Adnan Oktar'dan olay yaratacak Deniz Gezmiş paylaşımı

'Kedicikleri' ile gündeme oturan Adnan Oktar, Twitter hesabından yaptığı Deniz Gezmiş ve İbrahim Kaypakkaya paylaşımları sosyal medyada olay oldu. Gezmiş ve Kaypakkaya nesline "temiz gençler" diyen Adnan Oktar, "Allah'sız Mehdiyete inandırıp mahvettiler. O gençler temiz bir heyecanla ortaya çıktı ama Allah'sızlığın oyununa düştüler. Onları bu yola yönlendiren yanlış inançlarıdır" ifadesini kullandı.

Adnan Oktar'dan olay yaratacak Deniz Gezmiş paylaşımı

Adnan Hoca lakabı ve Kedicikleri ile bilinen Adnan Oktar, sosyal medya hesabından 1972 yılında idam edilen Deniz Gezmiş ve 1973 yılında Diyarbakır Cezaevi'nde hayatını kaybeden TİKKO örgütünün kurucusu İbrahim Kaypakkaya hakkında şaşırtan paylaşımlarda bulundu.

"Deniz Gezmiş İbrahim Kaypakkaya'nın nesli temiz gençlerdi, azimleri coşkuları güzeldi ama onları Allah'sız Mehdiyete inandırıp mahvettiler" diyen Oktar, açıklamasının devamında şunları söyledi:

"O gençler temiz bir heyecanla ortaya çıktı ama Allah'sızlığın oyununa düştüler Aynı azmi sevgi dolu İslam için gösterseler sultan olurlardı. Yaptıkları yasa dışı eylemleri asla tasvip etmem asıl sorumlu onları bu yola yönlendiren yanlış inançlarıdır. O yüzden ilmi mücadele önemli"

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 33 yorum
BU GÜZEL ÜLKEDE BEDEL ÖDEMİŞ SAYISIZ KAHRAMANLARIN ARASINDADIR BU YİĞİT İNSANLAR...ÇOCUKLARIMIZA DENİZLERİN İSİMLERİNİ KOYMAYA, YİĞİTLİKLERİNİ MASUMİYETLERİNİ ANLATMAYA DEVAM EDECEĞİZ... 6. FİLO ASKERLERİNİ DENİZE DÖKEN YİĞİTLERE SELAM OLSUN..!
Ayrıca kimseyi denize döktükleri falan da yok. Sadece silahsız olarak gemiden çıkıp turist olarak gezinen bir iki ABD askerini kaçırıp, görgüsüzlüğün, vandallığın, ameleliğin, kıroluğun, serseriliğin de örneğini gösterip, silahsız turistlere saldırarak da mertliğimizi ve misafirperverliğimizi lekelediler.
@tcvatantc nedir 6. filo; cevaplar mısın? 6. filo ne için Türkiye'de bulunuyordu? Biliyor musun?
AMERİKAN 6.FİLO ASKERLERİNİ DOLMBAHÇEDEN DENİZE DÖKEN YİĞİTLERE SELAM OLSUN...
sayın Adnan Hocam artık mehdiliğini göster müslüman ülkeleri kan revan içinde açlık ve sefalet her tarafta kol geziyor millet abaza buna bir çözüm bul
@gezgin196 bunca zamandır okuduğum en boş yorum buydu sanırım
'' DENİZ '' KOYDUM ADINI... '' AŞK OLSUN ÇOCUK SANA AŞK OLSUN '' ..!
Senin yolunu da biliyoruz Adnancım..
Onlar sizin gibi dini kullanarak insanların inançlarını sömürerek bir yere gelmek istemediler. Deniz filistine gidip savaşdı şimdiki çakma müslümanların hangisi gider anca sosyal medyadan lanetlemeyi biliyorsunuz sen ve senin gibiler Deniz'in tırnağı olamassınız.
adnan seni şikayet etmek lazım savcılıga din istismarcılıgı köpek
abd tasmalı israil iti havlamış
@ey_dost hakkaten bir bilgin var mı? Yoksa nasıl olsa ortaya bir laf atayım nasıl olsa ispatı yok bunun mu diyon la..
Tabii ya enayiler,senin gibi her gece din-iman,Allah (!) diye kedicik oynatsalardı ya ! Ne işleri vardı halk için savaşmaya,can vermeye.Sağ olalardı zaten yüzüne bile tükürmezlerdi emin ol !...
Kedicikler like atmış mı like???:D
adamın asılmasını oylayanlar bugün deniz gezmişi anıyor trajedi komedi :)
Seni neye inandırdılar kedicik terbiyecisi A9 bey
yürü be ado kim tutar seni. yeni kedi varmı ado ?
Deniz Gezmiş kim ya? Şu polise/askere mermi sıkan, banka soyan kişi değilmi? akıllı olun bi ya!
@iyisef önce oku sonra konuş. senin bu sığ, cahil bakış açına anlaman için olayı şöyle anlatayım. 15 temmuz da tankların üzerine çıkan, askerle çatışan halk eşkiyadır !! anlayabildin mi cahil kardeşim.
hadsiz.....
SELAM OLSUN YÜREKLİ İNSANLARA
onu bunu bırak askerlerini üzerimize sal :)
Adnan piyasan kurudumu da müşteri kızıştırmaya çalışıyorsun!!!
adnan oktar yanımdakı küpek bıle senden degerlı bu hayvanları tanıdsıkca senın gıbı dını alewt eden pısdlıklerden ıgrenıyorum
kediciğine kurban adnan baba..
altında kedicikler üstünde kedicikler vaaz ediyorsun angutlarda seni dinliyor
deniz gezmiş ve fırat çakıroğlu...ikiside bizim canımızdır
Kediciklerin darbe yapsın. Tüm ülke seninle miyavvv
BİR LAFA BAKARIM LAF MI DİYE...BİRDE SÖYLEYENE BAKARIM ADAM MI DİYE...
Müslümanlık seninle yeni bir yüz buldu.onun adı sahte müslümanlık
senin gibi din islam ticareti yapacaklarına dürüst insan gibi yaşadı deniz gezmiş sen o güzel dürüst insanın adını ağzına alma tikkocuyu karışmam ama deniz gezmiş işte orada sana dur derim soytarı kılıklı şapşal
erdal cevik madem denizn yolundasın sende git filistine savaş yajudilerle sıkıyosa burdan sallama
o nun hkayaesi diye bir filim vardı bu adamı görünce o filim aklıma geliyor.Bir şatoda ne arasan var kedi,köpek.
Diğer Haberler