AK Parti İrtibat Bürosu'na saldırı!

Kartal'da AK Parti İrtibat Bürosu önünde ses bombası patladı. Ölen ya da yaralanın olmadığı saldırı sonrası, irtibat bürosu ile bir iş yerinin camları kırıldı.

AK Parti  İrtibat Bürosu'na saldırı!

İSTANBUL (CİHAN)- Cevizli Mahallesi Selanik Caddesi 34 numarada bulunan AK Parti İrtibat Bürosu önünde bugün saat 02.00 sıralarında ses bombası patladı. Patlama anında çıkan gürültü çevrede büyük korkuya sebep oldu. Olay yerine çok sayıda polis ekibi sevk edildi. Yapılan incelemede patlayan bombanın parça tesirli ses bombası olduğu belirlendi. Ölen ya da yaralanın olmadığı patlamada irtibat bürosu ile bir iş yerinin camları kırıldı. Polis, bombayı bırakan kişi ya da kişilerin eşkalini belirlemek için çalışma başlattı.

AYNI YERE ÜÇÜNCÜ SES BOMBASI

Çıkan gürültü nedeniyle büyük panik yaşadıklarını söyleyen mahalle sakini Deniz Mıcık, "Gece saatlerinde yüksek bir gürültü oldu. Bunun üzerine dışarı çıktık. Olay yerinden dumanlar yükseldiğini fark ettik. Güvenlik kamerası olmadığı için sürekli buraya atıyorlar. Artık mahalleli de bu işten rahatsız olmaya başladı. Bir çözüm istiyoruz. Yanındaki dükkan benimdi. İş yerimin camları kırıldı. Burada patlayan üçüncü ses bombasıydı. AK Parti İlçe Teşkilatı buraya bir kamera taktırırsa hem onlar hem de biz rahat edeceğiz” diye konuştu. CİHAN

haberler

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 6 yorum
BÜTÜN BU PİS İŞLERE RAĞMEN AK PARTİ HÜKÜMETİNİ İNDİREMEYECEKSİNİZ. HALK, AK PARTİYİ DESTEKLEDİĞİNİ 2002 YILINDAN BERİ YEREL VE GENEL TOPLAM 7 SEÇİMDE GÖSTERDİ.
Azdılar hainler bir grup terörist, bir grup uyuşturucu gazinocu pezemeklikle ugraşıyor girdiler birbirine dedeleri devreye girsede barıştırsa yoksa barış süreci diye bunlara kimse dokunmayacak neticesinde bu iki grubun da başı pkk ye dayanıyor
sandıklar patlayacak az kaldı.
suriye ile insan değişimi olsa pislik temizlwenir gülsuyunu komple esed e verin gitsin
Mağduriyet yaratacaklar. Yersen...
Bunlar daha iyi günleri. Sokağa çıkacak cesaretleri kalmayacak.
Diğer Haberler