Adnan Oktar: Dekolteye saygı hükümetin önceliği olmalı

Twitter hesabından açıklama yapan Adnan Oktar, ''Dekolteye saygı, sanata teşvik, güzelliği ön plana almak ve kaliteyi yükseltmek hükümetin önceliği olmalı. Büyükşehirlere ulaşmanın yolu bu. Tayyip Hocam gençlerle konserlere katılsın yanında dekolte kadınlar da bulunsun. Putin'in modernlik anlayışı güzel, kiliseye gidiyor sonra gençlerle dans ediyor, spor etkinliğine katılıyor'' dedi.

Adnan Oktar: Dekolteye saygı hükümetin önceliği olmalı

''Dekolteye saygı, sanata teşvik, güzelliği ön plana almak ve kaliteyi yükseltmek hükümetin önceliği olmalı. Büyükşehirlere ulaşmanın yolu bu'' diyen Adnan Oktar, şöyle devam etti: ''Başörtülünün de dekoltenin de eşit saygı gördüğünün çok iyi vurgulanması gerekir. Dekolteye karşı olan denize girene de karşı olur, bu bir süre sonra insanların hayatımıza karışılacak diye endişe duyulmasına sebep olur. O yüzden başörtülü ve dekolteyi eşit ön plana çıkarmak önemli.''

'GEZİ GİBİ OLMASIN İSTENİYORSA'

Adnan Oktar, hükümete uyarılarda bulunarak şunları söyledi: ''İnsanlar ellerinden yaşama sevinçlerinin alınmayacağını görmeli. Bunun için özgürlükler çok iyi korunmalı. Neşeli sanat dolu hayat olmalı. Gezi gibi eylemler olmasın isteniyorsa bunun en önemli yolu neşenin ve hayat sevincinin güçlendirilmesidir. Konserler yapılsın, gençler kadınlar özgür olsun. Tayyip Hocam gençlerle konserlere katılsın yanında dekolte kadınlar da bulunsun. Türkiye'nin aydınlığını vurgulayalım bağnaz zihniyettekilerin baskısından hiç çekinmesinler. Özgürlüklerin, modernliğin, neşenin, sanatın, kalitenin savunucusu olsunlar.''

'ANADOLU DA BAĞNAZLIĞI İSTEMEZ, PUTİN GÜZEL MODEL OLUR'

Oktar, sözlerini şöyle sürdürdü: ''Sadece kıyı kesimi ve büyükşehirler değil Anadolu da bağnazlığı istemez. Kuran Müslümanlığını herkes severek kabullenir. Kuran Müslümanlığı sanatın kalitenin bilimin güzelliğin neşenin özgürlüğün demokrasinin vicdanın en üst seviyede yaşanması demektir. Putin'in modernlik anlayışı güzel, kiliseye gidiyor sonra gençlerle dans ediyor, spor etkinliğine katılıyor. Benzeri model çok güzel olur.''

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 33 yorum
Bu sefer haklısın hacı
Kedicik medicik baya medyatik oldun ha...Basında seni pof pofluyo ...Hadi bu dünyada işin iş te ÖBÜR TARAF bira sıkıntı :)
Adnan oktar denen adam da tam bir deyyusmuş
ADNAN HOCA SENİ TÜRKİYENİN BAŞKANI OLARAK GÖRMEK İSTİYORUZ TAYYİP MAYYİP POKK YEMİŞ SENİN YANINDA....
VAAAAYY BAŞKAN A YOL GÖSTERİYOR:))
SAPIK UTANMASA İBADET YAPARKEN ÇIPLAK KARILARA BAKIN DİYECEK
Sarlatan bunlar
BAŞKAN YARDIMSISI OLMASA BİLE DANIŞMAN OL
Başkan Kabineyi Kediciklerden kurup, diyanet başkanlığına da seni getirse ne güzel olur değil mi :)
Bu adam kim ne iş yapar ya her zaman haberlerde
Bi siktir git herif ya bi sen eksksin Hükümete Tayyibe ayar vermeye çalışan...
Adam haklı beyler, Tayyip hocam seksi hatunlarla playboya poz verse çağ atlarız :)
Dünya liderimiz adnan hocaa. Şak şak şak. Alkışlıyorum..
ilâ cehenneme Zümerâ. Cehennem odunu
Türkiye bir açık hava tımarhanesi
adnan oktar masun dur kediciklerini satıyur büyük paralar elde ediyur
kediciklerini sal piyasaya açılımı sen yap millet yutkuna yutkuna bi hal oldu :D
aduşa kalsa ülkeyı kerhaneye çevirecek bu arada aduş gaydır ama çuktehlıkelıdır kendisi masundur
maşallah inşallah
Bu kadınlar ne ya! nereden bulmuş bunları, manyak mıdır nedir? (böyle dedim diye çarpılır mıyım)
Merak etmeyin şuanki türkiyenin durumu adnan oktarın istediginden farklı deil zaten."Şüphesiz ki onların hepsine vaad edilen yer cehennemdir." (HİCR/43)
Ee nede olsa MART ayı geçti. Bu manyak da MARTTA kedicikleriyle bol bol .... yaptı. Şimdi o yaptıklarının sarhoşluğuyla böyle konuşuyor.
kafası çalışıyormuş :)
Hukumetin Hocası
nede olsa mason yarın günahta çıkartın der NEDE OLSA HAŞA İSLAMI KENDİLERİNE GÖRE YORUMLUYORLA17/71- Bütün insanları kendi önderleriyle birlikte çağıracağımız günü hatırla. (O gün) her kime kitabı sağından verilirse işte onlar kitaplarını okurlar ve kıl kadar haksızlığa uğratılmazlar.13 13
kedicikler bu pisliğin beynini tırmalamış
Sen kime hizmet ediyorsun önce onu söyle. Fetö ABD ye sen de İsrail'e. Dinimizi iyice Yozlaştırmakla eline ne geçecek?
Amacınızı ne güzel açıklamışsınız. Kiliseye benzeyen cami, papaza benzeyen hoca, hıristiyana benzeyen müslüman. Cumaya gitsin namazını kılsın, dışarı çıksın içki, fuhuş, faiz küfür herşey serbest olsun öylemi?
Dünya liderimiz adnan hocaa. Şak şak şak. Alkışlıyorum.
Bu deli ne diyo ya...Cumhurbaşkanına yağ çekerek nereye kadar ilerleyebileceğini sanıyslamor.Yetti artık İslamı ağzına almasın.
YAŞAR NURİ GİBİ LAİKLERİN HOCASI
demekki kalitenin artması için kadınların soyunması gerekiyormuş sende bulmuşsun yolu be hoca
bu kadar güzelin arasında bir gün kalpten gidecen hoca, sonra kediciklerin başkalarını tırmalayacak aman aman diyim ben sana dikkat.
Diğer Haberler