içerde olurdu
adnan oktar Harun Yahya adı ile Yahudilere karşı onca eser yazmış değilmiydi?saçmalamayı bırakın Yahudilik Masonluk eserine bakınız bu adamı ve bunun gibi adamlar böyle olacak adamlar değildir kafanızı çalıştırın bu insanlar neden bu hale geldi???
9 yaşındaki kızlara tecavüzü, anne olmayı mübah sayan sapık bir kurum başkanı Adnan Oktar'a eleştiri getiremez. Kimseyi yanında zorla tutmuyor kimseye de zorla bir şey izlettirmiyor
YILLARDAN BERİ A.9 YAYIN YAPIYOR ŞİMDİYE KADAR NEDEN GIKINIZ ÇIKMADI EY SÖZDE DİYANET NASIRINIZA BASAN MI OLDU???
16 senedir ülke ne çekti bu yahudilerden be Allah bile lanetlemiş yahudiler nasıl bir pisliklerse
Masonluk ve İsrailiyat'ın dünya üzerindeki etkilerine ilişkin olarak yakın dönemde kitaplar yazmıştı ve bu kitapların çoğunu piyasadan satın alarak çoğunluğun bu kitaplara ulaşamamasını sağlayan yine bazı musevi kişiler olmuştu. Çok geçmeden Adnan Oktar'a bir şeyler yaptılar ve 180 derece bakış açısı değişti Adnan Oktar'ın.
Diğer Haberler